Millenium Slim – nejmenší logický kontrolér všech dob!

Typografie
 • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
 • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Společnost Crouzet, výrobce automatizačních komponent, představuje kapesní logický kontrolér Millenium Slim. S šířkou pouzdra pouhých 17,5mm je Millenium Slim 4 krát menší než jiná existující alternativa, což jej řadí mezi nejmenší logické kontroléry na trhu.

Modulární pouzdro umožňuje montáž kontroléru do instalačních krabic na DIN lištu nebo pomocí dvou šroubů i do těch nejmenších krytů strojů. Univerzálnost a rychlost úprav funkcionality může nahradit mnoho větších, jednoúčelových zařízení a ušetřit tak spoustu cenného prostoru.
Stejně jako všechny ostatní programovatelné zařízení Crouzet je i Millenium Slim vhodné jak pro začátečníky, tak i pokročilé uživatele.
Millenium Slim je vyráběno v Evropě a certifikováno podle globálních standardů jako CE, CULus Listed, NOM, RCM, UKCA a SCM.

Proč Millenium Slim?

1. Miniaturizace
Použitím Millenia Slim lze velmi citelně ušetřit instalační místo jak ve stroji, tak i v elektrickém rozváděči. Jedno Millenium Slim může úspěšně nahradit několik větších monofunkčních přístrojů. Jednoduchá je i montáž, a to buď na DIN lištu nebo pomocí šroubů, vertikálně i horizontálně, a výhodou při instalaci jsou dále i odnímatelné konektory.
Millenium Slim se díky své velikosti vejde prakticky do jakéhokoli prostoru. Je to jediný kontrolér se šířkou modulu 17,5mm na trhu.

Millenium Slim 2022 1

2. Univerzálnost
Millenium Slim je vysoce konfigurovatelný miniaturní kontrolér. Nabízí 4 univerzální vstupy, softwarově nastavitelné jako digitální nebo analogové (případně 2x PWM a 2x vysokorychlostní) a 4 výstupy v provedení relé nebo tranzistor (i PWM). Díky velké knihovně funkcí, dostupných ve vývojovém prostředí, může být MIllenium Slim naprogramováno jako náhrada mnoho jiných přístrojů:

 • Logické kontroléry
 • Počítadla
 • Časová relé
 • Převodníky signálu
 • Cyklování čerpadel
 • Hodiny reálného času / týdenní časovače
 • Stmívače a ovladače osvětlení
 • Regulátory teploty
 • Záznamníky dat (dataloggery)
 • A mnoho dalších

Millenium Slim je přístroj „vše v jednom“.

Millenium Slim 2022 2

3. Konektivita
Možnosti Millenia Slim jsou prakticky neomezené. Bluetooth komunikace není určena jen pro programování, ale i ke vzájemnému propojení jednoho Millenia Slim s druhým. To vše bez složitého hardwarového připojování a softwarové konfigurace. Při propojení do řetězu můžou jednotlivé kontroléry sdílet své hodnoty, alarmy nebo povely, a to až na vzdálenost 20 m.

Millenium Slim 2022 4

4. Jednoduchost
Programování nevyžaduje žádný kabel a případná výměna nebo servis je díky I/O konektorům rychlý a jednoduchý.
Programování se provádí pomocí velmi snadno použitelného softwaru CrouzetSoft, který je volně stažitelný. Není třeba žádné znalosti programovacích jazyků, algoritmus se jednoduše tvoří pomocí funkčních bloků (FBD) v grafické intuitivní podobě.

Millenium Slim 2022 5
K dispozici je dále aplikace Crouzet Virtual Display, ve verzi pro PC, tablet a chytré telefony, pomocí které se dá přes Bluetooth k Milleniu Slim rychle připojit a následně ho monitorovat, řídit nebo upgradovat program.
Pro další usnadnění rychlého spuštění a uvedení do provozu existují předpřipravené funkce, či přímo vzorové aplikace.

OEM Automatic, spol. s r.o.
Pražská 239, 250 66 Zdiby
Tel.: +420 241 484 940
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.oem-automatic.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, červen 2024

Číslo je zaměřené energetiku, trafostanice, transformátory a identifikační systémy.

Nadcházející webináře | kurzy

Zajímavé odkazy

Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Na vybrané modely termokamer Hikmicro sleva 15% Jsou to ideální špičkové nástroje pro profesionály v těžkém průmyslu i pro běžnou kontrolu. Akce platí od 20.6. do 20.7.
Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.

Najdete nás na Facebooku