Millenium Slim – nejmenší logický kontrolér všech dob!

Typografie
 • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
 • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Společnost Crouzet, výrobce automatizačních komponent, představuje kapesní logický kontrolér Millenium Slim. S šířkou pouzdra pouhých 17,5mm je Millenium Slim 4 krát menší než jiná existující alternativa, což jej řadí mezi nejmenší logické kontroléry na trhu.

Modulární pouzdro umožňuje montáž kontroléru do instalačních krabic na DIN lištu nebo pomocí dvou šroubů i do těch nejmenších krytů strojů. Univerzálnost a rychlost úprav funkcionality může nahradit mnoho větších, jednoúčelových zařízení a ušetřit tak spoustu cenného prostoru.
Stejně jako všechny ostatní programovatelné zařízení Crouzet je i Millenium Slim vhodné jak pro začátečníky, tak i pokročilé uživatele.
Millenium Slim je vyráběno v Evropě a certifikováno podle globálních standardů jako CE, CULus Listed, NOM, RCM, UKCA a SCM.

Proč Millenium Slim?

1. Miniaturizace
Použitím Millenia Slim lze velmi citelně ušetřit instalační místo jak ve stroji, tak i v elektrickém rozváděči. Jedno Millenium Slim může úspěšně nahradit několik větších monofunkčních přístrojů. Jednoduchá je i montáž, a to buď na DIN lištu nebo pomocí šroubů, vertikálně i horizontálně, a výhodou při instalaci jsou dále i odnímatelné konektory.
Millenium Slim se díky své velikosti vejde prakticky do jakéhokoli prostoru. Je to jediný kontrolér se šířkou modulu 17,5mm na trhu.

Millenium Slim 2022 1

2. Univerzálnost
Millenium Slim je vysoce konfigurovatelný miniaturní kontrolér. Nabízí 4 univerzální vstupy, softwarově nastavitelné jako digitální nebo analogové (případně 2x PWM a 2x vysokorychlostní) a 4 výstupy v provedení relé nebo tranzistor (i PWM). Díky velké knihovně funkcí, dostupných ve vývojovém prostředí, může být MIllenium Slim naprogramováno jako náhrada mnoho jiných přístrojů:

 • Logické kontroléry
 • Počítadla
 • Časová relé
 • Převodníky signálu
 • Cyklování čerpadel
 • Hodiny reálného času / týdenní časovače
 • Stmívače a ovladače osvětlení
 • Regulátory teploty
 • Záznamníky dat (dataloggery)
 • A mnoho dalších

Millenium Slim je přístroj „vše v jednom“.

Millenium Slim 2022 2

3. Konektivita
Možnosti Millenia Slim jsou prakticky neomezené. Bluetooth komunikace není určena jen pro programování, ale i ke vzájemnému propojení jednoho Millenia Slim s druhým. To vše bez složitého hardwarového připojování a softwarové konfigurace. Při propojení do řetězu můžou jednotlivé kontroléry sdílet své hodnoty, alarmy nebo povely, a to až na vzdálenost 20 m.

Millenium Slim 2022 4

4. Jednoduchost
Programování nevyžaduje žádný kabel a případná výměna nebo servis je díky I/O konektorům rychlý a jednoduchý.
Programování se provádí pomocí velmi snadno použitelného softwaru CrouzetSoft, který je volně stažitelný. Není třeba žádné znalosti programovacích jazyků, algoritmus se jednoduše tvoří pomocí funkčních bloků (FBD) v grafické intuitivní podobě.

Millenium Slim 2022 5
K dispozici je dále aplikace Crouzet Virtual Display, ve verzi pro PC, tablet a chytré telefony, pomocí které se dá přes Bluetooth k Milleniu Slim rychle připojit a následně ho monitorovat, řídit nebo upgradovat program.
Pro další usnadnění rychlého spuštění a uvedení do provozu existují předpřipravené funkce, či přímo vzorové aplikace.

OEM Automatic, spol. s r.o.
Pražská 239, 250 66 Zdiby
Tel.: +420 241 484 940
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.oem-automatic.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cervenec 2022

ElektroPrůmysl.cz, červenec 2022

Číslo je zaměřené na spínací techniku, strojních zařízení, hromosvody a uzemnění.

Zajímavé odkazy

Špičkové nástroje pro odvíjení, protahování a tažení kabelů Profesionální nástroje a pomůcky, které maximálně zefektivní práci a zklidní nervy každého elektromontéra a elektrikáře. Ať se jedná o elektrikářská protahovací pera, odvíječky kabelů a cívek nebo tažení kabelů, vždy máme pořádná esa v rukávu!
Termokamera pro mobilní telefon - HMINI1 Modul pro mobilní telefon s OS Android a USB-C, rozlišení 160x120 a 25 Hz snímkování.
Monitorování systémy transformátorů v průmyslu Komplexní řešení pro on-line diagnostiku. Pomoc při optimalizaci údržby a využití strojů. Včasná indikace hrozících poruch.

Najdete nás na Facebooku