Elektrikáři zbystřete – v době elektromobilní očekávejte pracovní příležitosti

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Elektromobilita v Česku nabírá síly. Schrack technik pořádá v rámci informačních dnů ve čtyřech městech konference zaměřené na elektromobilitu. Největší tuzemští odborníci přednesou témata pro odbornou veřejnost.

KIA představí nový elektromobil Niro EV. Informační dny pořádáme na přelomu měsíců března a dubna ve čtyřech městech. Startujeme 26.3.2019 v Brně, pokračujeme 28.3.2019 v Ostravě. V úterý 2.4. 2019 se představíme v Hradci Králové. Naši tour zakončíme 9. 4. 2019 v Praze. Na všechny akce je vstup zdarma. Program na jednotlivá města najdete na www.schrack.cz.

info dny 2019 1

Na co se můžete těšit? Mirek Matyáš z Asociace pro elektromobilitu ČR vás zasvětí do změn, které mohou očekávat osoby s vyhláškou 50. Ukáže vám, jaký je rozdíl v elektrické instalaci rodinného domu, před a s užíváním elektromobilu. Výrobci aut masivně investují do rozvoje elektromobility a brzy se to projeví na českých silnicích. Na našich akcích jako první v ČR návštěvníci uvidí nový model KIA EV NIRO. Elektroauta začnou naše cesty dobývat v roce 2020 - bude nato stačit naše distribuční soustava? Odpoví Tomáš Chmelík z ČEZ a Jan Hlaváček z E.ON Česká republika. Pořizovací cena elektromobilu je zatím oproti vozům se spalovacím motorem výrazně vyšší – a to i díky vysokým nákladům na výrobu baterií. Ke snížení ceny elektromobilu přispěje i očekávaný pokrok v technologii. O aktuálním vývoji vás provede Tomáš Kazda z VUT Brno. Cenu dokáže snížit i širší nabídka elektromobilů. Tržní potenciál na našem území zhodnotí Liliana Krausová, absolventka VŠE Praha. Pro rozvoj elektromobility v ČR je klíčová podpora státu. V následujících letech plánuje rozdat stovky milionů na budování infrastruktury a nákup elektromobilů. Nejen systém podpory přestaví Aleš Neuschl, nezávislý expert. Společnost Schrack technik je připravena nabídnout podporu elektrikářům, projektantům. Představíme nové systémově řešení pro nabíjení elektromobilů včetně sortimentu a příslušenství.

info dny 2019 2

Schrack technik spol. s. r.o.
Jsme rakouská elektrotechnická firma. Letos slavíme 100 let od svého založení. Jsme předním evropským výrobcem a distributorem elektromateriálů a svítidel. Svými technologiemi, výrobky a službami pokrýváme celou škálu produktů. Zákazníkům nabízíme skříňové rozvaděče, relé, jističe, proudové chrániče či nouzové osvětlení. S našimi produkty se můžeme setkat jak v budovách samých, tak v jejich zařízeních. Umíme využít solární energii a vyvíjíme vlastní dobíjecí stanice pro elektromobily. V České republice máme 8 poboček: V Praze, Brně, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Plzni, Teplicích, Zlíně a Ostravě.

info dny 2019 4

Schrack Technik spol. s r.o.
Dolnoměcholupská 1339/2, 102 00 Praha 10 Hostivař
Tel.: +420 607 038 853
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.schrack.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, červen 2024

Číslo je zaměřené energetiku, trafostanice, transformátory a identifikační systémy.

Zajímavé odkazy

Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.

Najdete nás na Facebooku