Osvědčené a robustní snímače úhlu natočení a snímače náklonu KINAX

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Snímače úhlu natočení a snímače náklonu řady KINAX z produkce švýcarské firmy Camille Bauer se díky své robustnosti a spolehlivosti osvědčují řadu let v nejnáročnějších průmyslových aplikacích.

Vynikají mechanickou stabilitou a vysokou odolností vůči rázům a vibracím. Uplatnění nacházejí v těžkém strojírenství, při stavbě hrází a přehrad, v železničním a lodním průmyslu a dále všude tam, kde je rozhodující odolnost, stabilita a spolehlivost.

Základem snímačů je měřicí senzor KINAX 3W2 představující převodník pracující na kapacitním bezkontaktním principu, který převádí polohu hřídele na unifikovaný výstupní signál 4…20 mA. Programovatelná verze KINAX 2W2 umožňuje zákaznickou konfiguraci jak výchozího převodového úhlu, tak převodní charakteristiky (lineární, V-charakteristika, uživatelská linearizace).
Zapouzdřený převodník KINAX WT720 v robustním a odolném pouzdře je určený k montáži pro náročné průmyslové nasazení. K dispozici je široký sortiment montážních a upevňovacích prvků, spojek a přírub pro odpovídající aplikaci.
Varianta KINAX WT707 / programovatelný KINAX WT717 je včetně vestavěné převodovky. Převodový poměr lze volit v širokém rozmezí od 2:1 do 1600:1.

kinax snimace 2024 1
Pro montáž na hřídel se dodává provedení s dutou hřídelí KINAX HW730, rovněž s programovatelným výstupním signálem.
Řada KINAX obsahuje dále snímače náklonu KINAX N702.
Pro prostředí s nebezpečím výbuchu jsou snímače k dispozici v jiskrově bezpečném provedení podle CENELEC / ATEX.
K dispozici jsou odpovídající oddělovací napájecí zdroje.
Programovatelná provedení převodníků KINAX poskytují vedle unifikovaného proudového výstupního signálu 4…20 mA rovněž ethernetové rozhraní (PoE), protokol Modbus TCP/IP.

GMC – měřicí technika, s.r.o.
Fügnerova 2316/1a, 678 01 Blansko
Tel.: +420 510 410 906
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.gmc.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, květen 2024

Číslo je zaměřené na kabely, vodiče, kabelové nosné systémy, svorky a konektory

Zajímavé odkazy

Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.

Najdete nás na Facebooku