Inteligentní termokamery FLIR pro monitoring průmyslových provozů a kontrolu zvýšené tělesné teploty

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Nové stacionální termokamery FLIR A400/A700 v konfiguracích Thermal Smart Sensor a Thermal Image Streaming najdou využití při monitorování technologických zařízení, výrobních linek, kritické infrastruktury a také při plošných kontrolách zvýšené tělesné teploty.

Termokamery lze snadno konfigurovat. Slouží k přesnému bezkontaktnímu monitorování teploty a mají široké uplatnění při řízení výrobních procesů, vývoji produktů, sledování emisí, nakládání s odpady, správě objektů a také udržování zdravého a bezpečného prostředí (EHS). Termokamery FLIR A400/700 v konfiguraci Thermal Smart Sensor budou prioritně dodávány zákazníkům, kteří bojují s pandemií COVID-19. Bez ohledu na způsob použití, termokamery této řady nabízejí paralelní on-line přenos obrazů, zvýraznění detailu a konektivitu Wi-Fi. Vysoká rychlost datového přenosu umožňuje profesionálním uživatelům rychleji se rozhodovat a přispívá k vyšší produktivitě a bezpečnosti.
Termokamery FLIR A400/A700 jsou nabízeny ve dvou konfiguracích určených pro různé aplikace. Konfigurace Thermal Smart Sensor je doporučena i k měření zvýšené tělesné teploty. Umožňuje zvýraznění detailů a nabízí celou řadu měřicích nástrojů a nastavitelných alarmů, které napomáhají v rychlém rozhodování. Konfigurace Thermal Image Streaming umožňuje paralelní on-line přenos obrazů a uplatní se při optimalizaci procesů, řízení jakosti nebo detekci poruch, které by mohly způsobit odstávku výrobní linky.

flir a400 700 2020 1
Uživatelé si při navrhování svého systému vyberou konfiguraci Smart Sensor nebo Image Streaming, podle požadovaného rozlišení se rozhodnou pro tělo termokamery A400 nebo A700 a systém doplní objektivy a dalšími prvky tak, aby vyhovoval potřebám konkrétní aplikace.
Technologie termografického zobrazování společnosti FLIR již déle než 40 let slouží profesionálům při práci a přispívá k jejich bezpečí,“ řekl Jim Cannon, prezident a generální ředitel společnosti FLIR. „Všechny země světa nyní společně usilují o zastavení pandemie onemocnění COVID-19 a po této technologii je velká poptávka. FLIR dodá nové termokamery řady A přednostně profesionálním uživatelům, kteří je spolu s dalšími nástroji na měření tělesné teploty využijí ke kontrolám zvýšené tělesné teploty v úsilí o zastavení šíření nového viru.

flir a400 700 2020 2
Společnost FLIR také v současné době testuje betaverzi softwarového řešení pro automatizované plošné kontroly zvýšené tělesné teploty. Testovaný software je plně integrovaný s termokamerami FLIR, které mají certifikaci amerického úřadu pro kontrolu potravin a léčiv FDA. Toto softwarové řešení je navrženo tak, aby se při jeho nasazení zvýšila přesnost a rychlost stávajících procesů plošné kontroly a usnadnila se jejich aplikace.

flir a400 700 2020 3
Termokamery FLIR A400/A700 v provedení Thermal Smart Sensor a Thermal Image Streaming lze zakoupit již nyní od vybraných autorizovaných ditributorů FLIR. Více informací najdete na internetové stránce www.flir.eu/instruments/a400-a700-series/

bannerOM

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz leden 2021

ElektroPrůmysl.cz, leden 2021

Číslo je zaměřené na Průmysl 4.0, Internet věcí a průmyslové komunikační sítě.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

Řešení pro revizní techniky a rozváděčové skříně Metra Blansko je zakladatelem výroby elektrických měřicích přístrojů. Měření elektrických i neelektrických veličin přístroji Metra jsou přesnými a spolehlivými pro zákazníky již více jako 100 let.
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Nová barva, snadná identifikace! NKT představila barevnou identifikaci instalačních kabelů NKT instal PLUS CYKY-J a CYKYLo-J 3 x 1,5 mm2 modrým pruhem a 3 x 2,5 mm2 zeleným pruhem.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!