Autonomní nouzová svítidla s autotestem

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Společnost Schrack Technik spol. s r. o. uvedla na trh autonomní nouzová svítidla design S1 a design K1 a K2, která jsou plně v souladu s normami ČSN EN 60598-1, ČSN EN 60598-2-22, ISO 7010 a ČSN EN 1838 pro montáž na zeď nebo strop s jednostranným nebo oboustranným piktogramem.

Nouzové osvětlení je zřizováno pro použití v případě selhání normálního osvětlení a je proto napájeno ze zdroje nezávislého na tom, který napájí normální osvětlení.
Hlavním účelem autonomního nouzového únikového osvětlení je umožnit bezpečnou evakuaci osob z ohrožených budov nebo jejich částí.
Nouzová svítidla se dělí na autonomní, kde je akumulátor umístěn ve svítidle a má trvalý přívod proudu a dále na centrální bateriová, kde je akumulátor v budově v tzv. akumulátorové centrální jednotce a napájení vyžaduje zvláštní rozvod. Dále se pak používají centrální záložní zdroje, kde centrální jednotka naběhne při výpadku proudu pro celou budovu.
Nouzová svítidla a podsvětlené piktogramy Schrack jdou ruku v ruce s moderními trendy v oblasti LED technologií.

design nouzove svetla 1

Design S1

Pyšní se elegantní celohliníkovou konstrukcí těla s jasným a rovnoměrným prosvětlením značky s pozorovací vzdáleností až 27 m. Jako zdroj světla je využito LED osvětlení. V případě výpadku elektrické energie dokáže svítit 3 hodiny. Třída izolace je I. Nouzové svítidlo je vybaveno automatickým funkčním testem v 7-denních intervalech a automatickým kapacitním testem jedenkrát ročně.

design nouzove svetla 2

Design K1 a K2

Autonomní nouzová svítidla design K1 a K2 jsou plastového provedení a umožňují univerzální způsob montáže. Světelným zdrojem je LED osvětlení s pozorovací vzdáleností až 27 m. Doba autonomie je 3 nebo 8 hodin. Je volitelná a nastavuje se pomocí přepínače. Svítidlo je také vybaveno automatickým funkčním testem v 7-denních intervalech a automatickým kapacitním testem jedenkrát ročně.

Schrack dimenzuje nouzová svítidla s LED technologií na min. životnost 50 000 hodin a více. Všechna svítidla navíc umožňují výměnu piktogramů.

Katalogy zdarma

Naše nové brožury s autonomními nouzovými svítidly designu S1 a designu K1 a K2 Vám jsou k dispozici na všech pobočkách Schrack Technik STORE. Můžete si ji prolistovat i v pohodlí Vašeho domova či kanceláře, a to v tištěné verzi, kterou Vám doručíme zdarma nebo interaktivní verzi online, kterou naleznete na odkazu níže.


SCHRACK TECHNIK spol. s r. o.
Dolnoměcholupská 2, 100 00 Praha 10
Tel.: +420 281 008 231-3
Fax: +420 281 008 462
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.schrack.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz zari 2021

ElektroPrůmysl.cz, září 2021

Číslo je zaměřené na elektrické pohony, měniče frekvence, řízení polohy a pohybu.

Zajímavé odkazy

Rittal - váš silný partner pro výrobu rozváděčů Z našich inovativních výrobků z oboru rozváděčů, rozvodu proudu, klimatizace a IT infrastruktury jsme vytvořili ucelený systém pro váš úspěch.
Moduly PAPAGO Pro měření nejrůznějších veličin, monitorování i ovládání přes Ethernet (síť LAN), WiFi nebo GSM.
Měřicí a regulační technika Ucelená nabídka měřicí a regulační techniky pro výrobce a distributory elektrické energie, spotřebitele elektrické a jiných energií, výrobce elektrických a dalších zařízení, která tuto techniku využívají.
Nová barva, snadná identifikace! NKT představila barevnou identifikaci instalačních kabelů NKT instal PLUS CYKY-J a CYKYLo-J 3 x 1,5 mm2 modrým pruhem a 3 x 2,5 mm2 zeleným pruhem.
Bezpapírový zapisovač OMR 700 Modulový registrační přístroj do provozů, kde je potřeba na jednom místě zobrazovat a zaznamenávat větší množství elektrických či neelektrických veličin.

Najdete nás na Facebooku