TRDP Gateway pro LOCC-Box Net Rail

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

LOCC-BOX Rail od společnosti LÜTZE TRANSPORTATION již jistě znáte. Nyní bychom Vám rádi představily Gateway TRDP, která umožňuje využití celé inteligence zařízení LOCC-Box Rail prostřednictvím systému řízení vozidla.

Až 20 LOCC-Boxů lze připojit k systému řízení vozidla prostřednictvím Gateway TRDP a integrovaného rozhraní LIN single-wire (Local Interconnect Network). Nová Gateway je plně vhodná pro železniční aplikace a splňuje všechny standardy týkající se drážního průmyslu, včetně všech potřebných certifikací.

LOCC-Box Rail nepřetržitě zaznamenává proud připojených spotřebičů, například LED displejů a světel, nebo pohonů dveří. Tato měřená data lze nyní poskytnout prostřednictvím Gateway TRDP systému řízení vozidla.

TRDP Gateway 2024 1

Významné a trvalé odchylky od jmenovitých hodnot tak může systém řízení vozidla interpretovat jako potenciální budoucí selhání, což umožňuje zahájení prediktivní údržby. Pokud LOCC-Box zahlásí v důsledku poškození vodiče nebo zařízení, může operátor vozidla LOCC-Box na dálku zapnout nebo vypnout. To znamená, že již není nezbytně nutné instalovat LOCC-Box centrálně v přístupném místě v kabině řidiče, ale může být místo toho instalován pod podlahou nebo klidně na střeše. Kromě dálkového zapínání a vypínání lze LOCC-Box také přepínat ručně přímo na zařízení. Pokud Gateway, hostitelský počítač vozidla nebo síť Ethernet TRDP selžou, zůstanou připojené LOCC-Boxy plně funkční. Volitelně lze cestovní proud a charakteristiky konfigurovat pomocí otočného přepínače na zařízení nebo na dálku prostřednictvím systému řízení vozidla.

OEM Automatic, spol. s r.o.
Pražská 239, 250 66 Zdiby
Tel.: +420 241 484 940
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.oem-automatic.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, červen 2024

Číslo je zaměřené energetiku, trafostanice, transformátory a identifikační systémy.

Nadcházející webináře | kurzy

Zajímavé odkazy

Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.
Na vybrané modely termokamer Hikmicro sleva 15% Jsou to ideální špičkové nástroje pro profesionály v těžkém průmyslu i pro běžnou kontrolu. Akce platí od 20.6. do 20.7.
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.

Najdete nás na Facebooku