Kompaktní počítač DRPC-330-A7K s procesorem Marvell® ARMADA®

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Společnost ELVAC a.s., přední výrobce a dodavatel průmyslových PC v České republice a na Slovensku, představuje kompaktní pasivně chlazený počítač DRPC-330 s operačním systémem Linux Ubuntu 18.10.

Novinka pochází z dílny inovativního výrobce průmyslových řešení, firmy iEi Technology a má všechny předpoklady pro využití v aplikacích výrobní automatizace.

Jedná se o kompaktní počítač na DIN lištu, který je vybaven čtyřjádrovým procesorem Marvell® ARMADA® 88F7040 s výpočetní frekvencí 1.4 GHz. Procesor Marvell® ARMADA® 88F7040 je kompletní řešení typu systém-on-chip (SoC) založené na nejnovějším CPU s ARM v8 technologii, která je vhodná pro širokou škálu aplikací třídy SoHo, SMB a poskytuje optimální výkon a spotřebu.
DRPC-330-A7K je osazen bohatým rozhraním vstupů a výstupů, jako 2x Gigabit LAN Marvell® 88E1512 a 1x 10GbE Marvell® 88F7040 pro ultrarychlou síťovou komunikaci. Dále zde najdeme 2x USB 3.2 Gen1 pro připojení periferií. Pro klasickou sériovou komunikaci typu RS-232 je v počítači jeden konektor s rozhraním RJ-45 a 4x konektor s rozhraním DB-9 (2x RS-232, 2x 422/485) s izolací 2,5 kV. Úložný prostor pro data je v počítači řešen datovou pamětí eMMC 32 GB, další možností je ukládání dat na M.2 B-key (PCIex1) SSD, ale také přes rozhraní Micro SD. Počítač je možné doplnit o další dva M.2 moduly pro volitelné osazení Wi-Fi/Bluetooth modulem pro bezdrátovou komunikaci, a je zde připraven 1x SIM slot. DRPC-330 může být volitelně dodán s kryptovacím modulem TPM 2.0, který umožňuje šifrování dat a hesel na disku pomocí technologie BitLocker. TPM pak zajišťuje vyšší úroveň zabezpečení před malwarem a skimmingem.

DRPC 330 2021 1

Počítač na DIN lištu DRPC-330-A7K byl navržen na provoz v prostředí s rozšířeným rozsahem pracovních teplot od -20 °C do +60 °C, což umožňuje zařízení instalovat ve venkovních rozvaděčích. Pasivní chlazení systému zaručuje spolehlivost a prodlužuje životnost systému. Napájení systému je vyvedeno přes svorkovnici s širokým rozsahem 9 ~ 36 V DC. Díky souladu se standardem MIL-STD-810G 514.6C-1 pro vibrace, je vestavný počítač DRPC-330 vhodný i pro použití v místech kde dochází k otřesům a rázům se silou až 5G.

DRPC 330 2021 2

Využití DRPC-330 se nabízí v aplikacích výrobní automatizace, pro energetický management nebo jako datová brána pro sběr dat. Na závěr je důležité zdůraznit bezúdržbovost systému, jednotka obsahuje komponenty nejvyššího průmyslového standardu a nejsou zde přítomny žádné mechanické pohyblivé součástky, žádné výměnné baterie, větráky, ani ventilační otvory.

DRPC 330 2021 3

Více podrobnějších informací o vestavných počítačích iEi, získáte na internetových stránkách společnosti ELVAC a.s. (www.elvac.eu), která je distributorem společnosti iEi Integration na českém trhu a disponuje technickým zázemím a zkušenostmi, které těmto výrobkům vdechují život. Současně nabízí široké portfolio průmyslových počítačů a komponent na míru vašemu stroji nebo aplikaci, a to vše s rozšířenou zárukou až na 5 let.

ELVAC a.s.
Tel.: +420 597 407 321
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.elvac.eu

DRPC 330 2021 4

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz listopad 2021

ElektroPrůmysl.cz, listopad 2021

Číslo je zaměřené na napájecí zařízení, zálohovaní, měření a regulaci odběru elektrické energie.

Zajímavé odkazy

Ušetřete 30% nákladů se systémovou technikou! Zbavte se tlaku na náklady jednou pro vždy. Díky decentrální instalaci ušetříte až 30%. Je to tak jednoduché! Vše, co musíte udělat, je: Prostě jít do toho.
Termokamera pro mobilní telefon - HMINI1 Modul pro mobilní telefon s OS Android a USB-C, rozlišení 160x120 a 25 Hz snímkování.
Bezpapírový zapisovač OMR 700 Modulový registrační přístroj do provozů, kde je potřeba na jednom místě zobrazovat a zaznamenávat větší množství elektrických či neelektrických veličin.
Nová barva, snadná identifikace! NKT představila barevnou identifikaci instalačních kabelů NKT instal PLUS CYKY-J a CYKYLo-J 3 x 1,5 mm2 modrým pruhem a 3 x 2,5 mm2 zeleným pruhem.
Rittal - váš silný partner pro výrobu rozváděčů Z našich inovativních výrobků z oboru rozváděčů, rozvodu proudu, klimatizace a IT infrastruktury jsme vytvořili ucelený systém pro váš úspěch.

Najdete nás na Facebooku