Nová generace odolných tabletů Getac F110 G6

Typografie
 • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
 • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Výrobce odolných tabletů a notebooků, společnost Getac, připravila zcela novou generaci odolného 11,6“ tabletu Getac F110 G6. Tablet byl ještě více zodolněn vůči nárazům, vibracím a rázům.

Splňuje vojenskou certifikaci s novým standardem MIL-STD-810H, což zaručuje extrémní provozuschopnost při pracovních teplotách od -29 ° C do + 63 ° C, navíc vyšší odolnost vůči pádu. Zároveň byla také vylepšena ochrana proti vniknutí kapalin s novým stupněm krytí IP66, který zaručuje úplnou odolnost proti prachu a lepší odolnost vůči vodě.

Nový plně robustní F110 G6 nabízí výkon a funkční rozmanitost komerčního počítače pro profesionály pracující v terénu nebo ve vozidle. Nová 6. generace přináší maximální odolnost, rychlost a nejmodernější možnost připojení, což jsou vlastnosti potřebné v cílených sektorech veřejné bezpečnosti, armády, poskytovatelů energie, surovin či v logistice.
Nový IPS displej s 11,6“ nabízí základní HD rozlišení 1920x1080 a jas 1000 nitů pro čitelnost i na přímém slunečním světle a uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Getac F110 G6 má vícedotykovou obrazovku, kterou je možné ovládat všemi desíti prsty, a to i v rukavicích. Tablet nabízí softwarovou i volitelně hardwarovou klávesnici a stylus nebo digitizér pro přesné poklepávání a posouvání.

Getac F110 G6 2021 1
Getac F110 G6 má skvělý výkon díky aktuálním a nejvýkonnějším mobilním procesorům 11. generace Intel® Core™, a to od i5-1135G7 až po i7-1185G7 vPro™. Navzdory faktu, že je "aktuálnost" (pokud hovoříme o procesorech Intel) pomíjivá, přesto je jedenáctá generace u tabletu F110 technickým skvostem, který nabízí zákazníkům to nejnovější a nejlepší co je na trhu k dispozici. Nová verze 10nm procesu Intel představuje největší skok v rámci jedné technologie. Nový procesor podporuje PCIe 4.0, díky čemuž je tablet vybaven novými disky PCIe SSD, které pracují s daty téměř pětkrát rychleji než jeho předchůdce. Největší změnou v procesoru je nové grafické jádro s integrovanou grafikou Iris® Xe, která zabírá celou třetinu čipu, a je tedy jeho největší komponentou. 3D výkon grafiky byl navýšen a nabízí až 96 EU (grafické výpočetní jednotky), což je úroveň aktuálně lepšího low-endu v segmentu dedikovaných grafických čipů.
Bezpečnost se stává stále důležitější, proto Getac zvýšil její úroveň možným nasazením kamery podporující Windows Hello, přes níž se uživatelé mohou přihlásit do svých zařízení za méně než 1,5 sekundy, aniž by museli zadávat heslo nebo si sundávat rukavice. K dispozici je také čtečka otisků prstů nebo bezkontaktní čtečka RFID karet.

Getac F110 G6 2021 2
Tablet Getac F110 G6 nabízí nejnovější a nejrychlejší dostupné možnosti kabelového i bezdrátového připojení. Thunderbolt™ 4 (type-C) umožňuje sdílení dat s jinými zařízeními rychlostí až 40 Gb/s, bezdrátová komunikace je zajištěna modulem Wi-Fi 6 (802.11ax) a novým Bluetooth 5.2, který zlepšuje konektivitu s různými zařízeními LPWA (Low-Power Wide-Area), zatímco bezdrátová síť WAN s integrovaným přijímačem GPS/GLONASS (obsahující nejnovější modul Sierra Wireless) poskytuje pokročilou konektivitu pro WWAN rozhraní, včetně LTE-Advanced.
Největším nepřítelem mobilní výpočetní techniky je čas a limity životnosti baterie. Díky duálním hot-swap bateriím s technologií Lifesupport™ dosahuje Getac F110 G6 dlouhé životnosti při práci na baterie a to až 12 hodin, což postačuje pro celodenní práci bez přerušení.
Na pravé straně tabletu najdete čtyři programovatelná tlačítka například pro spouštění fotoaparátu, čtečky čárových kódů a zvýšení či snížení hlasitosti.
V neposlední řadě je třeba zmínit garanci Getac Bumper-to-Bumper, což je robustní záruka na 3 roky, která zahrnuje náhodné poškození tabletu jako standard.

Getac F110 G6 2021 3
Pokud potřebujete univerzální tablet, který vyhoví práci přinášející otřesy, nárazy, pády a nepříznivé počasí v podobě deště a mrazu, a to v nejdrsnějším terénu (jako jsou archeologické vykopávky v poušti nebo těžba ropy na plošinách v prostředí severního pólu), pak bude Getac F110 G6 ta nejlepší volba.

Tablet je prodáván v několika variantách:

 • Kód tabletu: 100502000124
  Getac F110-G6-Basic, FP21Z4JI1DXX
  Cena: 58 040,-Kč
 • Kód tabletu: 100502000125
  Getac F110-G6-RS232-RJ45, FP21Z4JI1DMX
  Cena: 64 560,-Kč
 • Kód tabletu: 100502000126
  Getac F110-G6-GPS-LTE, FP21Z4JI14XX
  Cena: 65 590,- Kč

Více podrobnějších informací o tabletech Getac, získáte na internetových stránkách společnosti ELVAC a.s. (www.elvac.eu), která je distributorem společnosti Getac na českém trhu a disponuje technickým zázemím a zkušenostmi, které těmto výrobkům vdechují život. Současně nabízí široké portfolio průmyslových počítačů a komponent na míru vašemu stroji nebo aplikaci, a to vše s rozšířenou zárukou až na 5 let.

Getac F110 G6 2021 5

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, leden 2023

Číslo je zaměřené na Průmysl 4.0, Internet věcí a průmyslové komunikační sítě.

Zajímavé odkazy

Špičkové nástroje pro odvíjení, protahování a tažení kabelů Profesionální nástroje a pomůcky, které maximálně zefektivní práci a zklidní nervy každého elektromontéra a elektrikáře. Ať se jedná o elektrikářská protahovací pera, odvíječky kabelů a cívek nebo tažení kabelů, vždy máme pořádná esa v rukávu!
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Již 30 let měříte s námi - Blue Panther Dodávky měřicích přístrojů, multimetry, osciloskopy, termokamery, revizní přístroje, zkoušečky, analyzátory a jiné od výrobců Fluke, Kyoritsu, Chauvin Arnoux, Teledyne LeCroy, Schleich, Elspec, Extech a dalších.

Najdete nás na Facebooku