Snadný monitoring teplot díky samolepicím RFID etiketám

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Společnost Brady Corporation nabízí nové etikety RFID pro sledování teploty, které umožňují bezdrátové odečty a sledování teploty u široké škály prostředků, zařízení, strojů, rozvaděčů, kabelů a konstrukcí.

Pro podporu informovaného a aktivního rozhodování lze ohebné chytré etikety snímající teplotu nalepit téměř na jakýkoli povrch.

Snadné sledování teploty

Nové etikety RFID pro sledování teploty jsou nenákladným řešením pro sledování teploty. Mezi aplikace patří sledování prostředí, materiálů a zařízení, sledování studeného řetězce, sledování datových center, sběr údajů o údržbě a bezpečnosti a sledování skleníků. Tenké a ohebné chytré etikety RFID s kódem nevyžadují energii ani údržbu. V případě odečítání teploty pomocí čtečky RFID kódů kompatibilní s UHF jsou napájeny bezdrátově. Odečty teplot mohou být automatizované a odečítány skenery na šířce pásma v souladu s normou ISO 18000-63/64 a předpisy ETSI.

RFID monitoring teploty 2020 1

Aplikovatelné téměř na všechny povrchy

Společnost Brady, specialista na identifikaci, zpřístupnila technologii snímání teploty pomocí RFID ve své široké nabídce zkoumaných průmyslových materiálů etiket. Tyto etikety jsou testovány, aby zůstaly připevněné a čitelné v horkém, studeném, znečištěném nebo venkovním prostředí a aby odolávaly chemikáliím, čisticím prostředkům, oleji a palivům. Díky tomu, že mohou být vybaveny různými lepidly, zůstávají přilepené na hladkých, hrubých nebo práškových površích, a na rovných i zakřivených."

Kompletní řešení

Společnost Brady může dodat kompletní řešení, které umožňuje odečítání a sledování teplot z mnoha různých povrchů. Toto kompletní řešení zahrnuje prázdné nebo předtištěné etikety RFID, jednu nebo více profesionálních tiskáren etiket, software na design etiket Brady Workstation a čtečku RFID kódů. Pro každou součást řešení je k dispozici i hardwarová a softwarová podpora.

Brady Česká republika
www.brady.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz listopad 2021

ElektroPrůmysl.cz, listopad 2021

Číslo je zaměřené na napájecí zařízení, zálohovaní, měření a regulaci odběru elektrické energie.

Zajímavé odkazy

Nová barva, snadná identifikace! NKT představila barevnou identifikaci instalačních kabelů NKT instal PLUS CYKY-J a CYKYLo-J 3 x 1,5 mm2 modrým pruhem a 3 x 2,5 mm2 zeleným pruhem.
Ušetřete 30% nákladů se systémovou technikou! Zbavte se tlaku na náklady jednou pro vždy. Díky decentrální instalaci ušetříte až 30%. Je to tak jednoduché! Vše, co musíte udělat, je: Prostě jít do toho.
Rittal - váš silný partner pro výrobu rozváděčů Z našich inovativních výrobků z oboru rozváděčů, rozvodu proudu, klimatizace a IT infrastruktury jsme vytvořili ucelený systém pro váš úspěch.
Bezpapírový zapisovač OMR 700 Modulový registrační přístroj do provozů, kde je potřeba na jednom místě zobrazovat a zaznamenávat větší množství elektrických či neelektrických veličin.
Termokamera pro mobilní telefon - HMINI1 Modul pro mobilní telefon s OS Android a USB-C, rozlišení 160x120 a 25 Hz snímkování.

Najdete nás na Facebooku