Dodejte svému vodnímu systému inteligentní rozhraní od Danfoss Drives

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Frekvenční měniče Danfoss tvoří stabilní jádro vodohospodářské struktury i ve fázi její transformace. Společnost Danfoss pro zpracování dat z frekvenčních měničů nevyužívá cloudových řešení.

Data se zpracovávají přímo v měniči. Díky této možnosti má uživatel kontrolu nad tokem informací z jeho technologie a nemusí se bát "úniku" dat mimo výrobní závod. Šetří se tak nejen náklady na provoz a údržbu, ale zvyšuje se i spolehlivost systému. Díky detekci poruch systému v reálném čase lze tyto signály spolehlivě integrovat i do dalších jednotek technologie. Samozřejmostí jsou i okamžité výstrahy.

Analýza parametrů v reálném čase aneb jak funguje VLT® AQUA Drive ve vodním hospodářství?

Frekvenční měnič VLT® AQUA Drive poskytuje uživateli nejvyšší možný provozní výkon. Tento frekvenční měnič je významně zastoupen v aplikacích pro vodní hospodářství. Disponuje širokou škálou standardních funkcí, navíc je vybaven množstvím speciálních funkcí, které jsou určeny pro vodárenství.

VLT AQUA Drive 2022 1

VLT® AQUA Drive je vybaven nejnovější patentovanou technologií edge computing. To znamená, že jsou data ve frekvenčním měniči shromažďována několikrát za sekundu, což zajišťuje, že jakákoli odchylka od normálních hodnot spustí varování, a minimalizuje tak riziko poškození celého systému.

VLT AQUA Drive 2022 2

Více informací o tom, jak vám může Danfoss s šetřením ve vodárenství pomoci najdete ZDE

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, únor 2024

Číslo je zaměřené na osvětlovací techniku, nouzové osvětlení, software v automatizační technice, elektrotechnice a energetice.

Zajímavé odkazy

Z elektrárny rovnou do vaší firmy Rezervujte si dodávku elektřiny přímo v elektrárně. Výhodná nabídka elektřiny pro velkoodběratele přímo od výrobce.
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS
Panasonic - Přesná detekce laserovým měřicím senzorem HG-F Dosah až 3 metry, robustní hliníkové pouzdro a snadné nastavení. Miniaturními rozměry 20 x 44 x 25 mm a krytí IP67 včetně digitálního displeje.

Najdete nás na Facebooku