Univerzalita a flexibilita venkovních skříní CONTEG OutTEG

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Firma CONTEG spol. s r.o. více než deset let vyvíjí a vyrábí průmyslové skříně pro vnitřní i venkovní použití. A v obou dosáhla velkých úspěchů a technických inovací, které oceňují zákazníci nejen v České republice, ale i v Evropě a na Blízkém východě.

Konstrukce rozvaděčových skříní je postavena na použití vhodných materiálů a jejich precizním zpracování. Venkovní rozvaděčové skříně OutTEG vyrábíme z nerezové oceli a hliníkové slitiny. Oba materiály v kombinaci s práškovou barvou s UV složkou odolají náročným vnějším vlivům. Zákazník si může zvolit z velké škály velikostí tvořené nerezovou rámovou konstrukcí. Rámová konstrukce je vždy umístěna na nerezovém podstavci výšky 100 mm, který splňuje požadavky Bellcore GR-63-CORE Zone 3. V nabídce je i provedení pro Zone 4. Dále si zákazník může zvolit vyšší podstavec 400 mm plný nebo bateriový.

CONTEG OutTEG 2020 11
Rámová konstrukce, včetně střechy, je vyrobena z hliníkové slitiny a je vždy dvouplášťová. Vzduchová mezera ve dvojitém plášti zajistí přirozené proudění ohřátého vzduchu, a tím ochranu vnitřního prostoru před prudkou změnou teploty způsobenou slunečním zářením. V případě vyšší tepelné zátěže uvnitř rozvaděče je možné skříň osadit chladicí, nebo termoelektrickou jednotkou řídící vnitřní tepelné podmínky.
Plně vybavená skříň byla testována dle ČSN EN 60529 a splňuje krytí IP66. Tím je zajištěna ochrana instalovaných prvků na nejvyšší možné úrovni vyskytující se v běžných venkovních podmínkách.

CONTEG OutTEG 2020 22
Již vybranou a opláštěnou skříň je možné flexibilně doplnit o různorodá vnitřní uspořádání, kde může zákazník volit mezi montážní deskou, 19“ či systémovými lištami, nebo jejich kombinacemi. Velmi častá je kombinace 19“ a montážní desky, nebo tří montážních desek v jedné skříni.
Uplatnění najdou naše skříně v nejrůznějších oborech od dopravy (silniční, železniční, letecká), přes průmysl, zdravotnictví, stavebnictví až po chemický průmysl a státní správu.

CONTEG spol. s r.o.
Na Vítězné pláni 1719/4, Praha 4 140 00
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.conteg.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, červen 2024

Číslo je zaměřené energetiku, trafostanice, transformátory a identifikační systémy.

Nadcházející webináře | kurzy

Zajímavé odkazy

Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Na vybrané modely termokamer Hikmicro sleva 15% Jsou to ideální špičkové nástroje pro profesionály v těžkém průmyslu i pro běžnou kontrolu. Akce platí od 20.6. do 20.7.

Najdete nás na Facebooku