Webinář: Co byste měli vědět při identifikaci vašich výrobků

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Od výběru vhodného materiálů etiket až po systémy pro automatický tisk a aplikaci. Na kabely, výrobky, díly, DPS, komponenty nebo i stroje a výrobní zařízení.

Společnost Brady se zabývá problematikou identifikace a označování již déle než 100 let. Vyvíjí spolehlivé etikety a řešení identifikace, která odolávají extrémním teplotám, chemickým látkám i otěru. Roky ověřené materiály pro výrobu etiket pomáhají bezvadně označit vaše výrobky dlouhodobě, dosáhnout úplnou sledovatelnost a nabízí další výhody profesionální identifikace u náročných aplikací a v náročných prostředích.

Vedle etiket a štítků dodává Brady také ucelenou řadu tiskáren a dalšího hardware . Ať už uživatel potřebuje lehkou přenosnou tiskárnu, zařízení pro velkoobjemový tisk etiket nebo plně automatizovaný tisk a aplikaci etiket, společnost Brady dodá vhodné řešení.

Webinar brady 2021

Technologie tisku tepelným přenosem v kombinaci s vynikajícími adhesivy a špičkovými materiály je zárukou kvalitních a spolehlivých štítků pro veškeré potřeby identifikace v podnicích a organizacích.

  • Tiskárny etiket, 10/05/2021, 13:00 - 14:00
  • Materiály pro tisk etiket, 11/05/2021, 10:00 - 11:00
  • Automatizace v tisku a aplikaci etiket, 12/05/2021, 10:00 - 11:00

Přihlaste se na Vámi vybraný webinář a získejte více informací o našich řešení identifikace v různých průmyslových aplikacích.

BRADY s.r.o.
www.brady.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, srpen 2022

Číslo je zaměřené na průmyslovou robotiku, PLC, průmyslové počítače, řídicí systémy a operátorské panely.

Zajímavé odkazy

Termokamera pro mobilní telefon - HMINI1 Modul pro mobilní telefon s OS Android a USB-C, rozlišení 160x120 a 25 Hz snímkování.
Špičkové nástroje pro odvíjení, protahování a tažení kabelů Profesionální nástroje a pomůcky, které maximálně zefektivní práci a zklidní nervy každého elektromontéra a elektrikáře. Ať se jedná o elektrikářská protahovací pera, odvíječky kabelů a cívek nebo tažení kabelů, vždy máme pořádná esa v rukávu!
Monitorování systémy transformátorů v průmyslu Komplexní řešení pro on-line diagnostiku. Pomoc při optimalizaci údržby a využití strojů. Včasná indikace hrozících poruch.

Najdete nás na Facebooku