Kompaktní počítač DRPC-330-A7K s procesorem Marvell® ARMADA®

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Společnost ELVAC a.s., přední výrobce a dodavatel průmyslových PC v České republice a na Slovensku, představuje kompaktní pasivně chlazený počítač DRPC-330 s operačním systémem Linux Ubuntu 18.10.

Novinka pochází z dílny inovativního výrobce průmyslových řešení, firmy iEi Technology a má všechny předpoklady pro využití v aplikacích výrobní automatizace.

Jedná se o kompaktní počítač na DIN lištu, který je vybaven čtyřjádrovým procesorem Marvell® ARMADA® 88F7040 s výpočetní frekvencí 1.4 GHz. Procesor Marvell® ARMADA® 88F7040 je kompletní řešení typu systém-on-chip (SoC) založené na nejnovějším CPU s ARM v8 technologii, která je vhodná pro širokou škálu aplikací třídy SoHo, SMB a poskytuje optimální výkon a spotřebu.
DRPC-330-A7K je osazen bohatým rozhraním vstupů a výstupů, jako 2x Gigabit LAN Marvell® 88E1512 a 1x 10GbE Marvell® 88F7040 pro ultrarychlou síťovou komunikaci. Dále zde najdeme 2x USB 3.2 Gen1 pro připojení periferií. Pro klasickou sériovou komunikaci typu RS-232 je v počítači jeden konektor s rozhraním RJ-45 a 4x konektor s rozhraním DB-9 (2x RS-232, 2x 422/485) s izolací 2,5 kV. Úložný prostor pro data je v počítači řešen datovou pamětí eMMC 32 GB, další možností je ukládání dat na M.2 B-key (PCIex1) SSD, ale také přes rozhraní Micro SD. Počítač je možné doplnit o další dva M.2 moduly pro volitelné osazení Wi-Fi/Bluetooth modulem pro bezdrátovou komunikaci, a je zde připraven 1x SIM slot. DRPC-330 může být volitelně dodán s kryptovacím modulem TPM 2.0, který umožňuje šifrování dat a hesel na disku pomocí technologie BitLocker. TPM pak zajišťuje vyšší úroveň zabezpečení před malwarem a skimmingem.

DRPC 330 2021 1

Počítač na DIN lištu DRPC-330-A7K byl navržen na provoz v prostředí s rozšířeným rozsahem pracovních teplot od -20 °C do +60 °C, což umožňuje zařízení instalovat ve venkovních rozvaděčích. Pasivní chlazení systému zaručuje spolehlivost a prodlužuje životnost systému. Napájení systému je vyvedeno přes svorkovnici s širokým rozsahem 9 ~ 36 V DC. Díky souladu se standardem MIL-STD-810G 514.6C-1 pro vibrace, je vestavný počítač DRPC-330 vhodný i pro použití v místech kde dochází k otřesům a rázům se silou až 5G.

DRPC 330 2021 2

Využití DRPC-330 se nabízí v aplikacích výrobní automatizace, pro energetický management nebo jako datová brána pro sběr dat. Na závěr je důležité zdůraznit bezúdržbovost systému, jednotka obsahuje komponenty nejvyššího průmyslového standardu a nejsou zde přítomny žádné mechanické pohyblivé součástky, žádné výměnné baterie, větráky, ani ventilační otvory.

DRPC 330 2021 3

Více podrobnějších informací o vestavných počítačích iEi, získáte na internetových stránkách společnosti ELVAC a.s. (www.elvac.eu), která je distributorem společnosti iEi Integration na českém trhu a disponuje technickým zázemím a zkušenostmi, které těmto výrobkům vdechují život. Současně nabízí široké portfolio průmyslových počítačů a komponent na míru vašemu stroji nebo aplikaci, a to vše s rozšířenou zárukou až na 5 let.

ELVAC a.s.
Tel.: +420 597 407 321
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.elvac.eu

DRPC 330 2021 4

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, únor 2024

Číslo je zaměřené na osvětlovací techniku, nouzové osvětlení, software v automatizační technice, elektrotechnice a energetice.

Zajímavé odkazy

Panasonic - Přesná detekce laserovým měřicím senzorem HG-F Dosah až 3 metry, robustní hliníkové pouzdro a snadné nastavení. Miniaturními rozměry 20 x 44 x 25 mm a krytí IP67 včetně digitálního displeje.
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Z elektrárny rovnou do vaší firmy Rezervujte si dodávku elektřiny přímo v elektrárně. Výhodná nabídka elektřiny pro velkoodběratele přímo od výrobce.
Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS

Najdete nás na Facebooku