Malý rozměry, velký výkonem. RAMOS Micro od českého výrobce CONTEG pomáhá špičkové technice

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Nejmodernější ICT technika potřebuje uložení v potřebných rozvaděčích. Česká společnost CONTEG dokáže uspokojit potřeby nejnáročnějších zákazníků i díky kontinuálnímu vývoji nových produktů. Jedním z těch nejlepších je novinka z produkce CONTEGu RAMOS Micro.

RAMOS Micro je vylepšené a kompaktnější zařízení pro řešení monitorování prostředí rozvaděčů v porovnání s předchozím modelem RAMOS Mini.
„Naše produktová novinka RAMOS Micro je jednoduché a efektivní řešení k monitorování prostředí rozvaděčů. Pomocí dvou univerzálních portů zvládne monitorovat až pět parametrů jako teplota, vlhkost, záplava, tlak či CO2. Pomocí dvou binárních vstupů RAMOS Micro navíc umí odhalit dveřní kontakty, kouřové, pohybové či záplavové detektory. Náš výrobek je zárukou špičkové kvality, kterou oceňují zákazníci v desítkách zemí světa,“ říká ředitel společnosti CONTEG Vít Voláček.
Nový produkt vyráběný v Pelhřimově na Vysočině podporuje PoE napájení a WIFI komunikaci. Pomocí nových univerzálních portů RAMOS Micro je možné připojit příslušenství jako bodovou detekci záplavy a záplavové lano, nebo speciální senzor na měření tlaku a CO2.

RAMOS micro 2024 1
Součástí balení RAMOS Micro jsou i držáky a teplotní senzor s třímetrovým kabelem.
Nabízíme komplexní portfolio produktů pro monitorování rozvaděčů. Naši zákazníci se tak mohou spolehnout, že jim na míru dodáme i další potřebné senzory. Kontrola služeb rozvaděčů je tak díky nám stoprocentní,“ dodává šéf společnosti CONTEG Vít Voláček s tím, že k dispozici jsou i vlhkostní senzor, senzor kvality vzduchu, CO2 senzor, bodový detektor zaplavení a záplavové detekční lano.

Technické údaje:

  • 2 univerzální porty RJ12, přes které je možné sledovat až pět parametrů
  • 2 vstupní kontakty pro připojení detektorů nebo kontaktů
  • Napájení: PoE nebo externí 5V zdroj (volitelné příslušenství RMS-PW-05)
  • Protokoly: SNMP, XML
  • Komunikace: LAN a WIFI
  • Rozměry: 30 x 103 x 68 mm
  • Vestavěný webserver

Další informace o RAMOS Micro a příslušenství jsou na www.conteg.cz.

CONTEG, spol. s.r.o.
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.conteg.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, květen 2024

Číslo je zaměřené na kabely, vodiče, kabelové nosné systémy, svorky a konektory

Zajímavé odkazy

Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.
Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.

Najdete nás na Facebooku