Hardware úpravy i branding produktu na míru: kdy uvažovat o zakázkové úpravě řídicích jednotek?

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Kromě sériové výroby řídicích jednotek oblíbených řad Patron a Neuron nabízí Unipi technology i zakázkové úpravy těchto produktů. Jaké výhody to zákazníkům přináší, kdy se vyplatí o zakázkových úpravách uvažovat a kdy naopak ne?

Výkonný a spolehlivý hardware

Potřebujete pro svůj projekt specifické hardwarové řešení? Zakázkové úpravy jsou mnohem rychlejší a levnější než vývoj kompletně nového hardwaru na straně zákazníka. Unipi vychází ze svých standardních modelů, které upraví na základě vašich požadavků. Od vstupů a výstupů, přes komunikační protokoly až po bezdrátové technologie.
Řídicí jednotky se vyznačují vysokou mírou spolehlivosti, kompaktními rozměry a širokou kompatibilitou díky softwarové otevřenosti, která umožní využít váš vlastní software nebo řešení třetích stran a usnadní tak přechod na jednotky Unipi.
Produktové řady Patron a Neuron jsou osazené výkonnými čtyřjádrovými procesory s frekvencí až 1,8 GHz. Výpočetní výkon je nadstandardní pro mnoho použití – například využití cloudových služeb, vyšší počet připojených zařízení nebo rychlejší zpracování úlohy.

Předveďte svoji vizuální identitu

Chcete, aby váš produkt podtrhoval vaši značku? Díky brandingu produktu můžete mít produkt s vaším logem a barvami, a to včetně možnosti přizpůsobení balení a dokumentace. Zakázkové úpravy designu jsou dostupné pro všechny produktové řady Unipi. V rámci úpravy loga lze zvolit laserové gravírování (jednobarevné) i UV tisk (plnobarevné).

ridici jednotky 2024 1

Široký výběr komunikačních protokolů a technologií

Při úpravě zařízení máte možnost měnit počet i druh vstupů a výstupů. Pro své řešení si můžete vybrat z široké nabídky komunikačních protokolů a technologií, a to včetně bezdrátových. Příkladem je RS485, RS232, 1-Wire, Ethernet, LTE, a jiné.

Další výhody zakázkových úprav

Unipi nabízí zakázkové úpravy hardwaru již od malého počtu kusů. Branding produktu je možný od 20 kusů, úpravy hardware od 100 kusů. Dále poskytuje bezplatné roční skladování vašich produktů, takže si je můžete objednat podle aktuální potřeby – budou uskladněné, dokud nebudete připraveni je využít.

Zakázkové úpravy vs. sériové produkty

O zakázkových úpravách se vyplatí uvažovat, pokud napříč svými realizacemi potřebujete stejný typ řídicí jednotky z hlediska počtu vstupů, výstupů a komunikačních sběrnic. Ve výsledku tedy investujete do úpravy pouze jednoho typu zařízení.
Standardní sériové produkty jsou pak vhodnější pro realizace různých rozsahů, kdy jsou pokaždé potřeba řídicí jednotky s rozdílnými parametry. Nabídka standardních modelů Unipi je vhodná pro veškeré velikosti projektů – od menších až po ty rozsáhlé.
Zakázkové úpravy zahrnují kompletní proces od konzultace a návrhu, přes vývoj až po servis. Zjistěte více na webových stránkách Unipi.

I letos se Unipi zúčastní prestižního veletrhu AMPER

Veletrh AMPER je každoročně největší událostí v oblastech elektrotechniky, energetiky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení v České republice i na Slovensku. Každý rok se jej účastní přes 600 firem z více než 20 zemí světa a navštíví jej více než 25 000 návštěvníků.
Letošní 30. ročník, pořádaný ve dnech 19. – 21. března 2024 na brněnském výstavišti, si samozřejmě nenechá ujít ani společnost Unipi technology. Můžete ji navštívit v hale V, stánek V 4.15.

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, duben 2024

Číslo je zaměřené na kvalitu elektrické energie, energetiku, elektromobilitu a alternativní zdroje energie.

Zajímavé odkazy

Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS
Vyhrajte termokamery Hikmicro nebo multimetry Fluke! Odpovězte na jednoduchou otázku a vyhrajte grafický multimetr Fluke 289 nebo špičkovou termokameru Hikmicro B20. Vstupenku na Amper 2024 obdrží každý.
Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.

Najdete nás na Facebooku