Jediným skutečně českým výrobcem domovních rozvodnic a jejich příslušenství na našem trhu je společnost ELCON s.r.o. Byla založena jejím zakladatelem panem Petrem Jiříčkem v roce 1994 v Říčanech. Rychle si našla své místo mezi odběrateli elektroinstalačního materiálu se zárukou kvality a přesnosti.

Jedná se o mechanické termostaty, které se používají pro kontinuální měření teploty vzduchu ve skříních elektrických rozvaděčů. Ve spojení s topnými tělesy a nebo ventilátory (chladícími jednotkami) umožňují teplotu uvnitř skříně udržovat na požadované hodnotě v rozmezí daném hysterezí termostatu.

Norma ČSN EN 60439-4 ed. 2 platí pro typově zkoušené rozváděče (TTA) určené pro používání na staveništích, tj. dočasných pracovištích, na které veřejnost nemá většinou přístup a kde se provádějí stavební práce, instalace, opravy, přestavby nebo demolice nemovitostí (budov), nebo stavebně inženýrské (veřejné) práce, nebo výkopy, nebo jakékoliv jiné podobné činnosti.

Postupem času všechno jednou zevšední a věci zůstávají jenom černé nebo bílé. Proto je čas na změnu. Nová Mini Pragma vyřeší všechen černobílý stereotyp. Po více jak 10ti letech jsme se rozhodli pro úplné obnovení sortimentu malých domovních rozvodnic a přinášíme velké „osvěžení“ pro tento trh. Nová Mini Pragma se pyšní zcela novým atraktivním designem.

Dosiahnuť v niektorej oblasti výroby svetové líderstvo je vec, ktorú možno dosiahnuť – samozrejme nie ľahko a nie ihneď. Dosiahnutím tejto méty však boj nekončí, naopak často ten naozajstný boj ešte len začína. Udržanie prvenstva dnes znamená trvalé zásadné a dynamické inovácie a neustále zavádzanie nových produktov.

Jedná se o normu ČSN EN 61439-1 (35 7107) Rozváděče nízkého napětí – Část 1: Typově zkoušené a částečně typově zkoušené rozváděče. A dále o normu ČSN EN 61439-2 (35 7107) Rozváděče nízkého napětí – Část 2: Výkonové rozváděč.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz listopad 2020 s

ElektroPrůmysl.cz, listopad 2020

Číslo je zaměřené na zdroje, zálohování, měření a regulaci elektrické energie.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Digitalizace výrobních procesů již není vize budoucnosti Vše pro průmyslový Ethernet, IO-Link, Průmysl 4.0, Průmyslový Cloud a mnoho dalšího...
Nová barva, snadná identifikace! NKT představila barevnou identifikaci instalačních kabelů NKT instal PLUS CYKY-J a CYKYLo-J 3 x 1,5 mm2 modrým pruhem a 3 x 2,5 mm2 zeleným pruhem.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.