Do Loxone lze snadno integrovat nabíjecí stanice Schrack Technik

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Loxone se v cestě za efektivnějšími energiemi spojuje s další významnou značkou. Do systému inteligentní automatizace lze nyní snadno integrovat nabíjecí stanice Schrack Technik, které se tak stávají součástí chytrého energetického managementu budovy.

Systém Loxone dokáže v jakékoli budově sjednotit správu a ovládání energií do jednoho systému. Dosahuje tím efektivní distribuce elektřiny a uživatelům dává do ruky neustálý a perfektní přehled o spotřebě. Do chytrého energetického managementu lze integrovat měniče/střídače, fotovoltaiku, bateriová úložiště, spotřebiče… Produkty třetích stran nejsou žádnou překážkou.

Nabíječky i-CHARGE od Schrack Technik jsou vhodným řešením pro všechny typy elektrovozidel – aut, motorek, elektroskútrů a kol. Lze je využít ve veřejných budovách jako jsou nákupní centra, garážové domy apod., na čerpacích stanicích, soukromě v garáži nebo u domu či v rekreačních zařízeních jako jsou hotely a na mnohých dalších místech. Právě touto flexibilitou umístění a důrazem na jednoduchou obsluhu se stanice perfektně hodí k Loxone.

loxone schrack 2022 1

Nabíjení elektromobilu v domácnosti bude po integraci součástí inteligentního řízení energií. Bude se řídit automaticky na základě aktuálního stavu vyrobené energie, spotřeby domu, denní doby i priorit nastavených uživatelem – stejně jako ostatní připojená zařízení.

Obyvatelé domu mají kdykoli přístup k ovládání nabíjení ve stejné aplikaci, kterou si nastavují například režimy osvětlení, stínění, vytápění apod. Odkudkoli si mohou zobrazit vizualizaci aktuálního stavu nabíjení a kdykoli se mohou na stejném místě podívat i na historické statistiky spotřeby a spouštění/vypínání nabíjení.

Velkou výhodou je přitom snadná integrace do systému, kterou Loxone Partner zvládne během několika minut. Inteligentní energetický management nabízí velký potenciál pro správu energií. Tlak na udržitelnost budov se bude stále zvyšovat. Loxone poskytuje ideální řešení, jak se s ním vypořádat. S každým dalším integrovaným zařízením, jako je v tomto případě nabíjecí stanice Schrack Technik, se možnosti efektivity energií zvyšují.

loxone schrack 2022 2

S každým dalším integrovaným zařízením, jako je v tomto případě nabíjecí stanice Schrack Technik, se možnosti efektivity energií zvyšují. Na nabíječky pro elektromobily lze navíc v Česku získat dotace.

Více informací o Loxone naleznete na www.loxone.com/cscz/

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, září 2023

Číslo je zaměřené na elektrické pohony, měniče frekvence, řízení polohy a pohybu.

Zajímavé odkazy

Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS
Z elektrárny rovnou do vaší firmy Rezervujte si dodávku elektřiny přímo v elektrárně. Výhodná nabídka elektřiny pro velkoodběratele přímo od výrobce.
Panasonic - Přesná detekce laserovým měřicím senzorem HG-F Dosah až 3 metry, robustní hliníkové pouzdro a snadné nastavení. Miniaturními rozměry 20 x 44 x 25 mm a krytí IP67 včetně digitálního displeje.
METRA BLANSKO zakázková výroba dle požadavků zákazníka AC a DC voltmetry a ampérmetry, otáčkoměry, vysokonapěťové děliče, převodníky elektrických veličin, proudové transformátory, revizní přístroje, multimetry, bočníky, kalibrace a servis. S přístroji Metra můžete spolehlivě měřit dalších 100 let.

Najdete nás na Facebooku