Rychlejší přístup k datům přístrojů

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

EPLAN eStock umožňuje společnostem přístup k centralizované správě zařízení v cloudu EPLAN, zjednodušuje spolupráci, zkracuje dobu koordinace práce a odstraňuje nekontinuitu dat.

Ve verzi EPLAN Platforma 2024 je práce s EPLAN eStock ještě jednodušší, protože uživatelé mohou automaticky a rychle přistupovat k více než 1,5 milionu přístrojů v EPLAN Data Portal. Další výhodou je, že všechna data – z interního firemního systému pro správu zařízení nebo z databáze EPLAN Data Portal – mohou být společně editována a v souladu s pravidly správy uživatelských práv také ukládána.

EPLAN eStock – cloudový systém správy přístrojů na platformě EPLAN – umožňuje uživatelům spravovat a udržovat data přístrojů přímo v prohlížeči, včetně jmenovitých napětí a proudů, datových listů a označení komponent. K takto uloženým datům měli uživatelé přístup již ve verzi EPLAN Platforma 2023. To vše usnadňuje spolupráci, zkracuje dobu koordinace práce a odstraňuje nekontinuitu dat. Data jsou tedy více konzistentní a kvalitnější – zvláště proto, že není třeba několika datových vstupů. To se odráží i ve vyšší kvalitě projektu, přičemž se berou v úvahu všechny požadované normy.

pristup k datum 2024 1

Nové: integrace s EPLAN Data Portal

Nyní bylo přidáno několik zásadních inovací: zařízení lze snadno importovat z databáze EPLAN Data Portal do firemní databáze EPLAN eStock. Při prvních stiscích kláves pro uložení dat uživatelé vidí všechna zařízení ve své vlastní databázi i všechna zařízení relevantní pro vyhledávání v EPLAN Data Portal. Uživatelé pak mohou otevřít požadované zařízení ve stejném okně, a v případě, že ještě nebylo importováno, importovat je jedním nebo dvěma kliknutími do své firemní databáze. Když jsou položky přeneseny z EPLAN Data Portal do EPLAN eStock, software nejprve vytvoří návrh. To znamená, že dříve schválená data zařízení nejsou automaticky “přepsána„, ale uložení nových dat musí být aktivně potvrzeno, tj. akceptováno uživatelem. Uživatelé tak mohou přidávat data nebo provádět změny návrhu před jeho schválením a použitím zařízení v projektu.

EPLAN Platforma 2024 – rychlejší přístup k datům

Další praktickou výhodou je, že uživatelé mají díky nové přímé integraci do EPLAN Data Portal přístup k více než 1,5 milionům datových souborů zařízení přímo z EPLAN eStock. Výrobci komponent, kteří se podílejí na EPLAN Data Portal, do něj průběžně nahrávají nová nebo aktualizovaná data a množina dat zařízení neustále roste. Vývojáři EPLAN také věnovali pozornost efektivitě při používání dat z cloudu a systém do lokálního počítače stahuje pouze změny dat od posledního přístupu k eStock, což výrazně urychluje přístup k datům. Dalším přínosem pro uživatele je také zvýšení výkonu – ve verzi EPLAN Platforma 2024 lze rychle a snadno přepínat mezi zdrojem místní databáze a katalogem eStock založeným na Cloudu EPLAN. To uživatelům šetří čas a usnadňuje použití dat.

pristup k datum 2024 2

Lepší spolupráce mezi odděleními

EPLAN eStock, centralizovaný systém správy dat zařízení v cloudu, zjednodušuje spolupráci mezi odděleními. Za dostupnost dat je vždy zodpovědná společnost nebo uživatel, kteří sami určují kvalitu a úroveň přístupu. Standardy lze snadno a komplexně implementovat prostřednictvím řízení přidělovaných práv. Přístup k centralizované správě zařízení v cloudu je k dispozici uživatelům EPLAN s předplacenou licencí pro verzi EPLAN Platforma 2023 a 2024 bez dalších nákladů.

Více informací najdete na adrese: www.eplan.cz/reseni/eplan-estock

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, duben 2024

Číslo je zaměřené na kvalitu elektrické energie, energetiku, elektromobilitu a alternativní zdroje energie.

Zajímavé odkazy

Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Vyhrajte termokamery Hikmicro nebo multimetry Fluke! Odpovězte na jednoduchou otázku a vyhrajte grafický multimetr Fluke 289 nebo špičkovou termokameru Hikmicro B20. Vstupenku na Amper 2024 obdrží každý.
Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.

Najdete nás na Facebooku