Termokamera TG267 pro profesionální elektrikáře

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Termokamera FLIR TG267 je určena především pro elektrikáře, techniky vzducho-technických soustav, stavební inspektory a strojní inženýry.

Tento funkčně bohatý přírůstek do základní produktové řady TG nabízí vylepšenou citlivost a rozlišení, díky nimž budou profesionální uživatelé schopni výrazně zkrátit dobu diagnostiky a rychleji začít s opravami.

S všestrannou a odolnou kamerou FLIR TG267 mohou profesionálové kontrolovat vybavení a identifikovat problémy z bezpečné vzdálenosti tím, že provedou vizualizaci horkých a studených míst indikujících rozsáhlejší problémy. Uživatelé mohou řešit problémy selhávajících systémů – od elektrických připojení po mechanické poruchy v teplotním rozmezí od minus 25 do 380 stupňů Celsia – a následně poskytovat zákazníkům dokumentaci oprav v podobě zpráv se snímky. TG267 přidává kontaktní měření pomocí sondy termočlánku typu K pro odečty teplot.

Termokamera TG267 2019 1
Základem kamery FLIR TG267 je tepelný senzor 160×120 FLIR Lepton a patentované algoritmy zpracování obrazu zajišťující nejvyšší kvalitu obrazu. Patentovaná technologie duální kamery Multi Spectral Dynamic Imaging (MSX™) od společnosti FLIR mění podrobné snímky z vestavěné kamery na úplné termogramy, kterým nechybí ostrost a perspektiva.

Termokamera TG267 2019 2
FLIR TG267 nabízí vícebodové laserové ukazovátko, díky kterému lze jasně určit měřenou oblast, či jasnou LED svítilnu pro práci ve tmavých, obtížně dostupných prostorách. Zásluhou technologie Bluetooth Low Energy (BLE) mohou uživatelé snadno nahrávat snímky a data do mobilního zařízení, odkud je možné je jednoduše sdílet a generovat z nich zprávy. Do kamery TG267 se vejde až 50 000 snímků, jež mohou uživatelé zobrazovat na 2,4" barevném displeji, který je jasnější a o 80 procent větší než u předchozích modelů. Lithium iontová dobíjecí baterie kameře zajistí až pětihodinový nepřetržitý provoz.

Termokamera TG267 2019 3
Zakoupit ji bude možné online nebo prostřednictvím autorizovaných distributorů společnosti FLIR ve čtvrtém čtvrtletí roku 2019.
Další informace a technické parametry o termokameře FLIR TG267 najdete na internetové stránce www.FLIR.com/TG267.

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, červen 2024

Číslo je zaměřené energetiku, trafostanice, transformátory a identifikační systémy.

Nadcházející webináře | kurzy

Zajímavé odkazy

Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Na vybrané modely termokamer Hikmicro sleva 15% Jsou to ideální špičkové nástroje pro profesionály v těžkém průmyslu i pro běžnou kontrolu. Akce platí od 20.6. do 20.7.
Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.

Najdete nás na Facebooku