Soumrakový spínač Doepke DASY: zákazníky ověřená klasika

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

V dnešní době se stále více spoléháme na technologie, aby nám zjednodušily každodenní život. V oblasti elektrických instalací a ovládání osvětlení je společnost

Doepke tradičním výrobcem. Jeho elektronický soumrakový spínač DASY je zákazníky velmi oblíbený a ověřený produkt. Doepke DASY představuje špičkové řešení pro automatické ovládání elektrických zařízení v závislosti na denním světle.

Doepke DASY se vyznačuje mimořádně širokým rozsahem nastavení světelných úrovní pro spínání, což umožňuje uživatelům přesné a flexibilní nastavení podle konkrétních potřeb. Díky vysoké stabilitě nastavené prahové hodnoty je dosaženo spolehlivého a přesného spínání.
Pro dosažení rychlého a přesného nastavení úrovní sepnutí v celém rozsahu nastavení využívá Doepke DASY logaritmické charakteristiky nastavení. LED indikátory signalizují dosažení prahové hodnoty sepnutí, což poskytuje uživatelům vizuální zpětnou vazbu.
Přednastavená hystereze mezi prahovou hodnotou světla pro zapnutí a prahovou hodnotou světla pro vypnutí zajišťuje vysokou imunitu k optické zpětné vazbě se zapnutým osvětlením. To přispívá k stabilitě a spolehlivosti zařízení. Zpožděná reakce spínání je implementována k zabránění nechtěnému sepnutí při krátkých změnách úrovně okolního světla (např. světlomety projíždějících aut).
Doepke nešetří na prostoru pro připojení vodičů. Velkoryse dimenzovaný připojovací prostor na horní i spodní straně přístroje usnadňuje instalaci a připojení, což zvyšuje celkovou uživatelskou přívětivost. Robustní spínací kontakty umožňují spínání velkých zátěží, jako jsou paralelně kompenzované fluorescenční zářivky.

doepky dasy 2024 1
Ať už se jedná o novou instalaci nebo dodatečnou montáž, soumrakové spínače DASY lze snadno namontovat na zeď nebo na sloup v několika jednoduchých krocích.
Se svou osvědčenou spolehlivostí a moderním přesahem je Doepke DASY první volbou pro všechny, kteří za své peníze hledají kvalitní a bezpečný produkt. Více informací najdete v produktovém letáku. Produkt můžete zakoupit v našem e-shopu.

Výhradní zastoupení značky Doepke v ČR

Předního německého výrobce proudových chráničů, jističů, jejich kombinací a dalších ochranných prvků, které zvyšují bezpečnost proti úrazu elektrickým proudem a proti škodám na majetku při využívání elektrické energie, firmu Doepke Schaltgeräte GmbH v ČR a SR výhradně zastupuje společnost:

EST Elektro-System-Technik, s.r.o.
Pod Pekárnami 338/12, 190 00 Praha
Tel.: 266 090 711
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.est-praha.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, duben 2024

Číslo je zaměřené na kvalitu elektrické energie, energetiku, elektromobilitu a alternativní zdroje energie.

Zajímavé odkazy

Vyhrajte termokamery Hikmicro nebo multimetry Fluke! Odpovězte na jednoduchou otázku a vyhrajte grafický multimetr Fluke 289 nebo špičkovou termokameru Hikmicro B20. Vstupenku na Amper 2024 obdrží každý.
Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.

Najdete nás na Facebooku