Nová generace průmyslových počítačů s vyšším výkonem Magelis BOX PC

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Požadavky běžných aplikací plně uspokojí řada Magelis BOX PC „universal“ s procesorem Atom s taktovací frekvencí 1,6 GHz. K archivaci zde lze použít compact flash (4 GB), SSD (32 GB) nebo standardní HD (250 GB). Pro externí rozhraní na bázi PCI je k dispozici 1 nebo 2 sloty vč. PCe.

Díky nízkým nárokům na chlazení CPU se jedná o bezúdržbové provedení tj. bez jakýchkoliv rotačních částí (ventilátor, harddisk).

maghelis_box

Pro aplikace s vyššími nároky na výkon je určena řada Magelis BOX PC „performance“ charakteristická procesorem Core Duo s taktovací frekvencí 2,26 GHz. Tento model má navíc 2 nebo 5 PCI slotů vč. PCIe. Archivovat data lze prostřednictvím SSD (32 MB) nebo HD (250 MB).

Pro připojení externích zařízení využívají oba modely:

  • duální ethernet (redundance),
  • 5 USB portů,
  • DVI video výstup.

Jako příslušenství lze volitelně objednat: zálohovací baterii, DVD RW a RAID kontroler. Vizualizaci zajistí předem instalovaný SCADA systém Vijeo Citect nebo Vijeo Designer RT.

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, červen 2024

Číslo je zaměřené energetiku, trafostanice, transformátory a identifikační systémy.

Nadcházející webináře | kurzy

Zajímavé odkazy

Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.
Na vybrané modely termokamer Hikmicro sleva 15% Jsou to ideální špičkové nástroje pro profesionály v těžkém průmyslu i pro běžnou kontrolu. Akce platí od 20.6. do 20.7.
Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.

Najdete nás na Facebooku