Univerzalita a flexibilita venkovních skříní CONTEG OutTEG

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Firma CONTEG spol. s r.o. více než deset let vyvíjí a vyrábí průmyslové skříně pro vnitřní i venkovní použití. A v obou dosáhla velkých úspěchů a technických inovací, které oceňují zákazníci nejen v České republice, ale i v Evropě a na Blízkém východě.

Konstrukce rozvaděčových skříní je postavena na použití vhodných materiálů a jejich precizním zpracování. Venkovní rozvaděčové skříně OutTEG vyrábíme z nerezové oceli a hliníkové slitiny. Oba materiály v kombinaci s práškovou barvou s UV složkou odolají náročným vnějším vlivům. Zákazník si může zvolit z velké škály velikostí tvořené nerezovou rámovou konstrukcí. Rámová konstrukce je vždy umístěna na nerezovém podstavci výšky 100 mm, který splňuje požadavky Bellcore GR-63-CORE Zone 3. V nabídce je i provedení pro Zone 4. Dále si zákazník může zvolit vyšší podstavec 400 mm plný nebo bateriový.

CONTEG OutTEG 2020 11
Rámová konstrukce, včetně střechy, je vyrobena z hliníkové slitiny a je vždy dvouplášťová. Vzduchová mezera ve dvojitém plášti zajistí přirozené proudění ohřátého vzduchu, a tím ochranu vnitřního prostoru před prudkou změnou teploty způsobenou slunečním zářením. V případě vyšší tepelné zátěže uvnitř rozvaděče je možné skříň osadit chladicí, nebo termoelektrickou jednotkou řídící vnitřní tepelné podmínky.
Plně vybavená skříň byla testována dle ČSN EN 60529 a splňuje krytí IP66. Tím je zajištěna ochrana instalovaných prvků na nejvyšší možné úrovni vyskytující se v běžných venkovních podmínkách.

CONTEG OutTEG 2020 22
Již vybranou a opláštěnou skříň je možné flexibilně doplnit o různorodá vnitřní uspořádání, kde může zákazník volit mezi montážní deskou, 19“ či systémovými lištami, nebo jejich kombinacemi. Velmi častá je kombinace 19“ a montážní desky, nebo tří montážních desek v jedné skříni.
Uplatnění najdou naše skříně v nejrůznějších oborech od dopravy (silniční, železniční, letecká), přes průmysl, zdravotnictví, stavebnictví až po chemický průmysl a státní správu.

CONTEG spol. s r.o.
Na Vítězné pláni 1719/4, Praha 4 140 00
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.conteg.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz cervenec 2021

ElektroPrůmysl.cz, červenec 2021

Číslo je zaměřené na spínací techniku, bezpečnost strojních zařízení, hromosvody a uzemnění.

Zajímavé odkazy

Měřicí a regulační technika Ucelená nabídka měřicí a regulační techniky pro výrobce a distributory elektrické energie, spotřebitele elektrické a jiných energií, výrobce elektrických a dalších zařízení, která tuto techniku využívají.
Nová barva, snadná identifikace! NKT představila barevnou identifikaci instalačních kabelů NKT instal PLUS CYKY-J a CYKYLo-J 3 x 1,5 mm2 modrým pruhem a 3 x 2,5 mm2 zeleným pruhem.
Bezpapírový zapisovač OMR 700 Modulový registrační přístroj do provozů, kde je potřeba na jednom místě zobrazovat a zaznamenávat větší množství elektrických či neelektrických veličin.
Řešení pro revizní techniky a rozváděčové skříně Metra Blansko je zakladatelem výroby elektrických měřicích přístrojů. Měření elektrických i neelektrických veličin přístroji Metra jsou přesnými a spolehlivými pro zákazníky již více jako 100 let.
Rittal - váš silný partner pro výrobu rozváděčů Z našich inovativních výrobků z oboru rozváděčů, rozvodu proudu, klimatizace a IT infrastruktury jsme vytvořili ucelený systém pro váš úspěch.

Najdete nás na Facebooku