Cincoze DX-1200 počítač s maximálním výkonem a minimálním půdorysem

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Výrobce Cincoze nedávno uvedl na trh vestavný počítač DX-1200, což je nejnovější přírůstek do produktové řady DIAMOND. Díky kompaktnímu a vysoce výkonnému designu překonává DX-1200 prostorová omezení a zachovává si extrémní schopnosti.

DX-1200 podporuje nejnovější procesory Intel Alder Lake-S 12. generace, má bohatý výběr nativních vstupů a výstupů a podporuje flexibilní modulární rozšíření pro splnění požadavků široké škály aplikací. DX-1200 sdílí odolné vlastnosti, produktové řady DIAMOND, což jsou rozšířená pracovní teplota a napětí, dále odolnost proti vibracím a nárazům. Prošel také řadou průmyslových certifikací, díky čemuž je ideální volbou pro chytrou výrobu, strojové vidění a aplikace AI.

DX-1200 může být vybaven volitelnými procesory 12. generace Intel® Core™ i9/i7/i5/i3 Alder Lake-S. Architektura integrovaného grafického čipu Intel® Xe UHD 770 zvyšuje výkon GPU až dvojnásobně oproti platformě Comet Lake-S, čímž poskytuje výkon potřebný pro umělou inteligenci.

Cincoze DX 1200 2023 2
Je zde podpora až 64 GB paměti DDR5 s frekvencí 4800 MHz s technologií ECC, která poskytuje mimořádnou stabilitu a spolehlivost potřebnou pro průmyslovou automatizaci a aplikace, kde účinně snižuje riziko selhání a ztráty dat.
DX-1200 je navržen tak, aby uspokojil nejširší škálu požadavků průmyslových aplikací, takže zahrnuje bohatý výběr nativních vstupně výstupních rozhraní a umožňuje rozšíření o volitelné extra I/O, jako jsou LAN, M12, DIO a COM, prostřednictvím přidání exkluzivních modulů CFM, CMI a MEC. Pro aplikační prostředí, která vyžadují vysokorychlostní přenos, může být DX-1200 vybaven až 4× 10Gbps LAN pro rychlé zpracování dat. Potřebujete-li více síťových připojení pro svou aplikaci, tak u DX-1200 lze nainstalovat až 8× PoE, které poskytují data i napájení prostřednictvím jednoho kabelu. Pro uspokojení rychle rostoucí poptávky po bezdrátových sítích v průmyslových aplikacích, DX-1200 nabízí jeden slot M.2 Key E a dva sloty Mini PCIe pro přidání WiFi, GNSS, 4G a Bluetooth.

Cincoze DX 1200 2023 3
Počítač DX-1200 je ztělesněním robustnosti, jeho konstrukční prvky a průmyslové komponenty poskytují rozšířenou pracovní teplotu od -40 až 70 °C, dále také široký napěťový vstup (9–48 VDC) a ochranu proti přepětí a ESD. DX-1200 vyhovuje americkému vojenskému standardu otřesových vibrací MIL-STD-810G. Navíc pro splnění požadavků specifických průmyslových aplikací prošel DX-1200 řadou dalších průmyslových certifikací, jako jsou normy EMC EN 50121-3-2; EN 50155 a EN 45545-2 což je norma požární ochrany pro železniční výpočetní techniku a také E -certifikace pro vozidla. DX-1200 je nejlepším řešením pro průmyslovou automatizaci díky své bohaté certifikaci, odolné konstrukci a stabilnímu výkonu.
Více podrobnějších informací o vestavných počítačích Cincoze, získáte na internetových stránkách společnosti ELVAC a.s. (www.elvac.eu), která je distributorem značky Cincoze na českém trhu a disponuje technickým zázemím a zkušenostmi, které těmto výrobkům vdechují život. Současně nabízí široké portfolio průmyslových počítačů a komponent na míru vašemu stroji nebo aplikaci, a to vše s možností rozšíření záruky až na 5 let.

Cincoze DX 1200 2023 4

Specifikace:

  • Volitelné Procesory Intel® 12. generace Alder Lake-S Core™ i9/i7/i5/i3 (max 65 W TDP)
  • 2 x DDR5 SO-DIMM Socket, Podporuje paměti typu ECC/non ECC, až 4800 MHz, 64 GB
  • 4x nezávislý displej (HDMI / DP / DVI-I)
  • 1x M.2 Key E Type 2230 Socket pro Intel CNVi / Wireless Module
  • Technologie CMI pro volitelné rozšíření I/O modulů
  • Technologie CFM pro snímání zapalování a funkce PoE
  • Široká provozní teplota -40°C až 70°C
  • Vyrobeno v souladu s certifikací - normou: UL, c-UL, CB, IEC, EN 62368-1

ELVAC a.s.
Hasičská 930/53, 700 30 Ostrava
Tel.: 597 407 313
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.elvac.eu

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, červen 2024

Číslo je zaměřené energetiku, trafostanice, transformátory a identifikační systémy.

Nadcházející webináře | kurzy

Zajímavé odkazy

Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Na vybrané modely termokamer Hikmicro sleva 15% Jsou to ideální špičkové nástroje pro profesionály v těžkém průmyslu i pro běžnou kontrolu. Akce platí od 20.6. do 20.7.
Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.

Najdete nás na Facebooku