Přenosná nabíječka SECTRON LITE přichází na trh s přívětivou cenou!

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

S rostoucí popularitou elektromobilů se zvyšuje poptávka po pohodlném způsobu nabíjení nejen doma. Pokud jste majitelem elektromobilu nebo plánujete jeho pořízení, tak přenosná nabíječka může být řešením, které hledáte!

SECTRON se pohybuje na trhu elektromobility více jak 6 let. Nabízí svou chytrou AC nabíječku SECTRON, wallboxy od českých značek MyBox a OlifeEnergy. Instaluje také velké DC stanice. Zajišťuje poradenství, pomůže s vyřízením dotace z programu Nová zelená úsporám. Na trhu však chyběl produkt, který by byl cenově dostupný a nabízel ideální kombinaci pro použití doma i na cestách.
Testovali jsme celou řadu produktů a vybrali jsme do portfolia právě přenosnou 11 kW / 16 A nabíječku s konektorem TYP2, kterou si u nás pod názvem SECTRON LITE zakoupíte za 7 990 Kč včetně DPH.
Nabíjecí stanice může plně nahradit wallbox v garáži. Není nutná úprava elektroinstalace, stačí využít třífázové pětikolíkové červené 400 V / 16 A zásuvky (CEE 5-pin 400 V / 16 A), kterou má zpravidla každý rodinný dům. Jednoduše tak přes noc můžete nabít své EV a ráno vyrazit s plnou baterií. Výhodou je, že nabíječku můžete sbalit do praktické přenosné tašky a vzít ji s sebou na chatu, dovolenou nebo služební cestu. V kombinaci s redukcemi např. na SCHUKO 230 V nebo na kempovou zásuvku můžete nabíjet prakticky kdekoliv. Flexibilní kabel nabíječky je 4 metry dlouhý a manipulace s ním je velmi pohodlná. Celková délka nabíječky, včetně těla a CEE-5 pin 400 V / 16 A konektoru je 5 metrů.

sectron lite 2024 1
Nabíječka má stupeň krytí IP55 což zajišťuje odolnost proti prachu, dešti a stříkající vodě s nízkým tlakem.
Práce s nabíječkou je velmi snadná, nevyžaduje žádné speciální instalace.
Zástrčku CEE 5-pin zapojíte do zásuvky ve zdi, rozsvítí se displej, na kterém nastavíte nabíjecí proud (6 – 16 A) a máte možnost zvolit odložený start nabíjení (0 – 12 hodin). Poté zapojíte TYP2 konektor do zásuvky
ve vozidle, začne probíhat komunikace auta se SECTRON nabíječkou a spustí se nabíjení vozu. Nabíječka je kompatibilní s každým moderním elektrickým vozem, který je dnes na trhu.

sectron lite 2024 2
Během nabíjení se na LED displeji zobrazují informace o odebíraném proudu, napětí, aktuálním nabíjecím výkonu, teplotě nabíječky, času nabíjení a již dobité energii do elektromobilu. Po nabití vozu zůstávají na displeji nabíječky údaje, které si můžete třeba vyfotit. Pozor, po odpojení nabíječky ze sítě se nabíječka vynuluje.
Pokud si nejste jisti, že je tato nabíječka vhodná pro váš elektromobil, kontaktujte společnost SECTRON, kde vám rádi zodpoví všechny dotazy.
Hotline podpora je vám k dispozici každý pracovní den od 8 – 15 hodin.
Celou nabídku elektromobility najdete na eshop.sectron.cz.

SECTRON s.r.o.
Josefa Šavla 12, 709 00 Ostrava
Tel: +420 556 621 030
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
eshop.sectron.cz

 

 

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, duben 2024

Číslo je zaměřené na kvalitu elektrické energie, energetiku, elektromobilitu a alternativní zdroje energie.

Zajímavé odkazy

Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS
Vyhrajte termokamery Hikmicro nebo multimetry Fluke! Odpovězte na jednoduchou otázku a vyhrajte grafický multimetr Fluke 289 nebo špičkovou termokameru Hikmicro B20. Vstupenku na Amper 2024 obdrží každý.
Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.

Najdete nás na Facebooku