Webinář: Co byste měli vědět při identifikaci vašich výrobků

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Od výběru vhodného materiálů etiket až po systémy pro automatický tisk a aplikaci. Na kabely, výrobky, díly, DPS, komponenty nebo i stroje a výrobní zařízení.

Společnost Brady se zabývá problematikou identifikace a označování již déle než 100 let. Vyvíjí spolehlivé etikety a řešení identifikace, která odolávají extrémním teplotám, chemickým látkám i otěru. Roky ověřené materiály pro výrobu etiket pomáhají bezvadně označit vaše výrobky dlouhodobě, dosáhnout úplnou sledovatelnost a nabízí další výhody profesionální identifikace u náročných aplikací a v náročných prostředích.

Vedle etiket a štítků dodává Brady také ucelenou řadu tiskáren a dalšího hardware . Ať už uživatel potřebuje lehkou přenosnou tiskárnu, zařízení pro velkoobjemový tisk etiket nebo plně automatizovaný tisk a aplikaci etiket, společnost Brady dodá vhodné řešení.

Webinar brady 2021

Technologie tisku tepelným přenosem v kombinaci s vynikajícími adhesivy a špičkovými materiály je zárukou kvalitních a spolehlivých štítků pro veškeré potřeby identifikace v podnicích a organizacích.

  • Tiskárny etiket, 10/05/2021, 13:00 - 14:00
  • Materiály pro tisk etiket, 11/05/2021, 10:00 - 11:00
  • Automatizace v tisku a aplikaci etiket, 12/05/2021, 10:00 - 11:00

Přihlaste se na Vámi vybraný webinář a získejte více informací o našich řešení identifikace v různých průmyslových aplikacích.

BRADY s.r.o.
www.brady.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, červen 2024

Číslo je zaměřené energetiku, trafostanice, transformátory a identifikační systémy.

Nadcházející webináře | kurzy

Zajímavé odkazy

Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.
Na vybrané modely termokamer Hikmicro sleva 15% Jsou to ideální špičkové nástroje pro profesionály v těžkém průmyslu i pro běžnou kontrolu. Akce platí od 20.6. do 20.7.

Najdete nás na Facebooku