Helios – spolehlivý partner pro průmysl

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Společnost Helios patří mezi nejvýznamnější hráče na světovém trhu ventilátorů. Tato německá společnost vyrábí široké spektrum ventilátorů pro běžné i průmyslové využití. Kromě toho patří do jejího portfolia i výroba vzduchotechnických jednotek.

Značku Helios na českém trhu výhradně zastupuje společnost Elektro-System-Technik s.r.o. se sídlem v Praze. Zde se také zákazník může obrátit na odborníky, kteří jsou připraveni řešit každý požadavek.
Kombinace desítek let trvající tradice a zkušeností, německé preciznosti a použití kvalitních materiálů dělají z produktů Helios špičku ve svém oboru. Většina výrobních procesů je dnes závislá na technologiích, bez kterých by výroba nebyla možná. Neplánovaná odstávka vždy znamená nemalý problém. Z těchto důvodů je nutné mít všechny technologické části výroby vybaveny produkty, na které se lze spolehnout jak z hlediska kvality a bezporuchového chodu, tak z hlediska garance parametrů. HELIOS je v těchto ohledech ideálním partnerem.
V následujícím přehledu najdete jen zlomek z širokého spektra výrobků, které vám umíme dodat. Kompletní sortiment najdete v hlavním katalogu Helios.

est ventilatory 2019 1

Ventilátor RADAX

Vysokotlaký diagonální typ ventilátoru s vyšším externím tlakem s vysokou účinností. V tomto provedení jsou k dispozici i nevýbušné verze. Průtok vzduchu o objemu až 21 tis. m3/h.

est ventilatory 2019 2est ventilatory 2019 3

Průmyslové radiální izolované ventilátory GIGABOX, MEGABOX

Vysoce efektivní ventilátor se špičkovou izolací a velkou variabilitou použití. Průtok vzduchu až 20tis. m3/h, EC motory či provedení na vysoké teploty.

Vzduchotechnické jednotky AIR1 – řešení pro náročné

Prvotřídní vzduchotechnické jednotky bez kompromisů. Variabilní interiérové i exteriérové použití s výměnou vzduchu o objemu až 15 000 m3/h.

est ventilatory 2019 4

STH teplovzdušné ventilátory

Profesionální mobilní řešení pro občasné i trvalé vytápění a odvlhčování prostor. Elektrický ohřev s výkonem až 22 kW.

Víte, že…

Německá firma Helios má ve svém sortimentu velmi tiché a výkonné domovní ventilátory MiniVent M1 a ELS, ale také jednotky s rekuperací tepla KWL® včetně rozsáhlého příslušenství? Perfektně navzájem sladěné systémové prvky Helios garantují nejvyšší účinnost rekuperace. Výrobní program zahrnuje decentrální zařízení EcoVent o objemu od 45 m3/h do 60 m3/h a centrální zařízení o objemu až do 2600 m3/h pro větrání domů a bytů. Některé z jednotek mají certifikaci Passivhaus institut. Možno volit varianty s entalpickým výměníkem pro zpětné získávání vlhkosti. Pro komfortní vzdálené ovládání přes internet jsou jednotky standardně vybaveny rozhraním easyControls.
Rekuperační jednotky Helios KWL® vynikají elegantním a nadčasovým vzhledem (některé se pyšní oceněním German Design Award a Good Design), jednoduchou montáží a obsluhou a všechny jsou vybaveny energeticky úspornými EC motory.

est ventilatory 2019 5

Potřebujete vědět více?

Potřebujete podrobnější informace o produktech Helios? Obraťte se na nás s důvěrou: tel. 266 090 711, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo navštivte naše internetové stránky www.est-praha.cz.

Výhradní zastoupení Helios

Produkty Helios, stejně jako produkty dalších renomovaných výrobců v oblasti elektrotechniky, komunikačních a řídicích systémů, vzduchotechniky a kabelů na český trh výhradně dodává společnost:

Elektro-System-Technik s.r.o.
Pod Pekárnami 338/12, Praha 9
Tel.: +420 266 090 711
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.est-praha.cz

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cerven 2020

ElektroPrůmysl.cz, červen 2020

Číslo je zaměřené na identifikační systémy, trafostanice, transformátory a zabezpečovací techniku.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
Nová barva, snadná identifikace! NKT představila barevnou identifikaci instalačních kabelů NKT instal PLUS CYKY-J a CYKYLo-J 3 x 1,5 mm2 modrým pruhem a 3 x 2,5 mm2 zeleným pruhem.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.