Nabíjecí stanice pro elektromobily Wallbox I-CON vhodné do privátního prostředí

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Díky neobyčejnému designu lze nabíjecí stanice pro elektromobily Gewiss Wallbox I-CON perfektně začlenit do privátního prostředí. Vyznačují se elegantní konstrukcí a jedinečnými vlastnostmi.

Jaké výhody nabíjecí stanice Wallbox I-CON nabízí?

Nabíjení jednou rukou:
Nabíjecí stanice Wallbox I-CON má „jednoruční“ zásuvku. Protože zásuvka nemá žádnou odklápěcí krytku, může do ní uživatel zapojit kabel jen jednou rukou.

Aplikace Bluetooth:
S konfigurací pomocí aplikace je uvedení do provozu a údržba stanice zvláště pro instalatéra snadná, rychlá a intuitivní.

Inteligentní správa:
Stanice vybavené funkcí DLM READY přizpůsobují nabíjecí výkon automaticky disponibilnímu výkonu v domě.

Částečně zapuštěná montáž:
Jedinečná výhoda dobíjecí stanice pro elektromobily Wallbox I-CON je, že ji lze namontovat buď na omítku nebo pomocí vestavné krabice i částečně pod omítku. Tyto dvě možnosti poskytují uživateli volbu i pro dodatečnou montáž.

wallbox 2021 1

V nabídce najdete typ dobíjecí stanice bez kabelu (GWJ3103A) a s 5m kabelem (GWJ3113A) s nabíjecím výkonem 11 kW. Oba jsou dostupné na našem e-shopu na odkaze: www.est-shop.cz/elektromobilita.

wallbox 2021 2

Výhradní zastoupení značky Gewiss v ČR

Produkty Gewiss, stejně jako produkty dalších renomovaných výrobců v oblasti elektrotechniky, komunikačních a řídicích systémů, vzduchotechniky a kabelů na český trh výhradně dodává společnost:

Elektro-System-Technik s.r.o.
Pod Pekárnami 338/12, Praha 9
Tel.: +420 266 090 711
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.est-praha.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, květen 2023

Číslo je zaměřené na kabely, vodiče, kabelové nosné systémy, svorky a konektory.

Nadcházející webináře

Zajímavé odkazy

Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS
Špičkové nástroje pro odvíjení, protahování a tažení kabelů Profesionální nástroje a pomůcky, které maximálně zefektivní práci a zklidní nervy každého elektromontéra a elektrikáře. Ať se jedná o elektrikářská protahovací pera, odvíječky kabelů a cívek nebo tažení kabelů, vždy máme pořádná esa v rukávu!

Najdete nás na Facebooku