Moderní analyzátor elektrické sítě s webovým rozhraním

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

V současné době, více než kdykoli před tím, jsou žádány spolehlivé přístroje pro sledování kvality dodávané energie, ale i dokonalý dohled nad spotřebou.

Vše nejlépe se vzdáleným přístupem z PC nebo mobilu. Pro stálé instalace lze s výhodou využít nejnovější panelový analyzátor sítě od dalšího francouzského výrobce SOCOMEC – model DIRIS A40, který se vyznačuje vynikajícím poměrem cena/výkon.

Spolu s unikátními senzory tvoří velmi flexibilní a precizní systém s přesností měření až 0,5. Navíc s velmi širokým rozsahem zatížitelnosti, kdy například nejpoužívanější TE-35 je schopen měřit minimálně v rozsahu od 1,26 do 300 A. Na výběr je ze tří typů provedení senzorů. Pevné jádro s označením TE, rozpojitelné jádro TR nebo iTR a Rogowského cívky TF. Senzory jsou s přístrojem propojeny datovým kabelem s RJ12, takže je zaručena vysoká přesnost, spolehlivost měření a také velmi snadná instalace.

DIRIS A40 2024 1
DIRIS A40 je v základu vybaven dvěma logickými výstupy, třemi vstupy, rozsáhlými možnostmi komunikace, nastavením výpočtů, sledovaných veličin a alarmových událostí. Na výběr je model Modbus RS485, dále velmi žádaný typ Ethernet Modbus TCP s vestavěným webserverem Webview a třetí variantou je PROFIBUS DPV1. Rozhraní Webview slouží nejen pro sledování veličin v reálném čase a z libovolného webového prohlížeče, ale má i bohaté možnosti zpětných analýz a exportu měřených dat (např. FTP).

DIRIS A40 2024 2
Deset dotykových tlačítek dělá z DIRIS A40 elegantní přístroj představující velmi silnou kombinaci pro veškeré potřeby měření a analýzy elektrické sítě v souladu s IEC 61557-12, UL E257746 a EN 50160. Jedná se tedy o další, velmi podařený, kousek z dílny Socomecu, který svou kompatibilitou a jednoduchostí použití patří mezi prvotřídní zařízení dostupné na našem trhu.

 DIRIS A40 2024 3

Více se o těchto přístrojích můžete dozvědět u společnosti:

GHV Trading, spol. s r.o.
Edisonova 3, 612 00 Brno
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tel.: +420 541 235 532
www.ghvtrading.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, květen 2024

Číslo je zaměřené na kabely, vodiče, kabelové nosné systémy, svorky a konektory

Zajímavé odkazy

Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.

Najdete nás na Facebooku