Klíčem k modernizaci v průmyslu může být modemová karta CINTERION MV31-W

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Připravenost ekonomiky na Průmysl 4.0 je definována zejména úrovní internetového a digitálního prostředí pro instalaci inteligentních výrobních systémů a služeb.

V oblasti chytrých továren se jedná o prediktivní údržbu výrobních zařízení, v tradičních odvětvích vidíme široké využití senzorů a aplikací poskytující inteligentní funkce výrobkům.

Klíčovou komponentou pro přenos a další zpracování dat je modul, který může být integrován do bezdrátové modemové karty.
Představujeme vám MV31-W modemovou kartu od společnosti Thales Gemalto s podporou 5G sítí. Tato karta poskytuje vysoce výkonný mobilní širokopásmový internet pro zařízení IoT, jako jsou industriální routery, gatewaye, počítače či tablety v režimech Stand Alone (SA) a None Stand Alone (NSA). Tento modem získal ocenění „Nejlepší řešení ve své třídě“ při příležitosti IoT 5G Leadership Award, umí pracovat s vysokými rychlostmi stahování dat až 6 Gbit/s a uplink 2 Gbit/s, navíc disponuje záložním přechodem na LTE Cat.20/Cat.13 a sítě 3G. Díky variabilitě připojení modul podporuje globální pokrytí jak v městských oblastech, tak v regionech, kde je 5G stále na vzestupu.
MV31-W je miniaturní M.2 karta s rozměry 42×30×2,5 mm. Podporuje dvě SIM karty a eSIM. Je kompatibilní s Windows 10 a Linux operačními systémy. Jedná se o industriální výrobek s dlouhou životností a nepřetržitým výkonem. Modul podporuje anténní připojení 4×4 MIMO sdílené s příjmem GNSS na kmitočtech nižších než 6 GHz a zároveň poskytuje rozhraní pro 3× 2v1 IF anténní konektory pro provoz mmWave. Zařízení nabízí pokročilou kombinaci technologií určování polohy s dvoufrekvenčním GNSS. GPS jednotka se skládá z přijímačů pro GPS, Glonass, Beidou a Galileo.

CINTERION MV31 W 2023 1
Vyžádejte si více informací o této modemové kartě u distributora, společnosti:

SECTRON s.r.o.
Josefa Šavla 12, 709 00 Ostrava
Tel: +420 556 621 030
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
eshop.sectron.cz

Nová společnost Telit Cinterion v roce 2023

Společnosti Telit, poskytovatel řešení pro internet věcí (IoT) a Thales, globální lídr v oblasti letectví, obrany a bezpečnosti se společně dohodly na spolupráci, v jejímž rámci Telit převezme divizi Thales IoT bezdrátové moduly. Vznikne tak nová společnost Telit Cinterion, která bude nabízet produkty, software, služby a řešení konektivity v oblasti IoT. Protože poptávka po bezpečných IoT řešeních a mobilní konektivitě stále roste, spojení silného a vzájemně se doplňujícího produktového portfolia obou společností a zkušeností Thales bude velkým přínosem v oblasti mobilního připojení. Spojení dvou společností Thales a Telit je strategickou aliancí, která by měla pomoci celému trhu s internetem věcí (IoT) a reagovat tak na vysokou poptávku. Společnost SECTRON se tak stává distributorem nově vzniklé společnosti.

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, květen 2024

Číslo je zaměřené na kabely, vodiče, kabelové nosné systémy, svorky a konektory

Zajímavé odkazy

Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.

Najdete nás na Facebooku