Spojení oborových špiček: Společnost Loxone v prosinci přebrala prodej a logistiku značky reproduktorů quadral

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Německá firma quadral se stala součástí Loxone Group již zhruba před rokem. Za tu dobu se ukázalo, jak dokonale společně ladí automatizace budov a špičkové reproduktory.

Loxone nyní nově zajišťuje i celosvětovou distribuci produktů quadralu. Celý sortiment je nyní k dispozici na Loxone e-shopu.

V tomto spojení se snoubí více než 10 let vynikající kvality v oblasti automatizace budov a 40letá tradice špičkového zvuku. Loxone Audioserver – fialový mozek audiosystému – ve spolupráci s reproduktory quadral otevírá nové možnosti integrace Hi-Fi audia do domácnosti. Inteligentní byt, dům i komerční budova si zkrátka mohou dopřát perfektní ozvučení, přičemž reproduktory a celé audio těží z výhod jednoho systému řízení technologií a jednoduchého ovládání.

Ke kvalitnímu zvuku se přidává i moderní konektivita. Hi-Fi se stává součástí celého audio konceptu dané budovy, přičemž lze využívat platformy jako například Spotify, TuneIn či místní média. Loxone a quadral se potkávají i v důrazu na kvalitu svých výrobků, které jsou navržené pro dlouhodobou životnost. Tu podporují i pravidelné aktualizace chytrého systému.

loxone quadral 2021 1

Loxone zajišťuje distribuci quadralu od 1. prosince 2021. Změny mají za cíl ještě podpořit vývoj produktů, marketing značky a poprodejní služby. Možnost prodeje reproduktorů quadral nyní má více než tisícovka Loxone Partnerů. Další zájemci se jimi mohou stát při splnění podmínek odbornosti, a ještě získají první produkty za extrémně zvýhodněné ceny.

loxone quadral 2021 2

Pracovníci a školitelé Loxone si samozřejmě osvojili technickou stránku quadralu a i na českých partnerských školeních jsou připraveni elektroinstalačním partnerům předávat poznatky o integraci reproduktorů a tvorbě multiroom audia. Zároveň chce Loxone vzbudit nadšení pro Hi-Fi. I proto jsou již produkty quadral instalovány na pobočkách a firemních showroomech po celém světě.

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, srpen 2022

Číslo je zaměřené na průmyslovou robotiku, PLC, průmyslové počítače, řídicí systémy a operátorské panely.

Zajímavé odkazy

Monitorování systémy transformátorů v průmyslu Komplexní řešení pro on-line diagnostiku. Pomoc při optimalizaci údržby a využití strojů. Včasná indikace hrozících poruch.
Termokamera pro mobilní telefon - HMINI1 Modul pro mobilní telefon s OS Android a USB-C, rozlišení 160x120 a 25 Hz snímkování.
Špičkové nástroje pro odvíjení, protahování a tažení kabelů Profesionální nástroje a pomůcky, které maximálně zefektivní práci a zklidní nervy každého elektromontéra a elektrikáře. Ať se jedná o elektrikářská protahovací pera, odvíječky kabelů a cívek nebo tažení kabelů, vždy máme pořádná esa v rukávu!

Najdete nás na Facebooku