Nejnovější výkonné panelové počítače Cincoze s procesorem Alder Lake

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Cincoze uvedl na trh vysoce výkonnou řadu počítačů P2202, které je možné volitelně konfigurovat s třemi různými typy displejů CV/CS/CO.

Díky exkluzivní technologii CDS od společnosti Cincoze lze počítač použít v široké škále scénářů s různými požadavky, jako jsou náročné průmyslové aplikace, venkovní nasazení s vysokým jasem nebo bezproblémová integrace se zařízeními a stroji, což z ní činí ideální volbu pro aplikace HMI. Hlavní předností této řady je procesor Intel Core Alder Lake-P, který poskytuje výpočetní výkon, jenž je na trhu unikátní.

Štíhlý a výkonný

Řada P2202 zahrnuje dva modely s procesory Intel Core i3/i5 řady U (Alder Lake-P), P2202 a P2202E s možností rozšíření o jednu PCI nebo PCIe kartu. Oproti předcházejícímu modelu platformy Whiskey Lake nabízejí až 2,23× vyšší výkon a integrovanou grafiku Intel Iris Xe, která zvyšuje grafický výkon až 2,58× oproti předchůdci. Počítač P2202 podporuje až 64 GB paměti DDR5 4800MHz. Díky vynikajícímu výkonu a kompaktnímu provedení šasi může řada P2202 splňovat požadavky různých aplikačních prostředí.

P2202 2024 1

Jeden počítač, tři účely

Počítače řady P2202 jsou velmi tenké vestavné počítače, které se doporučují zejména pro aplikace s omezeným instalačním prostorem nebo pro mobilní zařízení. Kromě samostatného použití umožňuje exkluzivní patentovaná technologie CDS (Convertible Display System, patent č. M482908) přidání konvertibilního LCD modulu vytvořit panelový počítač pro různá prostředí a požadavky aplikací.
Pro všeobecné použití s jasem 500 nitů a pracovním rozsahem 0 až 65 °C je nejvhodnější řada CV+P2202, pro outdoorové použití doporučujeme panelový počítač s jasem 1500 nitů a pracovním rozsahem -20 až 70 °C řada CS+P2202 a do třetice pro zabudování do strojů a kiosků panelový počítač open frame s jasem 350 nitů a pracovním rozsahem 0 až 50 °C pro řadu CO+P2202. U všech těchto kombinací si lze vybrat z různých velikostí, poměrů zobrazení a způsobů dotyku.

P2202 2024 2

Bohaté vstupy/výstupy a modulární rozšíření

Řada P2202 vyniká možností připojit až čtyři nezávislé displeje DisplayPort, HDMI, VGA a CDS, dále se může pochlubit bohatými průmyslovými I/O, jako jsou 2x GbE LAN pro síťovou komunikaci a také 3 x USB 3.2 a 1x USB 2.0 pro propojení s různými periferiemi a senzory. Pro sériovou komunikaci můžete využít až čtyři DB9 konektory s rozhraním RS-232/422/485. Digitální komunikaci se snímači, senzory nebo relé můžete provozovat také přes 16bitové DIO rozhraní s 20 pinovým konektorem. Úložný prostor pro data je v počítači řešen variabilně dvěma pozicemi pro 2,5" SATA 6Gb/s HDD/SSD s podporou RAID 0/1, ale najdeme zde i 1x M.2 klíč M pro NVMe SSD.
Samozřejmostí je podpora 4G, Wi-Fi, Bluetooth a dalších modulů bezdrátové komunikace v integrovaných slotech Mini PCIe a M.2 Key E. Pro speciální účely umožňuje exkluzivní modulární konstrukce Cincoze uživatelům snadno přidat další funkce, jako je PoE například pro připojení kamer nebo modul IGN pro ovládání zapnutí a vypnutí počítače dle startu a vypnutí vozidla. Kromě toho je model P2202E vybaven slotem PCI/PCIe pro rozšíření periférií, jako jsou grafické karty, akcelerátory nebo karty pro zachytávání videa.

P2202 2024 4

Stabilní a spolehlivý provoz

Řada P2202 má širokou teplotní a napěťovou přizpůsobivost a úspěšně prošla různými testy spolehlivosti na vibrace a rázy, včetně sinusových vibrací (1G), náhodných vibrací (5G) a odolnosti proti rázům (50G). Splnily také přísné normy pro průmyslové testování EMC (EN 61000-6-2 a EN 61000-6-4). Tyto vlastnosti zajišťují, že série P2202 může bez potíží fungovat v náročných prostředích, kde je spolehlivost klíčová.

Pro více informací nás kontaktujte:
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tel.: +420 597 407 321
www.elvac.eu

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, duben 2024

Číslo je zaměřené na kvalitu elektrické energie, energetiku, elektromobilitu a alternativní zdroje energie.

Zajímavé odkazy

Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS
Vyhrajte termokamery Hikmicro nebo multimetry Fluke! Odpovězte na jednoduchou otázku a vyhrajte grafický multimetr Fluke 289 nebo špičkovou termokameru Hikmicro B20. Vstupenku na Amper 2024 obdrží každý.

Najdete nás na Facebooku