Spojení oborových špiček: Společnost Loxone v prosinci přebrala prodej a logistiku značky reproduktorů quadral

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Německá firma quadral se stala součástí Loxone Group již zhruba před rokem. Za tu dobu se ukázalo, jak dokonale společně ladí automatizace budov a špičkové reproduktory.

Loxone nyní nově zajišťuje i celosvětovou distribuci produktů quadralu. Celý sortiment je nyní k dispozici na Loxone e-shopu.

V tomto spojení se snoubí více než 10 let vynikající kvality v oblasti automatizace budov a 40letá tradice špičkového zvuku. Loxone Audioserver – fialový mozek audiosystému – ve spolupráci s reproduktory quadral otevírá nové možnosti integrace Hi-Fi audia do domácnosti. Inteligentní byt, dům i komerční budova si zkrátka mohou dopřát perfektní ozvučení, přičemž reproduktory a celé audio těží z výhod jednoho systému řízení technologií a jednoduchého ovládání.

Ke kvalitnímu zvuku se přidává i moderní konektivita. Hi-Fi se stává součástí celého audio konceptu dané budovy, přičemž lze využívat platformy jako například Spotify, TuneIn či místní média. Loxone a quadral se potkávají i v důrazu na kvalitu svých výrobků, které jsou navržené pro dlouhodobou životnost. Tu podporují i pravidelné aktualizace chytrého systému.

loxone quadral 2021 1

Loxone zajišťuje distribuci quadralu od 1. prosince 2021. Změny mají za cíl ještě podpořit vývoj produktů, marketing značky a poprodejní služby. Možnost prodeje reproduktorů quadral nyní má více než tisícovka Loxone Partnerů. Další zájemci se jimi mohou stát při splnění podmínek odbornosti, a ještě získají první produkty za extrémně zvýhodněné ceny.

loxone quadral 2021 2

Pracovníci a školitelé Loxone si samozřejmě osvojili technickou stránku quadralu a i na českých partnerských školeních jsou připraveni elektroinstalačním partnerům předávat poznatky o integraci reproduktorů a tvorbě multiroom audia. Zároveň chce Loxone vzbudit nadšení pro Hi-Fi. I proto jsou již produkty quadral instalovány na pobočkách a firemních showroomech po celém světě.

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz listopad 2021

ElektroPrůmysl.cz, leden 2022

Číslo je zaměřené na Průmysl 4.0, Internet věcí a průmyslové komunikační sítě a sběrnice.

Zajímavé odkazy

Ušetřete 30% nákladů se systémovou technikou! Zbavte se tlaku na náklady jednou pro vždy. Díky decentrální instalaci ušetříte až 30%. Je to tak jednoduché! Vše, co musíte udělat, je: Prostě jít do toho.
Rittal - váš silný partner pro výrobu rozváděčů Z našich inovativních výrobků z oboru rozváděčů, rozvodu proudu, klimatizace a IT infrastruktury jsme vytvořili ucelený systém pro váš úspěch.
Bezpapírový zapisovač OMR 700 Modulový registrační přístroj do provozů, kde je potřeba na jednom místě zobrazovat a zaznamenávat větší množství elektrických či neelektrických veličin.
Nová barva, snadná identifikace! NKT představila barevnou identifikaci instalačních kabelů NKT instal PLUS CYKY-J a CYKYLo-J 3 x 1,5 mm2 modrým pruhem a 3 x 2,5 mm2 zeleným pruhem.
Termokamera pro mobilní telefon - HMINI1 Modul pro mobilní telefon s OS Android a USB-C, rozlišení 160x120 a 25 Hz snímkování.

Najdete nás na Facebooku