Innr – chytré osvětlení. Pro každého.

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Innr, přední výrobce chytré osvětlovací techniky, přináší výborný poměr kvality a ceny, a tak je chytré osvětlení dostupné opravdu pro každého. A navíc s podporou Philips HUE.

Chytré ovládání osvětlení nabízí řadu výhod a vylepšení pro uživatele v moderních domácnostech. Pomocí chytrého telefonu, tabletu nebo hlasového asistenta dokážete navodit tu správnou světelnou atmosféru podle potřeby a denního režimu. Chytré osvětlení Innr také umožňuje efektivní fungování jen tehdy, je-li skutečně potřeba, což má pozitivní dopad na spotřebu elektrické energie, resp. na životní prostředí.
S chytrým osvětlením Innr můžete vytvářet různé scénáře pomocí nastavení intenzity a barvy světla. Například scénář pro večerní čtení, sledování filmů nebo pro soustředění. Unikátní funkcí Innr je stmívání v různých odstínech bílého světla. Jednou z oblíbených funkcionalit chytrého osvětlení Innr je také simulace přítomnosti. Když nejste doma, může tato funkce náhodného spínání osvětlení odstrašit potenciální zloděje.

chytre osvetleni 2024 1
Chytré osvětlení Innr je založeno na rádiovém protokolu Zigbee. Výhodou je nízká spotřeba energie, široký dosah a snadné propojení mnoho zařízení různých značek do jedné efektivní sítě – Innr je plně kompatibilní s Philips HUE, Apple Homekit, Homey, SmartThings či hlasovými asistenty Siri, Alexa, Google. Instalace chytrého osvětlení Innr je velmi jednoduchá a intuitivní.

chytre osvetleni 2024 2

chytre osvetleni 2024 3

V sortimentu Innr najdete LED žárovky s paticí E14, E27 a GU, dále interiérové a exteriérové LED pásky, stropní svítidlo a v neposlední řadě i exteriérové LED reflektory. Informace o produktech najdete na stránce www.innr-cz.cz, případně se obraťte na naše technické oddělení.

chytre osvetleni 2024 4

Oficiální zastoupení značky Innr v ČR

Produkty Innr, stejně jako produkty dalších renomovaných výrobců v oblasti elektrotechniky, komunikačních a řídicích systémů, vzduchotechniky a kabelů na český a slovenský trh dodává společnost:

EST Elektro-System-Technik, s.r.o.
Pod Pekárnami 338/12, 190 00 Praha
Tel.: 266 090 711
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.est-praha.cz

Proč volit Innr?

  • Vysoká úspora nákladů za energie
  • Dostupné řešení opravdu pro každého
  • Výborný poměr cena/kvalita
  • Vyvinuli bývalí zaměstnanci firmy Philips
  • Plná kompatibilita s produkty HUE
  • Jedinečné stmívání v odstínech bílé
  • Široký sortiment svítidel do interiéru i exteriéru
  • Velmi jednoduché uvedení do provozu

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, červenec 2024

Číslo je zaměřené na spínací techniku, bezpečnost strojních zařízení, hromosvody a uzemnění.

Nadcházející webináře | kurzy

Zajímavé odkazy

Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.
Na vybrané modely termokamer Hikmicro sleva 15% Jsou to ideální špičkové nástroje pro profesionály v těžkém průmyslu i pro běžnou kontrolu. Akce platí od 20.6. do 20.7.

Najdete nás na Facebooku