Nová řada iPC Harmony P6 geniálně propojuje provozní a informační technologie

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Schneider Electric uvádí na trh novou řadu průmyslových počítačů (iPC) Harmony P6. Vychází tím vstříc rostoucímu trendu digitalizace podniků, a to s důrazem na koncept „chytré údržby“.

Harmony P6 navazuje na nabídku pokročilých HMI terminálů Harmony GTU pro procesní systémy a pokročilé OEM aplikace.

Modularita a odolnost

Nová řada iPC Harmony P6 je založena na modulárním principu. Uživatel si může objednat přístroj podle přesně definovaných parametrů tak, aby ideálně vyhovoval jeho požadavkům. Při specifikaci se kombinuje box a displej.
iPC Harmony P6 byly samozřejmě vyvinuty a vyrobeny v souladu s normou IEC 62443 – tedy jako tzv. end-to-end odolné proti kybernetickým útokům (což potvrzuje i získaný certifikát Achilles). Jedná se navíc o bezúdržbové zařízení s pasivním chlazením bez rotačních částí.

iPC Harmony P6 2022 1

Box? 4 varianty a až 32 GB RAM!

Box se nabízí ve 4 odstupňovaných variantách s CPU Intel Core/Celeron. Nejvýkonnější model představuje 4jádrový Core I7. Odstupňována je i kapacita paměti a možnosti rozhraní. Pro doplnění volitelného komunikačního rozhraní – např. WiFi nebo Bluetooth – se využívají volné konfigurovatelné sloty.

Displej? 7 provedení a funkce multi-touch!

K boxu lze vybírat z široké nabídky spolehlivých displejů s moderním designem. Ty samozřejmě podporují funkci multi-touch (tedy vícedotykové ovládání).
Kapacitní dotykový displej 16:9 (vybrané typy 4:3) se nabízí v 5 rozměrech, a to s úhlopříčkou 10", 12", 15", 19" nebo 22". Uživatel si na něm může zvolit režim dle typu konkrétní aplikace: standardní režim, režim „rukavice“ s vyšší citlivostí nebo režim detekování kapaliny (v případě postřiku vodou zůstane obrazovka neaktivní). Posledně jmenovaný je tak logickou volbou například pro potravinářství, typicky výrobu nápojů.
Skleněný dotykový displej vyniká vysokou odolností proti poškrábání. Spolehlivě zvládne i nasazení ve velmi prašném prostředí, například v těžkém průmyslu. Vybrané typy obsahují šikovně umístěné 2 porty USB (čelně na rámu obrazovky).


Seznamte se v krátkém videu s novou řadou průmyslových počítačů Harmony P6

Robustní software a rozšířená realita

Harmony P6 může mít předinstalovaný software – například EcoStruxure Machine SCADA Expert, který představuje pokročilou formu operátorského rozhraní s konektivitou do nadřazených MES systémů nebo nativním připojením na mobilní cloudové aplikace na bázi Aveva Insight. Pro aplikace tzv. chytré údržby na bázi rozšířené reality lze použít EcoStruxure Augmented Operator Advisor.

Schneider Electric
Zákaznické centrum
Tel.: +420 225 382 919
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.se.com/cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cerven 2022

ElektroPrůmysl.cz, červen 2022

Číslo je zaměřené na energetiku, trafostanice, transformátory a identifikační systémy.

Zajímavé odkazy

Termokamera pro mobilní telefon - HMINI1 Modul pro mobilní telefon s OS Android a USB-C, rozlišení 160x120 a 25 Hz snímkování.
Monitorování systémy transformátorů v průmyslu Komplexní řešení pro on-line diagnostiku. Pomoc při optimalizaci údržby a využití strojů. Včasná indikace hrozících poruch.
Ušetřete 30% nákladů se systémovou technikou! Zbavte se tlaku na náklady jednou pro vždy. Díky decentrální instalaci ušetříte až 30%. Je to tak jednoduché! Vše, co musíte udělat, je: Prostě jít do toho.

Najdete nás na Facebooku