Vyhrajte termokamery Hikmicro nebo multimetry Fluke!

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Jaro 2024 přináší nejen teplejší počasí, ale také rozpálenou soutěž od společnosti GHV Trading! V úzké spolupráci s předními výrobci měřicích přístrojů – Hikmicro a Fluke, GHV Trading oznámila vzrušující soutěž, ve které můžete získat některé z nejžádanějších přístrojů na trhu.

Pokud jste nadšenci do techniky, profesionálové v oblasti elektro, nebo jen hledáte způsob, jak obohatit svůj nástrojový arzenál, máte nyní jedinečnou příležitost.

Co můžete vyhrát?

Připravte se na to, že hlavní ceny opravdu stojí za to. V rámci soutěže se hraje o nejvyšší model multimetru Fluke 289 a o špičkovou termokameru Hikmicro B20. Ale to není vše! Každý týden během března budou losovány další ceny, včetně multimetrů Fluke 107, termokamer Hikmicro Eco, detektorů napětí NCV1030 a testerů Fluke 2AC.

Jak se zúčastnit?

Účast v soutěži je snadná. Stačí se v průběhu března přihlásit a odpovědět na jednoduchou otázku. A pamatujte, čím dříve se přihlásíte, tím více šancí na výhru máte. Losování proběhne každý týden, ale vaše jméno zůstává v losovacím bubnu až do konce, což znamená možnost vyhrát vícekrát!

Připravte se na start!

Soutěž začíná 1. března 2024 a končí 31. března 2024. Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost získat nejnovější technologie do vaší dílny, laboratoře nebo domácnosti. Přihlaste se nyní a buďte připraveni na měsíc plný vzrušení a skvělých cen!

Přihláška do soutěže

Soutěž již byla ukončena!

Ochrana vašich údajů

Vaše soukromí je pro nás důležité. Účastí v soutěži souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely zúčastněných společností, ale můžete být klidní, že vaše údaje budou chráněny a využity pouze v souladu s pravidly soutěže.

Kdo se nemůže zúčastnit?

Je třeba poznamenat, že zaměstnanci GHV Trading, Hikmicro, Fluke a redakce časopisu ElektroPrůmysl jsou ze soutěže vyřazeni, aby se zajistila její spravedlnost.

Nenechte si ujít tuto šanci stát se jedním z hrdých majitelů nejmodernějších měřicích přístrojů od společnosti GHV Trading. Přihlaste se hned a ukažte, že na technologie máte ten správný čich!

Výherci z prvního březnového týdne

Jsme nadšeni, že můžeme oznámit první šťastné výherce v naší soutěži o skvělé ceny - termokamery Hikmicro a multimetry Fluke od GHV Trading!

Velká gratulace patří všem čtyřem šťastlivcům. 🥳

▶️ Zkontrolujte, zda je vaše jméno na výherní listině zde: https://app.randompicker.com/protocol/831085x17838

Výherci budou kontaktováni společností GHV Trading telefonicky a e-mailem, který uvedli při registraci.

Výherci z druhého březnového týdne

A máme zde další čtyři štastné výherec, kteří si odnášejí báječné ceny od společnosti GHV Trading. Gratulujeme!

▶️ Pokud jste se zúčastnili soutěže, neváhejte zkontrolovat, zda se právě vy nenacházíte mezi výherci zde: https://app.randompicker.com/protocol/830999x99145

O předání cen se postará společnost GHV Trading, která bude výherce v nejbližších dnech kontaktovat prostřednictvím telefonního čísla a e-mailové adresy, které uvedli při registraci do soutěže.

Výherci z třetího březnového týdne a veletrhu Amper 2024

Pokud jste se zúčastnili naší soutěže, ať už během třetího březnového týdne nebo přímo na veletrhu Amper 2024, a zanechali jste nám svou vizitku, neváhejte a zkontrolujte, zda se právě na vás usmálo štěstí. Seznam výherců naleznete na následujícím odkazu: https://app.randompicker.com/protocol/832196x52527

Pokud jste tentokrát nevyhráli, nezoufejte, příští týden losujeme znovu, a to rovnou i o hlavní ceny v podobě nejvyššího modelu multimetru Fluke 289 a špičkové termokamery Hikmicro B20.

Máme tu velkolepé odhalení výherců naší soutěže!

Dva šťastlivci si odnáší ty nejlepší ceny - multimetr Fluke 289 a termokameru Hikmicro B20. Gratulujeme! Jste zvědaví, jestli jste to právě vy? Zkontrolujte si to na odkazu: https://app.randompicker.com/protocol/831087x31613 
Chtěli bychom poděkovat všem 1645 účastníkům, kteří se zapojili do naší soutěže. Vaše nadšení a zájem nás motivují k dalším akcím! A nebojte, pokud jste tentokrát nevyhráli. Chystáme pro vás další soutěže a vy se o nich dozvíte jako první!

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, duben 2024

Číslo je zaměřené na kvalitu elektrické energie, energetiku, elektromobilitu a alternativní zdroje energie.

Zajímavé odkazy

Vyhrajte termokamery Hikmicro nebo multimetry Fluke! Odpovězte na jednoduchou otázku a vyhrajte grafický multimetr Fluke 289 nebo špičkovou termokameru Hikmicro B20. Vstupenku na Amper 2024 obdrží každý.
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS
Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.

Najdete nás na Facebooku