Charge, chytrá nabíječka pro elektromobil

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Nová nabíjecí stanice Schneider Charge od Schneider Electric představuje špičku v domácím nabíjení elektromobilů. Instalace je snadná, zabere pouhých pět minut a stanici lze umístit prakticky kdekoliv.

Ovládání probíhá pomocí mobilní aplikace, která umožňuje další nastavení. Pořízení Schneider Charge představuje v éře elektromobility pohodlný a efektivní způsob nabíjení elektromobilu, investici do budoucnosti a navýšení hodnoty nemovitosti.

Jednou z největších předností této nabíjecí stanice je možnost ovládání pomocí mobilní aplikace. Stačí si stáhnout aplikaci Monta nebo jakoukoliv jinou aplikaci třetích stran, která je se zařízením kompatibilní, a uživatel získá rozšířenou kontrolu nad nabíjením svého elektromobilu. Může například nastavit, kdy se má vůz automaticky začít nabíjet nebo kdy chce, aby bylo jeho auto připravené k jízdě. Nabíjení si tak lze naplánovat na dobu, kdy je elektřina nejlevnější a ekologicky nejšetrnější. Aplikace také umožní vzdáleně spustit nebo zastavit nabíjení, autorizovat přístup ke stanici pomocí telefonu, nebo dokonce sdílet stanici s rodinou či přáteli,“ vysvětluje expert na elektromobilitu ze společnosti Schneider Electric, Leoš Kabát.

Schneider Charge 2024 1
Díky třem možnostem vedení kabelu – spodnímu, hornímu nebo zadnímu lze stanici umístit prakticky kdekoliv. Nezáleží na tom, zda jsou stěny domu dřevěné či betonové, Schneider Charge se přizpůsobí. Schneider Electric navíc poskytuje technickou podporu při instalaci, používání i údržbě nabíjecí stanice.

Schneider Charge 2024 3
Schneider Charge si můžete pořídit společně s Peak kontrolérem, který ochrání vaši domácnost před přetížením elektrické sítě. Díky kontroléru stanice automaticky reguluje svůj výkon s ohledem na aktuální odběr energie v domě. Nabíjení vozu tak nemůže způsobit výpadek proudu či poškodit spotřebiče. Stanice přizpůsobí rychlost nabíjení tak, aby byla domácnost vždy zásobena dostatkem elektřiny.
Balení nabíjecí stanice je vyrobeno z recyklovatelných materiálů a je navrženo tak, aby bylo minimalizováno množství odpadu. Samotná stanice je vysoce energeticky účinná a podporuje využívání obnovitelných zdrojů energie. Na její pořízení a instalaci může majitel čerpat dotace, což je určitě výhodou,“ doplňuje Leoš Kabát.

Schneider Charge 2024 2
Pořízením nabíjecí stanice Schneider Charge se uživateli dostává nejen pohodlného a efektivního způsobu nabíjení elektromobilu, ale také investice do budoucnosti. Stanice se stane nedílnou součástí chytrého domova a poskytne vyšší kontrolu nad spotřebou elektrické energie. Zároveň zvýší hodnotu nemovitosti v době, kdy čím dál tím více lidí vlastní elektromobil.

Schneider Electric
Zákaznické centrum
Tel.: +420 225 382 919
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.se.com/cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, květen 2024

Číslo je zaměřené na kabely, vodiče, kabelové nosné systémy, svorky a konektory

Zajímavé odkazy

Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.

Najdete nás na Facebooku