Kompletní řešení pro identifikaci elektrických skříní a rozvaděčů

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Pomocí profesionálních štítků a tiskáren etiket Brady můžete snadno a rychle plnit požadavky na identifikaci v jakémkoliv projektu a poskytnout okamžité informace i na nejsložitějších panelech.

Podívejte se na přehlednou infografiku s doporučeným značením pro jednotlivé součásti skříní a rozvaděčů.

Extrémní spolehlivost

K dispozici jsou spolehlivé průmyslové etikety, které splní jakékoli požadavky zákazníka na identifikaci panelů. Společnost Brady vyvíjí etikety tak, aby zůstaly čitelné a připevněné i po expozici náročným podmínkám, včetně UV záření, vlhkosti, plynu atd. Nabídka obsahuje etikety, které splňují požadavky námořnictví, letectví a obrany. Pro bližší informace o výsledcích testů etiket jsou k dispozici technické listy.

rozvadece identifikace 2019 1

Okamžité informace

Více než 5000 estetických etiket umožňuje konstruktérům panelů poskytnout okamžité informace i na nejsložitějších panelech. Díky čitelnému tisku, rozsáhlým možnostem barev a velikostí a s vyvýšeným profilem nebo bez něj dokáží etikety společnosti Brady identifikovat jakékoli bezpečnostní riziko, kabel nebo komponent v elektrických panelech. Mezi příklady součástí patří ovladače, I/O moduly, napájecí vedení, jističe, svorkovnice a rozvaděče, relé moduly, startéry, konektory pro těžké provozy a další.

Rychlé a snadné

Etikety na elektrické panely lze pomocí širokého sortimentu tiskáren etiket společnosti Brady rychle vytisknout na vašem pracovišti. K tomu, abyste měli v případě potřeby k dispozici široký výběr různých etiket na panely, vám stačí několik rolí s etiketami a vhodná tiskárna etiket. Většina etiket je k dispozici pro větší flexibilitu pro stolní i přenosné tiskové systémy. Aplikace Brady Workstation vám umožňují snadno navrhovat, serializovat a tisknout všechny etikety, které potřebujete.
Podívejte se na přehlednou infografiku a stáhněte si zdarma příručku pro značení elektrických kabelů a skříní.

BRADY Česká republika
www.brady.cz

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cerven 2020

ElektroPrůmysl.cz, červen 2020

Číslo je zaměřené na identifikační systémy, trafostanice, transformátory a zabezpečovací techniku.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

Nová barva, snadná identifikace! NKT představila barevnou identifikaci instalačních kabelů NKT instal PLUS CYKY-J a CYKYLo-J 3 x 1,5 mm2 modrým pruhem a 3 x 2,5 mm2 zeleným pruhem.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.