Nová dimenze silné značky Danfoss

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Danfoss zahajuje globální kampaň, která otevírá novou kapitolu v historii společnosti – vytváří značku Engineering Tomorrow, jejímž úkolem bude komunikovat úlohu společnosti Danfoss při budování lepší budoucnosti se zaměřením na megatrendy a udržitelný rozvoj.


Po zavedení strategie růstu Going Great bylo přirozeným krokem rozšíření silného portfolia našich značek o další – Engineering Tomorrow. Společnosti Danfoss je teď zapotřebí víc než kdykoliv předtím a námi navrhovaná řešení, která jsou přímou odpovědí na megatrendy, opravdu mění svět. Právě takovou jasnou a přímou zprávu chceme sdělit naším zákazníkům, politikům, zainteresovaným stranám, talentovaným osobám hledajícím nejzajímavější pracovní místa a také našim úžasným zaměstnancům, kteří ze sebe každý den vydávají to nejlepší” řekl Kim Fausing, předseda představenstva a CEO společnosti Danfoss.
Platforma značky Engineering Tomorrow byla zprovozněna v roce 2014 a od začátku byla velice úspěšná. O 5 let později se tato značka stála neodmyslitelnou součástí společnosti Danfoss, dostává se jí od firmy silné podpory a hraje významnou úlohu v interní a externí komunikaci.

nova dimenze danfoss
Máme pevnou platformu, na níž můžeme stavět nové projekty. Je však pro nás důležité, aby byl náš příběh pro ostatní zajímavý a nezbytný. Proto jsme se rozhodli zavést odvážné změny, které jsou odrazem současného obchodu a aktuální situace ve světě” řekl Mette Munk, šéf Danfoss Group Branding.
Klima a ekologie jsou dvě nejdůležitější otázky na světě. Danfoss se nachází v samém centru právě probíhající zelené transformace.
Chceme hovořit o udržitelném rozvoji odvážným způsobem a rozhodli jsme se proto využít hlas mladé generace. Tato iniciativa se také vyznačuje velkým potenciálem v oblasti vytváření našeho image jako zaměstnavatele. Chtěli bychom, aby inženýrství, a společnost Danfoss, zaujaly hlavní místo v současné udržitelné transformaci. Toho dosáhneme představením našich klíčových technologií a prezentací případových studií, které se k nim vztahují, což nám umožní spojit společnost Danfoss s těmi megatrendy, které jsou pro nás důležité” řekl Mette Munk, šéf Danfoss Group Branding.
Ústřední částí nové kampaně je náborový film pojednávající o klimatických a ekologických otázkách, v němž četné skupiny mladých lidí hovoří mimo jiné o dostupných řešeních a možnostech.
Snažíme se přilákat nejtalentovanější lidi ze všech věkových skupin. Proto také chceme vyjádřit svůj názor na nejdůležitější otázky pro moderní svět” uvedla Ilonka Nussbaumer – ředitelka oddělení lidských zdrojů společnosti Danfoss.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz cervenec 2019s

ElektroPrůmysl.cz, říjen 2019

Číslo je zaměřené na rozváděčovou techniku, datová centra, měřicí a zkušební techniku

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

Vyšší úroveň bezpečnosti – NKT instal CYKY Dca Inovovaný kabel s vylepšeným materiálem pláště, nešíří plamen, splňuje požární klasifikaci „Dca“.
ENIKA.CZ s.r.o. - E-SHOP Český výrobce a distributor bezdrátových technologií, svítidel a elektrokomponent.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.