Nová vysoce výkonná termokamera FLIR T860 do průmyslu

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Společnost FLIR Systems, Inc. představila model FLIR T860 – nejnovější přírůstek do skupiny vysoce výkonných termokamer řady T. Tato nová termografická kamera má jako první vestavěný software Inspection Route.

Ten je ideálním pomocníkem pro zjednodušení kontrol kritických aplikací včetně elektrických rozvoden, distribučních vedení, výrobních zařízení nebo provozních elektrických a mechanických systémů. Spuštěním předem naplánovaného postupu vedení měření pomocí kamery mohou inspektoři zrychlit práci v terénu a snadněji vytvářet zprávy o zjištěných skutečnostech.

Kamera T860 zachovává oceňovaný design kamer FLIR řady T. Má ergonomické tělo, jasnou LCD dotykovou obrazovku s velkými pozorovacími úhly a integrovaný barevný hledáček pro snímání v prostředí s vysokou intenzitou slunečního svitu. Termokamera s rozlišením 640 x 480 disponuje pokročilým systémem FLIR Vision Processing™, včetně patentovaných technologií pro vylepšení snímků MSX® a UltraMax®, které poskytují uživatelům oproti předchozím modelům vyšší kvalitu snímků s polovičním množstvím šumu. Když kameru T860 uživatelé spojí s volitelným 6° termografickým teleobjektivem, mohou kontrolovat objekty pod napětím z bezpečné vzdálenosti nebo měřit malé objekty s větší přesností.

FLIR T860 2019 1
Tato termografická kamera má pokročilé měřicí nástroje, jako např. nastavení teplotní stupnice jedním dotykem a automatický laserový zaostřovací systém, které pomáhají uživatelům rychle detekovat problémy a činit zásadní rozhodnutí. Dále má vestavěný systém navádění, který ve spolupráci s pokročilým softwarem pro tvorbu zpráv FLIR Thermal Studio umožňuje uživatelům vytvářet číslované/značené inspekční trasy přímo v kameře. S tímto systémem mohou uživatelé zaznamenávat teplotní údaje a termografické/vizuální snímky v logických sekvencích pro rychlejší odstranění problému a provedení opravy.

FLIR T860 2019 2
Klíčovou funkcí produktové řady T je ergonomický design, který zmírňuje únavu paží při celodenních kontrolách. Koncepce s otočnou snímací částí v rozsahu 180 stupňů pomáhá uživatelům diagnostikovat těžko dosažitelná místa v elektrických rozvodnách a distribučních vedeních. Kamery řady T rovněž nabízejí nástroje k optimalizaci pracovních postupů, včetně bezdrátového streamování do mobilní aplikace FLIR Tools® (Android a iOS), GPS značení na snímcích, hlasových poznámek a přizpůsobitelných pracovních složek.

FLIR T860 2019 3
Součástí kamery T860 je nový software FLIR Thermal Studio Pro, dostupný na základě předplatného. Tento profesionální program poskytuje přístup ke všem časově úsporným funkcím a výhodám softwaru FLIR Thermal Studio Pro včetně bezplatných upgradů softwaru.
Termokameru FLIR T860 již lze zakoupit u autorizovaných distributorů FLIR. Bližší informace o kameře FLIR T860 naleznete na stránce www.flir.com/t860.

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, červen 2024

Číslo je zaměřené energetiku, trafostanice, transformátory a identifikační systémy.

Nadcházející webináře | kurzy

Zajímavé odkazy

Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.

Najdete nás na Facebooku