Vysoce flexibilní značení elektronických a elektrických zařízení

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Etikety s důležitými a praktickými pokyny na elektrických a elektronických zařízeních jsou důležité pro bezpečnost, dodržování předpisů a snadnost použití.

Společnost Brady Corporation nabízí kompletní řadu spolehlivých etiket, které lze navrhnout s nejvyšší flexibilitou a tisknout pomocí pokročilých technologií.

Vysoká flexibilita

Další informace lze na etikety pro zařízení umístit díky extrémně přesnému tisku, který umožňuje, aby byly i v malých písmech zřetelně čitelné další speciální znaky, symboly, bezpečnostní značky, loga a písmena každé abecedy. To umožňuje větší pružnost, pokud jde o obsah etiket, a pomáhá firmám lépe podporovat zákazníky pomocí bezpečnostních pokynů, informací o dodržení právních předpisů a brandingu přidáním loga společnosti. Společnost Brady nabízí také specializovanou podporu předloh pro návrhy etiket s maximálním dopadem a přehledností.

Zcela vytištěné nebo dokončované ve vašem závodě

Etikety se nabízejí zcela vytištěné a připravené k ruční aplikaci nebo k aplikaci podavačem etiket a stávajícím umísťovacím a připevňovacím strojem na automatizovaných výrobních linkách. Etikety lze rovněž částečně předtisknout a ve výrobních závodech zařízení doplnit o čárové kódy, data výroby nebo další informace pomocí tiskárny Brady. V automatizované výrobě k tomu lze použít tiskový aplikační systém BSP61 nebo průmyslovou tiskárnu etiket BradyPrinter i7100 a podavač etiket ALF14.

flexibilni znaceni 2018 1

Maximální spolehlivost

Etikety společnosti Brady jsou spolehlivé a vydrží po celou dobu životnosti mnoha elektronických a elektrických zařízení, i když jsou vystaveny extrémním podmínkám, jako je teplo, chlad, vlhkost, abraze, oleje a maziva, povětrnostní vlivy a chemikálie. K dispozici je široká škála spolehlivých materiálů etiket uznávaných normou UL, které zůstávají připevněny k jakémukoli povrchu. Na základě aplikace může společnost Brady určit, který materiál etiket nabídne požadovanou spolehlivost pro jakékoliv zařízení.

Kontaktujte nás a vyžádejte si vzorky:

BRADY Česká republika
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.brady.cz

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz cervenec 2019s

ElektroPrůmysl.cz, leden 2020

Číslo je zaměřené na Průmysl 4.0, Internet věcí a průmyslové komunikační sítě.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

Chytrý Senzor CSS 014 jede digitálně "Plug-in" IO-Link zařízení pro monitorování teploty a vlhkosti.
Vyšší úroveň bezpečnosti – NKT instal CYKY Dca Inovovaný kabel s vylepšeným materiálem pláště, nešíří plamen, splňuje požární klasifikaci „Dca“.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.