Digitální multimetr v sadě s Rogowského cívkami pro snadnou instalaci měření

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

LOVATO Electric představuje digitální multimetry DMG611 s Rogowského cívkami. Měření pomocí měřicích sad nabízí široké možnosti použití tam, kde jsou klasické proudové transformátory s pevným nebo děleným jádrem nepoužitelné nebo příliš drahé.

Cívka, flexibilní, deformovatelná a kompaktní (prostorově úsporná), umožňuje rychlou a okamžitou instalaci, takže je velmi vhodná pro dodatečnou montáž do stávajícího systému. Technologii nevyžaduje před odpojením zkratovat sekundární svorky.

Vestavěný komunikační port RS485 umožňuje použití DMG611 v dohledové síti s protokolem Modbus RTU nebo ASCII. Multimetr. Lze jej programovat pomocí konfiguračního softwaru Xpress a je kompatibilní se softwarem pro dohled a vzdálenou zprávu Synergy.

Každé jednotlivé zařízení zaručuje vysokou přesnost a preciznost měření. Všechny soupravy jsou kalibrovány během procesu testování a jsou dodávány s příslušnou kalibrační zprávou, aby byla zaručena přesnost činné energie nižší než 1 %.

DMG611 2024 1

Měření: Kromě standardních naměřených hodnot přístroj měří hlavní parametry sítě, jako je vysoká, nízká a průměrná hodnota pro všechna měření, maximální zátěž na hodnoty výkonu a proudu, nevyvážený činný výkon, celkové harmonické zkreslení (THD) a harmonická analýza napětí a proudu až do 15. řádu. Tyto hodnoty, vypovídající o kvalitě sítě, si přístroj pamatuje, dokud nejsou resetovány.
Varianty sad měřící přístroj + 3x Rogowského cívka:

  • DMG611R0100 do 100 A, průměr cívek 50 mm
  • DMG611R0500 do 500 A, průměr cívek 50 mm
  • DMG611R3000 do 3000 A, průměr cívek 150 mm
  • DMG611R6300 do 3000 A, průměr cívek 240 mm

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, červen 2024

Číslo je zaměřené energetiku, trafostanice, transformátory a identifikační systémy.

Nadcházející webináře | kurzy

Zajímavé odkazy

Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.
Na vybrané modely termokamer Hikmicro sleva 15% Jsou to ideální špičkové nástroje pro profesionály v těžkém průmyslu i pro běžnou kontrolu. Akce platí od 20.6. do 20.7.

Najdete nás na Facebooku