Helios – spolehlivý partner pro průmysl

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Společnost Helios patří mezi nejvýznamnější hráče na světovém trhu ventilátorů. Tato německá společnost vyrábí široké spektrum ventilátorů pro běžné i průmyslové využití. Kromě toho patří do jejího portfolia i výroba vzduchotechnických jednotek.

Značku Helios na českém trhu výhradně zastupuje společnost Elektro-System-Technik s.r.o. se sídlem v Praze. Zde se také zákazník může obrátit na odborníky, kteří jsou připraveni řešit každý požadavek.
Kombinace desítek let trvající tradice a zkušeností, německé preciznosti a použití kvalitních materiálů dělají z produktů Helios špičku ve svém oboru. Většina výrobních procesů je dnes závislá na technologiích, bez kterých by výroba nebyla možná. Neplánovaná odstávka vždy znamená nemalý problém. Z těchto důvodů je nutné mít všechny technologické části výroby vybaveny produkty, na které se lze spolehnout jak z hlediska kvality a bezporuchového chodu, tak z hlediska garance parametrů. HELIOS je v těchto ohledech ideálním partnerem.
V následujícím přehledu najdete jen zlomek z širokého spektra výrobků, které vám umíme dodat. Kompletní sortiment najdete v hlavním katalogu Helios.

est ventilatory 2019 1

Ventilátor RADAX

Vysokotlaký diagonální typ ventilátoru s vyšším externím tlakem s vysokou účinností. V tomto provedení jsou k dispozici i nevýbušné verze. Průtok vzduchu o objemu až 21 tis. m3/h.

est ventilatory 2019 2est ventilatory 2019 3

Průmyslové radiální izolované ventilátory GIGABOX, MEGABOX

Vysoce efektivní ventilátor se špičkovou izolací a velkou variabilitou použití. Průtok vzduchu až 20tis. m3/h, EC motory či provedení na vysoké teploty.

Vzduchotechnické jednotky AIR1 – řešení pro náročné

Prvotřídní vzduchotechnické jednotky bez kompromisů. Variabilní interiérové i exteriérové použití s výměnou vzduchu o objemu až 15 000 m3/h.

est ventilatory 2019 4

STH teplovzdušné ventilátory

Profesionální mobilní řešení pro občasné i trvalé vytápění a odvlhčování prostor. Elektrický ohřev s výkonem až 22 kW.

Víte, že…

Německá firma Helios má ve svém sortimentu velmi tiché a výkonné domovní ventilátory MiniVent M1 a ELS, ale také jednotky s rekuperací tepla KWL® včetně rozsáhlého příslušenství? Perfektně navzájem sladěné systémové prvky Helios garantují nejvyšší účinnost rekuperace. Výrobní program zahrnuje decentrální zařízení EcoVent o objemu od 45 m3/h do 60 m3/h a centrální zařízení o objemu až do 2600 m3/h pro větrání domů a bytů. Některé z jednotek mají certifikaci Passivhaus institut. Možno volit varianty s entalpickým výměníkem pro zpětné získávání vlhkosti. Pro komfortní vzdálené ovládání přes internet jsou jednotky standardně vybaveny rozhraním easyControls.
Rekuperační jednotky Helios KWL® vynikají elegantním a nadčasovým vzhledem (některé se pyšní oceněním German Design Award a Good Design), jednoduchou montáží a obsluhou a všechny jsou vybaveny energeticky úspornými EC motory.

est ventilatory 2019 5

Potřebujete vědět více?

Potřebujete podrobnější informace o produktech Helios? Obraťte se na nás s důvěrou: tel. 266 090 711, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo navštivte naše internetové stránky www.est-praha.cz.

Výhradní zastoupení Helios

Produkty Helios, stejně jako produkty dalších renomovaných výrobců v oblasti elektrotechniky, komunikačních a řídicích systémů, vzduchotechniky a kabelů na český trh výhradně dodává společnost:

Elektro-System-Technik s.r.o.
Pod Pekárnami 338/12, Praha 9
Tel.: +420 266 090 711
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.est-praha.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, červen 2024

Číslo je zaměřené energetiku, trafostanice, transformátory a identifikační systémy.

Nadcházející webináře | kurzy

Zajímavé odkazy

Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Na vybrané modely termokamer Hikmicro sleva 15% Jsou to ideální špičkové nástroje pro profesionály v těžkém průmyslu i pro běžnou kontrolu. Akce platí od 20.6. do 20.7.

Najdete nás na Facebooku