Osvědčené a robustní snímače úhlu natočení a snímače náklonu KINAX

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Snímače úhlu natočení a snímače náklonu řady KINAX z produkce švýcarské firmy Camille Bauer se díky své robustnosti a spolehlivosti osvědčují řadu let v nejnáročnějších průmyslových aplikacích.

Vynikají mechanickou stabilitou a vysokou odolností vůči rázům a vibracím. Uplatnění nacházejí v těžkém strojírenství, při stavbě hrází a přehrad, v železničním a lodním průmyslu a dále všude tam, kde je rozhodující odolnost, stabilita a spolehlivost.

Základem snímačů je měřicí senzor KINAX 3W2 představující převodník pracující na kapacitním bezkontaktním principu, který převádí polohu hřídele na unifikovaný výstupní signál 4…20 mA. Programovatelná verze KINAX 2W2 umožňuje zákaznickou konfiguraci jak výchozího převodového úhlu, tak převodní charakteristiky (lineární, V-charakteristika, uživatelská linearizace).
Zapouzdřený převodník KINAX WT720 v robustním a odolném pouzdře je určený k montáži pro náročné průmyslové nasazení. K dispozici je široký sortiment montážních a upevňovacích prvků, spojek a přírub pro odpovídající aplikaci.
Varianta KINAX WT707 / programovatelný KINAX WT717 je včetně vestavěné převodovky. Převodový poměr lze volit v širokém rozmezí od 2:1 do 1600:1.

kinax snimace 2024 1
Pro montáž na hřídel se dodává provedení s dutou hřídelí KINAX HW730, rovněž s programovatelným výstupním signálem.
Řada KINAX obsahuje dále snímače náklonu KINAX N702.
Pro prostředí s nebezpečím výbuchu jsou snímače k dispozici v jiskrově bezpečném provedení podle CENELEC / ATEX.
K dispozici jsou odpovídající oddělovací napájecí zdroje.
Programovatelná provedení převodníků KINAX poskytují vedle unifikovaného proudového výstupního signálu 4…20 mA rovněž ethernetové rozhraní (PoE), protokol Modbus TCP/IP.

GMC – měřicí technika, s.r.o.
Fügnerova 2316/1a, 678 01 Blansko
Tel.: +420 510 410 906
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.gmc.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, únor 2024

Číslo je zaměřené na osvětlovací techniku, nouzové osvětlení, software v automatizační technice, elektrotechnice a energetice.

Zajímavé odkazy

Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS
Z elektrárny rovnou do vaší firmy Rezervujte si dodávku elektřiny přímo v elektrárně. Výhodná nabídka elektřiny pro velkoodběratele přímo od výrobce.
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Panasonic - Přesná detekce laserovým měřicím senzorem HG-F Dosah až 3 metry, robustní hliníkové pouzdro a snadné nastavení. Miniaturními rozměry 20 x 44 x 25 mm a krytí IP67 včetně digitálního displeje.

Najdete nás na Facebooku