Termokamera TG267 pro profesionální elektrikáře

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Termokamera FLIR TG267 je určena především pro elektrikáře, techniky vzducho-technických soustav, stavební inspektory a strojní inženýry.

Tento funkčně bohatý přírůstek do základní produktové řady TG nabízí vylepšenou citlivost a rozlišení, díky nimž budou profesionální uživatelé schopni výrazně zkrátit dobu diagnostiky a rychleji začít s opravami.

S všestrannou a odolnou kamerou FLIR TG267 mohou profesionálové kontrolovat vybavení a identifikovat problémy z bezpečné vzdálenosti tím, že provedou vizualizaci horkých a studených míst indikujících rozsáhlejší problémy. Uživatelé mohou řešit problémy selhávajících systémů – od elektrických připojení po mechanické poruchy v teplotním rozmezí od minus 25 do 380 stupňů Celsia – a následně poskytovat zákazníkům dokumentaci oprav v podobě zpráv se snímky. TG267 přidává kontaktní měření pomocí sondy termočlánku typu K pro odečty teplot.

Termokamera TG267 2019 1
Základem kamery FLIR TG267 je tepelný senzor 160×120 FLIR Lepton a patentované algoritmy zpracování obrazu zajišťující nejvyšší kvalitu obrazu. Patentovaná technologie duální kamery Multi Spectral Dynamic Imaging (MSX™) od společnosti FLIR mění podrobné snímky z vestavěné kamery na úplné termogramy, kterým nechybí ostrost a perspektiva.

Termokamera TG267 2019 2
FLIR TG267 nabízí vícebodové laserové ukazovátko, díky kterému lze jasně určit měřenou oblast, či jasnou LED svítilnu pro práci ve tmavých, obtížně dostupných prostorách. Zásluhou technologie Bluetooth Low Energy (BLE) mohou uživatelé snadno nahrávat snímky a data do mobilního zařízení, odkud je možné je jednoduše sdílet a generovat z nich zprávy. Do kamery TG267 se vejde až 50 000 snímků, jež mohou uživatelé zobrazovat na 2,4" barevném displeji, který je jasnější a o 80 procent větší než u předchozích modelů. Lithium iontová dobíjecí baterie kameře zajistí až pětihodinový nepřetržitý provoz.

Termokamera TG267 2019 3
Zakoupit ji bude možné online nebo prostřednictvím autorizovaných distributorů společnosti FLIR ve čtvrtém čtvrtletí roku 2019.
Další informace a technické parametry o termokameře FLIR TG267 najdete na internetové stránce www.FLIR.com/TG267.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz cervenec 2019s

ElektroPrůmysl.cz, listopad 2019

Číslo je zaměřené na zdroje, zálohování, měření a regulaci elektrické energie.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

IO-Link pro jednodušší instalace IO-Link je odpovědí na otázku, jak stavět stroje efektivnější, flexibilnější a výdělečnější.
EATON TOUR 2019 - Inteligentní jištění a ovládání Konstruktéři, projektanti a elektrotechnici jste zváni zdarma na cyklus odborně-technických přednášek po celé ČR pod vedením špičkových odborníků zaměřených především na praktická řešení a ukázky.
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
ENIKA.CZ s.r.o. - E-SHOP Český výrobce a distributor bezdrátových technologií, svítidel a elektrokomponent.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.