Univerzalita a flexibilita venkovních skříní CONTEG OutTEG

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Firma CONTEG spol. s r.o. více než deset let vyvíjí a vyrábí průmyslové skříně pro vnitřní i venkovní použití. A v obou dosáhla velkých úspěchů a technických inovací, které oceňují zákazníci nejen v České republice, ale i v Evropě a na Blízkém východě.

Konstrukce rozvaděčových skříní je postavena na použití vhodných materiálů a jejich precizním zpracování. Venkovní rozvaděčové skříně OutTEG vyrábíme z nerezové oceli a hliníkové slitiny. Oba materiály v kombinaci s práškovou barvou s UV složkou odolají náročným vnějším vlivům. Zákazník si může zvolit z velké škály velikostí tvořené nerezovou rámovou konstrukcí. Rámová konstrukce je vždy umístěna na nerezovém podstavci výšky 100 mm, který splňuje požadavky Bellcore GR-63-CORE Zone 3. V nabídce je i provedení pro Zone 4. Dále si zákazník může zvolit vyšší podstavec 400 mm plný nebo bateriový.

CONTEG OutTEG 2020 11
Rámová konstrukce, včetně střechy, je vyrobena z hliníkové slitiny a je vždy dvouplášťová. Vzduchová mezera ve dvojitém plášti zajistí přirozené proudění ohřátého vzduchu, a tím ochranu vnitřního prostoru před prudkou změnou teploty způsobenou slunečním zářením. V případě vyšší tepelné zátěže uvnitř rozvaděče je možné skříň osadit chladicí, nebo termoelektrickou jednotkou řídící vnitřní tepelné podmínky.
Plně vybavená skříň byla testována dle ČSN EN 60529 a splňuje krytí IP66. Tím je zajištěna ochrana instalovaných prvků na nejvyšší možné úrovni vyskytující se v běžných venkovních podmínkách.

CONTEG OutTEG 2020 22
Již vybranou a opláštěnou skříň je možné flexibilně doplnit o různorodá vnitřní uspořádání, kde může zákazník volit mezi montážní deskou, 19“ či systémovými lištami, nebo jejich kombinacemi. Velmi častá je kombinace 19“ a montážní desky, nebo tří montážních desek v jedné skříni.
Uplatnění najdou naše skříně v nejrůznějších oborech od dopravy (silniční, železniční, letecká), přes průmysl, zdravotnictví, stavebnictví až po chemický průmysl a státní správu.

CONTEG spol. s r.o.
Na Vítězné pláni 1719/4, Praha 4 140 00
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.conteg.cz

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz listopad 2020 s

ElektroPrůmysl.cz, listopad 2020

Číslo je zaměřené na zdroje, zálohování, měření a regulaci elektrické energie.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Nová barva, snadná identifikace! NKT představila barevnou identifikaci instalačních kabelů NKT instal PLUS CYKY-J a CYKYLo-J 3 x 1,5 mm2 modrým pruhem a 3 x 2,5 mm2 zeleným pruhem.
Revizní a provozní měřicí přístroje Prodej měřicí techniky a komponent pro rozvaděče, měřicích a testovacích přístrojů a zařízení pro kontrolu elektrické bezpečnosti.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
Digitalizace výrobních procesů již není vize budoucnosti Vše pro průmyslový Ethernet, IO-Link, Průmysl 4.0, Průmyslový Cloud a mnoho dalšího...