Norma ČSN EN 60439-4 ed. 2 platí pro typově zkoušené rozváděče (TTA) určené pro používání na staveništích, tj. dočasných pracovištích, na které veřejnost nemá většinou přístup a kde se provádějí stavební práce, instalace, opravy, přestavby nebo demolice nemovitostí (budov), nebo stavebně inženýrské (veřejné) práce, nebo výkopy, nebo jakékoliv jiné podobné činnosti.

Postupem času všechno jednou zevšední a věci zůstávají jenom černé nebo bílé. Proto je čas na změnu. Nová Mini Pragma vyřeší všechen černobílý stereotyp. Po více jak 10ti letech jsme se rozhodli pro úplné obnovení sortimentu malých domovních rozvodnic a přinášíme velké „osvěžení“ pro tento trh. Nová Mini Pragma se pyšní zcela novým atraktivním designem.

Dosiahnuť v niektorej oblasti výroby svetové líderstvo je vec, ktorú možno dosiahnuť – samozrejme nie ľahko a nie ihneď. Dosiahnutím tejto méty však boj nekončí, naopak často ten naozajstný boj ešte len začína. Udržanie prvenstva dnes znamená trvalé zásadné a dynamické inovácie a neustále zavádzanie nových produktov.

Jedná se o normu ČSN EN 61439-1 (35 7107) Rozváděče nízkého napětí – Část 1: Typově zkoušené a částečně typově zkoušené rozváděče. A dále o normu ČSN EN 61439-2 (35 7107) Rozváděče nízkého napětí – Část 2: Výkonové rozváděč.

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, září 2022

Číslo je zaměřené na elektrické pohony, měniče frekvence, řízení polohy a pohybu.

Zajímavé odkazy

Termokamera pro mobilní telefon - HMINI1 Modul pro mobilní telefon s OS Android a USB-C, rozlišení 160x120 a 25 Hz snímkování.
Špičkové nástroje pro odvíjení, protahování a tažení kabelů Profesionální nástroje a pomůcky, které maximálně zefektivní práci a zklidní nervy každého elektromontéra a elektrikáře. Ať se jedná o elektrikářská protahovací pera, odvíječky kabelů a cívek nebo tažení kabelů, vždy máme pořádná esa v rukávu!
Monitorování systémy transformátorů v průmyslu Komplexní řešení pro on-line diagnostiku. Pomoc při optimalizaci údržby a využití strojů. Včasná indikace hrozících poruch.

Najdete nás na Facebooku