Univerzální datové rozvaděče iSEVEN Ri7 potěší výkonem i cenou

Typografie
 • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
 • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Datové rozvaděče CONTEG se rozvážejí do více než 70 zemí světa. Důvodem je jejich spolehlivost a nepřekonatelný poměr mezi cenou a výkonem.

Ikonickým produktem české firmy je datový rozvaděč iSEVEN Ri7, který je ideálním zbožím pro instalační firmy a koncové zákazníky.

Mezi hlavní přednosti rozvaděče iSeven Ri7 patří jeho univerzálnost. Lze s ním stoprocentně počítat pro standardní použití v IT. „Naši zákazníci se na iSeven Ri7 mohou spolehnout při užití v serverovnách, telekomunikačních ústřednách, skvěle funguje i jako samostatně stojící. Je výborným pomocníkem pro uložení aktivních prvků, vedení kabeláže, ventilaci vzduchu a napájení instalované techniky,“ říká ředitel a spolumajitel společnosti CONTEG Vít Voláček.
Další výhodou datového rozvaděče iSeven Ri7 je jeho variabilita. Zákazníkům je k dispozici v 36 rozměrech. Univerzální rozvaděč má nosnost až 800 kilogramů.
Datový rozvaděč iSeven Ri7 disponuje dveřmi s bezpečnostním sklem s výklopnou pákovou klikou. Zadní panel rozvaděče je odnímatelný s vylamovacím kabelovým vstupem a zámkem.

Ri7 conteg 2024 1
Rozvaděče iSEVEN Ri7 stojí podle rozměrů od 9216 korun do 25 296 korun, CONTEG poskytuje nadstandardní záruku 15 let. Jsou k dodání v Česku i na Slovensku.

Technická data

 • Rozměry
  Výška: 15, 21, 27, 42, 45, 48U
  Šířka: 600, 800 mm
  Hloubka: 600, 800, 1000 mm; 1200 mm (pro 42, 45, 48U)
 • Konstrukce: Svařovaný rám
 • Nosnost: 800 kg
 • IP Krytí: Standardní IP30
 • Barvy: Standardní RAL 9005, RAL 7035, další barvy na dotaz

Více informací o českém produktu je k dispozici na:

CONTEG, spol. s.r.o.
Na Vítězné pláni 1719/4, Praha 4 140 00
Tel: +420 565 300 361
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.conteg.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, červen 2024

Číslo je zaměřené energetiku, trafostanice, transformátory a identifikační systémy.

Nadcházející webináře | kurzy

Zajímavé odkazy

Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.

Najdete nás na Facebooku