Přehled kategorií

Grid List

Datová centra jsou pilířem dnešní doby a základem digitalizace. S rostoucím významem datových center roste rovněž tlak na jejich infrastrukturu a ochranu toku dat bez jakýchkoli omezení.

Instalací tepelného čerpadla získáme ekologickou metodu pro vytápění a ohřev vody. Zároveň je to jeden z prostředků, díky kterému dlouhodobě ušetříme za elektrickou energii.

Při instalaci antény na střechu různých typů objektů je důležité si uvědomit, že technik, který instalaci provádí, má být seznámen s vnější ochranou před bleskem. Pro instalaci anténního systému by měla být zpracována dokumentace pro provedení stavby ,,DPS“.

Požární bezpečnost je nezbytnou součástí projektování, výstavby a provozu staveb. Jejím hlavním cílem je minimalizovat riziko vzniku požáru, zamezit jeho šíření
a zajistit bezpečné evakuaci osob v případě požáru.

WAGO, německý specialista na automatizaci a elektrickou připojovací techniku, rozšiřuje portfolio instalačních svorek. Novinkou je průchozí instalační svorka PUSH WIRE® (objednací číslo 2773-2401), která právě teď přichází na český trh.

V dnešní době je elektrická energie nezbytnou součástí našeho každodenního života. Je základem fungování mnoha zařízení a infrastruktur, které nám umožňují pracovat, komunikovat a v neposlední řadě i žít pohodlně.

Bratislavský sklad, jako první na Slovensku, uvedl do provozu Autostore – inovativní modulární robotický systém, který má revolučně zrychlit a zefektivnit vyřizování objednávek.

Některá řešení objevíme pozdě, a pak litujeme. Co takhle automatizace? Dají se plány ještě změnit a získat toto oblíbené řešení? V tomto bytě v Krakově se to podařilo – velmi jednoduše! Stačilo skoro hotový byt vybavit všestrannou bezdrátovou technologií.

Install Speaker 10 Passive je špičkový vestavný reproduktor s wooferem o 10 palcích. Satellite Speaker IP64 Passive je univerzál pro všechny audio potřeby a můžete jej nainstalovat uvnitř i venku.

Elektrické rozváděče hrají klíčovou roli v distribuci elektrické energie a jejich bezpečnost je nezbytná pro ochranu majetku a životů.

V závislosti na potřebě využití a přístupu oprávněné osoby (osob) v provozu k rozváděčům nízkého napětí dle normy ČSN EN IEC 61439-1 ed. 3 musí být splněn jeden nebo více z požadavků uvedených níže v článku.

Kabeláž budov, síť FTTH, průmyslová aplikace, bezpečnostní technika nebo Smart Grid… Robustní malý rozvaděč TOC ODB 68 chrání spojení optických vláken i v náročných podmínkách ve vnitřních i vnějších prostorách.

Provozovatelé elektrických zařízení mají často dilema volby mezi vysokou disponibilitou zařízení a nutnou bezpečností. Proto se nabízí použití proudového chrániče vytvořeného speciálně na míru stávajícím požadavkům.

LOVATO Electric doplňuje sortiment stykačů BF o další konstrukční velikost. Nové stykače jsou dimenzovány na 160, 190, 230 A (spouštění motorů) nebo 250 až 350 A v obecné kategorii zatížení AC-1.

Máte specifické požadavky na stykače a hledáte řešení, které vám usnadní projektování, montáž a zefektivní dlouhodobě provoz strojů a zařízení? Stykače ABB z řady AF vám v mnohém vyjdou vstříc.

Nová řada VISIO S je designovým řešením pro všechny typy instalací. S designem rámečků Classic i Cubic v kombinaci s přístroji VISIO S se působivě snoubí styl, kvalita i funkčnost.

Značku Schurter oceňují zákazníci po celém světě. Je dodavatelem vysoce kvalitních elektromechanických prvků s širokým rozsahem použití a výjimečnou trvanlivostí.

Společnost Schneider Electric uvedla na český trh řadu vypínačů a zásuvek Nová Unica. Představujeme vám podrobněji tři vybrané zajímavé vychytávky a funkce z této řady.

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, listopad 2023

Číslo je zaměřené na napájecí zařízení, zálohovaní, měření a regulaci odběru elektrické energie.

Najdete nás na Facebooku

Zajímavé odkazy

Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS
Z elektrárny rovnou do vaší firmy Rezervujte si dodávku elektřiny přímo v elektrárně. Výhodná nabídka elektřiny pro velkoodběratele přímo od výrobce.
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Panasonic - Přesná detekce laserovým měřicím senzorem HG-F Dosah až 3 metry, robustní hliníkové pouzdro a snadné nastavení. Miniaturními rozměry 20 x 44 x 25 mm a krytí IP67 včetně digitálního displeje.