Nová produktová řada S-relé

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Relé série S jsou vyrobena z bezhalogenového Polyamidu PA66, který se vyznačuje velmi dobrými mechanickými, elektrickými a tepelnými vlastnostmi! Relé vynikají vysokou účinností magnetického systému. Zesílená izolace v oblasti kontaktů umožňuje spínání rozdílných napětí na kontaktech.

Mechanický ukazatel polohy stavu kontaktů umožňuje jednoznačnou a přehlednou indikaci.

s rele 2015

S-relé s vysokým stupněm ochrany připojená k zařízení!

Pro rozpoznání provozního stavu kontaktů lze dodat i provedení s LED indikaci s vysokou svítivostí (technologie SMD). V případě požadavku je k dispozici relé s DC cívkou opatřené integrovanou ochrannou diodou. Relé odpovídá nejvyšším kvalitativním nárokům a je certifikováno podle VDE.

Patice a příslušenství

Pro S-relé je k dispozici patice určená k montáži na DIN-lištu nebo panel. Patici lze dodatečně osadit popisovacími štítky, indikačními LED moduly nebo také ochrannými moduly. Všechny výhody v přehledu:

  • svorky s integrovanou ochranou proti nesprávnému zasunutí vodiče
  • neztratitelné šrouby
  • ergonomická spona s vyhazovací funkcí
  • montáž na DIN-lištu 35 mm
  • upevnitelná na panel

Veškeré potřebné detailní informace o produktech z nové řady S-relé naleznete v interaktivním katalogu online nebo si je můžete stáhnout ve formátu PDF na těchto odkazech:

SCHRACK TECHNIK spol. s r. o.
Dolnoměcholupská 2
100 00 Praha 10 – Hostivař
Tel.: +420 281 008 231-3
Fax: +420 281 008 462
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.schrack.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, červen 2024

Číslo je zaměřené energetiku, trafostanice, transformátory a identifikační systémy.

Nadcházející webináře | kurzy

Zajímavé odkazy

Na vybrané modely termokamer Hikmicro sleva 15% Jsou to ideální špičkové nástroje pro profesionály v těžkém průmyslu i pro běžnou kontrolu. Akce platí od 20.6. do 20.7.
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.
Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.

Najdete nás na Facebooku