Theben: specialista na spínání v závislosti na čase, světle a teplotě

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

V moderním světě, kde hledáme stále efektivnější způsoby úspory energií, hraje společnost Theben klíčovou roli. Žádný jiný výrobce v Evropě nemá tak široké spektrum výrobků v oblasti systémů pro spínání v závislosti na čase, světle a teplotě jako právě renomovaný výrobce Theben.

Uživatel tak získává kompletní řešení od jediného dodavatele. Spolehlivé a přesné produkty Theben nejenže výrazně snižují náklady na energii, ale také šetří čas.

Efektivní spínání snižuje náklady na energie

Theben nabízí širokou škálu analogových a digitálních spínacích hodin, které umožňují programování a řízení nejen osvětlení, ale i topení, klimatizace a dalších elektrických zařízení. Analogové a digitální spínací hodiny zásadním způsobem pomáhají snižovat spotřebu energie tím, že zapnou osvětlení pouze v čase, když je to nezbytně nutné. Mezi další produkty pro efektivní spínání zařízení patří široký sortiment schodišťových a soumrakových spínačů.

Čidla přítomnosti vidí i ten nejmenší pohyb

Theben vyvinul pokročilá čidla přítomnosti, která detekují pohyb a přítomnost osob v místnosti. Tato čidla mohou být integrována do osvětlovacích systémů a regulovat intenzitu světla (ale i topení) v závislosti na aktuálních potřebách, což vede k velkým úsporám energie. Víte, jaký je rozdíl mezi čidly pohybu a čidly přítomnosti? Odpověď najdete v článku ve starším čísle časopisu Elektroprůmysl.

theben spinaci cas 2024 2

KNX a DALI – inteligentní řízení osvětlení

Theben je expertem na globální standard automatizace domů a budov, technologii KNX. Již od roku 1992 se podílí na jeho rozvoji. V roce 2019 zavedl Theben jako první výrobce rádiové aktory podle standardu KNX Data Secure. Theben vlastní 5 certifikovaných bran a aktorů DALI-2 jako rozhraní mezi sběrnicí KNX a systémem DALI pro chytré řízení osvětlení. Pro rodinné domy nabízí Theben systém LUXORLiving – systém chytrého domu založený na KNX. Rozsvítí, zhasne. Ztlumí světlo. Reguluje topení. Ovládá žaluzie. Hlasem, aplikací nebo tlačítkem. Vyniká snadnou instalací, snadným uvedením do provozu a garantuje bezpečnou komunikaci díky KNX Data Secure.

Více informací

Podrobné informace o produktech THEBEN najdete v uvedených katalozích nebo v e-shopu EST, kde můžete produkty zakoupit. V případě technických dotazů, poptávky do vašeho projektu či jiných otázek se s důvěrou obraťte na naše technické oddělení.

theben spinaci cas 2024 3

Výhradní zastoupení značky THEBEN v ČR

Produkty THEBEN, stejně jako produkty dalších renomovaných výrobců v oblasti elektrotechniky, komunikačních a řídicích systémů, vzduchotechniky a kabelů na český trh výhradně dodává společnost:

EST Elektro-System-Technik, s.r.o.
Pod Pekárnami 338/12, 190 00 Praha
Tel.: 266 090 711
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.est-praha.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, duben 2024

Číslo je zaměřené na kvalitu elektrické energie, energetiku, elektromobilitu a alternativní zdroje energie.

Zajímavé odkazy

Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Vyhrajte termokamery Hikmicro nebo multimetry Fluke! Odpovězte na jednoduchou otázku a vyhrajte grafický multimetr Fluke 289 nebo špičkovou termokameru Hikmicro B20. Vstupenku na Amper 2024 obdrží každý.
Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS

Najdete nás na Facebooku