Inteligentní termokamery FLIR pro monitoring průmyslových provozů a kontrolu zvýšené tělesné teploty

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Nové stacionální termokamery FLIR A400/A700 v konfiguracích Thermal Smart Sensor a Thermal Image Streaming najdou využití při monitorování technologických zařízení, výrobních linek, kritické infrastruktury a také při plošných kontrolách zvýšené tělesné teploty.

Termokamery lze snadno konfigurovat. Slouží k přesnému bezkontaktnímu monitorování teploty a mají široké uplatnění při řízení výrobních procesů, vývoji produktů, sledování emisí, nakládání s odpady, správě objektů a také udržování zdravého a bezpečného prostředí (EHS). Termokamery FLIR A400/700 v konfiguraci Thermal Smart Sensor budou prioritně dodávány zákazníkům, kteří bojují s pandemií COVID-19. Bez ohledu na způsob použití, termokamery této řady nabízejí paralelní on-line přenos obrazů, zvýraznění detailu a konektivitu Wi-Fi. Vysoká rychlost datového přenosu umožňuje profesionálním uživatelům rychleji se rozhodovat a přispívá k vyšší produktivitě a bezpečnosti.
Termokamery FLIR A400/A700 jsou nabízeny ve dvou konfiguracích určených pro různé aplikace. Konfigurace Thermal Smart Sensor je doporučena i k měření zvýšené tělesné teploty. Umožňuje zvýraznění detailů a nabízí celou řadu měřicích nástrojů a nastavitelných alarmů, které napomáhají v rychlém rozhodování. Konfigurace Thermal Image Streaming umožňuje paralelní on-line přenos obrazů a uplatní se při optimalizaci procesů, řízení jakosti nebo detekci poruch, které by mohly způsobit odstávku výrobní linky.

flir a400 700 2020 1
Uživatelé si při navrhování svého systému vyberou konfiguraci Smart Sensor nebo Image Streaming, podle požadovaného rozlišení se rozhodnou pro tělo termokamery A400 nebo A700 a systém doplní objektivy a dalšími prvky tak, aby vyhovoval potřebám konkrétní aplikace.
Technologie termografického zobrazování společnosti FLIR již déle než 40 let slouží profesionálům při práci a přispívá k jejich bezpečí,“ řekl Jim Cannon, prezident a generální ředitel společnosti FLIR. „Všechny země světa nyní společně usilují o zastavení pandemie onemocnění COVID-19 a po této technologii je velká poptávka. FLIR dodá nové termokamery řady A přednostně profesionálním uživatelům, kteří je spolu s dalšími nástroji na měření tělesné teploty využijí ke kontrolám zvýšené tělesné teploty v úsilí o zastavení šíření nového viru.

flir a400 700 2020 2
Společnost FLIR také v současné době testuje betaverzi softwarového řešení pro automatizované plošné kontroly zvýšené tělesné teploty. Testovaný software je plně integrovaný s termokamerami FLIR, které mají certifikaci amerického úřadu pro kontrolu potravin a léčiv FDA. Toto softwarové řešení je navrženo tak, aby se při jeho nasazení zvýšila přesnost a rychlost stávajících procesů plošné kontroly a usnadnila se jejich aplikace.

flir a400 700 2020 3
Termokamery FLIR A400/A700 v provedení Thermal Smart Sensor a Thermal Image Streaming lze zakoupit již nyní od vybraných autorizovaných ditributorů FLIR. Více informací najdete na internetové stránce www.flir.eu/instruments/a400-a700-series/

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, listopad 2023

Číslo je zaměřené na napájecí zařízení, zálohovaní, měření a regulaci odběru elektrické energie.

Zajímavé odkazy

Z elektrárny rovnou do vaší firmy Rezervujte si dodávku elektřiny přímo v elektrárně. Výhodná nabídka elektřiny pro velkoodběratele přímo od výrobce.
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS
Panasonic - Přesná detekce laserovým měřicím senzorem HG-F Dosah až 3 metry, robustní hliníkové pouzdro a snadné nastavení. Miniaturními rozměry 20 x 44 x 25 mm a krytí IP67 včetně digitálního displeje.

Najdete nás na Facebooku