Designová řada vypínačů s nově vyvinutým spínačem

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Nová řada VISIO S je designovým řešením pro všechny typy instalací. S designem rámečků Classic i Cubic v kombinaci s přístroji VISIO S se působivě snoubí styl, kvalita i funkčnost.

Oba designy VISIO S Classic a Cubic spolu sdílejí jeden typ spínače, který byl nově vyvinutý na základě potřeb našich zákazníků. A to především s ohledem na velký vzestup LED svítidel a zvyšující se potřebou spínaní i vyšších výkonů.
Přístroje a zásuvky lze instalovat až do pětinásobného rámečku. Pro správné vycentrování více přístrojů v jedné řadě jsou v nosných rámečcích předlisované otvory. Na přístrojích také najdete důležité informace o délce odizolování vodiče nebo schéma zapojení se schématickými značkami.
Přepracované jsou také svorky, které mají barevně odlišený vstup a připojený vodič má tzv. dvojitý kontakt pro spolehlivější přenos elektrické energie.
LED signálky mají vlastní montážní otvory a nezabírají místo v silových svorkách, a protože se montují z přední strany, je možné jejich kontakty využít pro kontrolu napětí bez nutnosti demontáže přístroje.

VISIO 55 CUBIC 2023 1

Jako příslušenství je k dispozici obsáhlý sortiment, datových, anténních, televizních a USB zásuvek. Stmívače, pohybová čidla, ovladače žaluzií a různé druhy termostatů. Všechny tyto přístroje a zásuvky můžete mít ve třech barvách: bílá, stříbrná a antracit.

Schrack Technik, spol. s r.o.
Dolnoměcholupská 1339/2, 102 00 Praha
Tel.: +420 281 008 233
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.schrack.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, listopad 2023

Číslo je zaměřené na napájecí zařízení, zálohovaní, měření a regulaci odběru elektrické energie.

Zajímavé odkazy

Panasonic - Přesná detekce laserovým měřicím senzorem HG-F Dosah až 3 metry, robustní hliníkové pouzdro a snadné nastavení. Miniaturními rozměry 20 x 44 x 25 mm a krytí IP67 včetně digitálního displeje.
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS
Z elektrárny rovnou do vaší firmy Rezervujte si dodávku elektřiny přímo v elektrárně. Výhodná nabídka elektřiny pro velkoodběratele přímo od výrobce.

Najdete nás na Facebooku