Snadný monitoring teplot díky samolepicím RFID etiketám

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Společnost Brady Corporation nabízí nové etikety RFID pro sledování teploty, které umožňují bezdrátové odečty a sledování teploty u široké škály prostředků, zařízení, strojů, rozvaděčů, kabelů a konstrukcí.

Pro podporu informovaného a aktivního rozhodování lze ohebné chytré etikety snímající teplotu nalepit téměř na jakýkoli povrch.

Snadné sledování teploty

Nové etikety RFID pro sledování teploty jsou nenákladným řešením pro sledování teploty. Mezi aplikace patří sledování prostředí, materiálů a zařízení, sledování studeného řetězce, sledování datových center, sběr údajů o údržbě a bezpečnosti a sledování skleníků. Tenké a ohebné chytré etikety RFID s kódem nevyžadují energii ani údržbu. V případě odečítání teploty pomocí čtečky RFID kódů kompatibilní s UHF jsou napájeny bezdrátově. Odečty teplot mohou být automatizované a odečítány skenery na šířce pásma v souladu s normou ISO 18000-63/64 a předpisy ETSI.

RFID monitoring teploty 2020 1

Aplikovatelné téměř na všechny povrchy

Společnost Brady, specialista na identifikaci, zpřístupnila technologii snímání teploty pomocí RFID ve své široké nabídce zkoumaných průmyslových materiálů etiket. Tyto etikety jsou testovány, aby zůstaly připevněné a čitelné v horkém, studeném, znečištěném nebo venkovním prostředí a aby odolávaly chemikáliím, čisticím prostředkům, oleji a palivům. Díky tomu, že mohou být vybaveny různými lepidly, zůstávají přilepené na hladkých, hrubých nebo práškových površích, a na rovných i zakřivených."

Kompletní řešení

Společnost Brady může dodat kompletní řešení, které umožňuje odečítání a sledování teplot z mnoha různých povrchů. Toto kompletní řešení zahrnuje prázdné nebo předtištěné etikety RFID, jednu nebo více profesionálních tiskáren etiket, software na design etiket Brady Workstation a čtečku RFID kódů. Pro každou součást řešení je k dispozici i hardwarová a softwarová podpora.

Brady Česká republika
www.brady.cz

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz listopad 2020 s

ElektroPrůmysl.cz, listopad 2020

Číslo je zaměřené na zdroje, zálohování, měření a regulaci elektrické energie.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

Revizní a provozní měřicí přístroje Prodej měřicí techniky a komponent pro rozvaděče, měřicích a testovacích přístrojů a zařízení pro kontrolu elektrické bezpečnosti.
Digitalizace výrobních procesů již není vize budoucnosti Vše pro průmyslový Ethernet, IO-Link, Průmysl 4.0, Průmyslový Cloud a mnoho dalšího...
Nová barva, snadná identifikace! NKT představila barevnou identifikaci instalačních kabelů NKT instal PLUS CYKY-J a CYKYLo-J 3 x 1,5 mm2 modrým pruhem a 3 x 2,5 mm2 zeleným pruhem.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.