Nová vysoce výkonná termokamera FLIR T860 do průmyslu

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Společnost FLIR Systems, Inc. představila model FLIR T860 – nejnovější přírůstek do skupiny vysoce výkonných termokamer řady T. Tato nová termografická kamera má jako první vestavěný software Inspection Route.

Ten je ideálním pomocníkem pro zjednodušení kontrol kritických aplikací včetně elektrických rozvoden, distribučních vedení, výrobních zařízení nebo provozních elektrických a mechanických systémů. Spuštěním předem naplánovaného postupu vedení měření pomocí kamery mohou inspektoři zrychlit práci v terénu a snadněji vytvářet zprávy o zjištěných skutečnostech.

Kamera T860 zachovává oceňovaný design kamer FLIR řady T. Má ergonomické tělo, jasnou LCD dotykovou obrazovku s velkými pozorovacími úhly a integrovaný barevný hledáček pro snímání v prostředí s vysokou intenzitou slunečního svitu. Termokamera s rozlišením 640 x 480 disponuje pokročilým systémem FLIR Vision Processing™, včetně patentovaných technologií pro vylepšení snímků MSX® a UltraMax®, které poskytují uživatelům oproti předchozím modelům vyšší kvalitu snímků s polovičním množstvím šumu. Když kameru T860 uživatelé spojí s volitelným 6° termografickým teleobjektivem, mohou kontrolovat objekty pod napětím z bezpečné vzdálenosti nebo měřit malé objekty s větší přesností.

FLIR T860 2019 1
Tato termografická kamera má pokročilé měřicí nástroje, jako např. nastavení teplotní stupnice jedním dotykem a automatický laserový zaostřovací systém, které pomáhají uživatelům rychle detekovat problémy a činit zásadní rozhodnutí. Dále má vestavěný systém navádění, který ve spolupráci s pokročilým softwarem pro tvorbu zpráv FLIR Thermal Studio umožňuje uživatelům vytvářet číslované/značené inspekční trasy přímo v kameře. S tímto systémem mohou uživatelé zaznamenávat teplotní údaje a termografické/vizuální snímky v logických sekvencích pro rychlejší odstranění problému a provedení opravy.

FLIR T860 2019 2
Klíčovou funkcí produktové řady T je ergonomický design, který zmírňuje únavu paží při celodenních kontrolách. Koncepce s otočnou snímací částí v rozsahu 180 stupňů pomáhá uživatelům diagnostikovat těžko dosažitelná místa v elektrických rozvodnách a distribučních vedeních. Kamery řady T rovněž nabízejí nástroje k optimalizaci pracovních postupů, včetně bezdrátového streamování do mobilní aplikace FLIR Tools® (Android a iOS), GPS značení na snímcích, hlasových poznámek a přizpůsobitelných pracovních složek.

FLIR T860 2019 3
Součástí kamery T860 je nový software FLIR Thermal Studio Pro, dostupný na základě předplatného. Tento profesionální program poskytuje přístup ke všem časově úsporným funkcím a výhodám softwaru FLIR Thermal Studio Pro včetně bezplatných upgradů softwaru.
Termokameru FLIR T860 již lze zakoupit u autorizovaných distributorů FLIR. Bližší informace o kameře FLIR T860 naleznete na stránce www.flir.com/t860.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cerven 2020

ElektroPrůmysl.cz, červen 2020

Číslo je zaměřené na identifikační systémy, trafostanice, transformátory a zabezpečovací techniku.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
Nová barva, snadná identifikace! NKT představila barevnou identifikaci instalačních kabelů NKT instal PLUS CYKY-J a CYKYLo-J 3 x 1,5 mm2 modrým pruhem a 3 x 2,5 mm2 zeleným pruhem.
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.