Dosáhněte lepších výsledků s přenosnými tiskárnami Brady

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Nové přenosné tiskárny etiket M610, M611 a M710 společnosti Brady přinášejí rychlost, všestrannost a odolnost pro špičkové značení kdykoli a kdekoli. Vyberte si nový model ideální pro Vaši aplikaci a užijte si rychlý tisk spolehlivých etiket.

Podívejte se na video a přehledné porovnání modelů na webstránkách společnosti Brady!

Uživatelé se teď mají o co opřít, protože nové přenosné tiskárny Brady nabízejí nespočet možností pro návrh štítku dle vašich představ – prostřednictvím vestavěné klávesnice, na PC nebo přes telefon.
V tiskárnách jsou nainstalovaní průvodci, které při návrhu designu etikety můžete ovládat pomocí vestavěné klávesnice s různými možnostmi rozložení kláves. Štítky je možné navrhovat i přes aplikaci Brady Workstation na PC, uložit do tiskárny nebo do ní odeslat přes WiFi. Na nových tiskárnách je nejlepší to, že se dají ovládat i pomocí telefonu. Stačí si nainstalovat bezplatnou aplikaci Express Labels Mobile od společnosti Brady. Aplikace umožňuje prakticky libovolný design etikety, a to mimořádně jednoduchým, praktickým a rychlým způsobem.
Společnost Brady nabízí tisíce variant materiálů etiket pro tiskárny, včetně obecných identifikačních materiálů a vysoce specializovaných řešení zohledňujících maximální spolehlivost ve specifických podmínkách. Všechny tři tiskárny zároveň okamžitě rozpoznají zavedený materiál, automaticky se zkalibrují a oznámí, kdykoli by návrh designu etikety vyžadoval jinou velikost.
Modely M610, M611 a M710 jsou určeny pro použití na cestách a na rušných pracovištích. Jsou odolné a robustní a ustojí víc než jen nějaký ten náraz. Všechny modely se vyznačují odolností proti pádu z výšky 1,8 metru, splňují podmínky odolnosti armádního testu a jsou vybaveny dobíjecí Li-ion baterií, která uživatelům umožní tisknout po celý den, a to až 4500 štítků na jedno nabití.

prenosne tiskarny 2023 1

Nová laťka v oblasti značení

Každá z nových přenosných tiskáren etiket od společnosti Brady odemyká ekosféru bezproblémové identifikace, a to v podání prvotřídního procesu značení.
Tiskárna, aplikace Brady Workstation na PC a aplikace Express Labels Mobile v telefonu dokáží rozpoznat tisíce autentických materiálů etiket Brady. Tiskárna automaticky přizpůsobuje příslušná nastavení a software Brady Workstation a aplikace Express Labels Mobile pro návrh designů etiket okamžitě zohlední konkrétní zavedený materiál, aby uživatelé mohli jít v oblasti štítkování až na doraz.
Bezvadná komunikace mezi štítkovým materiálem, tiskárnou štítků a softwarem pro návrh designu etiket znamená, že provedení štítků je hned napoprvé kvalitní, nedochází ke ztrátám a identifikace je rychlá jak v kancelářích, tak v terénu. Tiskárna zároveň umožňuje bezchybný tisk vlastních, plně přizpůsobených štítkových rolí, které lze předem potisknout logem nebo dalšími údaji.

prenosne tiskarny 2023 2
Modely M610, M611 a M710, které jsou k dostání prostřednictvím celosvětové sítě zkušených distributorů společnosti Brady, nepochybně do řady odvětví po celém světě přinesou změnu a firmy začnou štítkovat jinak a lépe.

Brady s.r.o.
Tel: +420 776 302 229
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.brady.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, listopad 2023

Číslo je zaměřené na napájecí zařízení, zálohovaní, měření a regulaci odběru elektrické energie.

Zajímavé odkazy

Z elektrárny rovnou do vaší firmy Rezervujte si dodávku elektřiny přímo v elektrárně. Výhodná nabídka elektřiny pro velkoodběratele přímo od výrobce.
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Panasonic - Přesná detekce laserovým měřicím senzorem HG-F Dosah až 3 metry, robustní hliníkové pouzdro a snadné nastavení. Miniaturními rozměry 20 x 44 x 25 mm a krytí IP67 včetně digitálního displeje.
Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS

Najdete nás na Facebooku