Webinář: Co byste měli vědět při identifikaci vašich výrobků

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Od výběru vhodného materiálů etiket až po systémy pro automatický tisk a aplikaci. Na kabely, výrobky, díly, DPS, komponenty nebo i stroje a výrobní zařízení.

Společnost Brady se zabývá problematikou identifikace a označování již déle než 100 let. Vyvíjí spolehlivé etikety a řešení identifikace, která odolávají extrémním teplotám, chemickým látkám i otěru. Roky ověřené materiály pro výrobu etiket pomáhají bezvadně označit vaše výrobky dlouhodobě, dosáhnout úplnou sledovatelnost a nabízí další výhody profesionální identifikace u náročných aplikací a v náročných prostředích.

Vedle etiket a štítků dodává Brady také ucelenou řadu tiskáren a dalšího hardware . Ať už uživatel potřebuje lehkou přenosnou tiskárnu, zařízení pro velkoobjemový tisk etiket nebo plně automatizovaný tisk a aplikaci etiket, společnost Brady dodá vhodné řešení.

Webinar brady 2021

Technologie tisku tepelným přenosem v kombinaci s vynikajícími adhesivy a špičkovými materiály je zárukou kvalitních a spolehlivých štítků pro veškeré potřeby identifikace v podnicích a organizacích.

  • Tiskárny etiket, 10/05/2021, 13:00 - 14:00
  • Materiály pro tisk etiket, 11/05/2021, 10:00 - 11:00
  • Automatizace v tisku a aplikaci etiket, 12/05/2021, 10:00 - 11:00

Přihlaste se na Vámi vybraný webinář a získejte více informací o našich řešení identifikace v různých průmyslových aplikacích.

BRADY s.r.o.
www.brady.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz duben 2021

ElektroPrůmysl.cz, duben 2021

Číslo je zaměřené na kvalitu elektrické energie, energetiku, elektromobilitu a alternativní zdroje energie.

Zajímavé odkazy

Volně svorkovatelné konektory s technologií ecolink Volně svorkovatelné konektory jsou vhodné pro hygienická a vlhká prostředí, do drsných a obtížných podmínek, pro elektromagentická pole při svařování a pro oblasti s nebezpečím výbuchu.
Rittal - váš silný partner pro výrobu rozváděčů Z našich inovativních výrobků z oboru rozváděčů, rozvodu proudu, klimatizace a IT infrastruktury jsme vytvořili ucelený systém pro váš úspěch.
Řešení pro revizní techniky a rozváděčové skříně Metra Blansko je zakladatelem výroby elektrických měřicích přístrojů. Měření elektrických i neelektrických veličin přístroji Metra jsou přesnými a spolehlivými pro zákazníky již více jako 100 let.
Nová barva, snadná identifikace! NKT představila barevnou identifikaci instalačních kabelů NKT instal PLUS CYKY-J a CYKYLo-J 3 x 1,5 mm2 modrým pruhem a 3 x 2,5 mm2 zeleným pruhem.
Bezpapírový zapisovač OMR 700 Modulový registrační přístroj do provozů, kde je potřeba na jednom místě zobrazovat a zaznamenávat větší množství elektrických či neelektrických veličin.

Najdete nás na Facebooku