Zabýváme se dodávkami a servisem záložního napájení již 25 let, tedy od založení společnosti. To byla také doba, kdy se začaly bateriové zdroje UPS výrazně prosazovat na úkor střídačů s bateriemi. Přesto se po čtvrt století stále setkáváme s nedostatečnou projekční a projektovou přípravou.

Společnost Delta Electronics, poskytovatel energeticky úsporných řešení, uvedla na trh UPS řady Modulon DPH 75/150 kW. Společnost tím doplňuje svůj stávající model 200 kW. Spolu s uvedením nové řady 75/150 kW, je pro větší efektivitu správy napájení v malých a středních datových centrech také k dispozici vestavěná skříň.

Italská firma Riello, na českém trhu zastoupena firmou Schmachtl, patří mezi čtyři největší světové hráče v prodeji systémů UPS (porovnání z roku 2013). Letos představila nový technologicky velmi vyspělý modulární systém Multi Power (MPW).

Zaměření na nejmenší UPSky a možnosti zálohy a přepěťové ochrany včetně telefonní linky je vhodné spojit si následujícími otázkami. • Jak pomůže projektantovi záložní zdroj? • Jak postupovat při volbě vhodného záložního zdroje pro malou kancelář?

V roce 2013 Gartner předpověděl, že produkční hodnota datových středisek na celém světě se zvýší z hodnoty 102,4 miliard USD v roce 2014 na 118,1 miliard USD v roce 2017 s hodnotou CAGR 4 %. Jedním ze silných hnacích faktorů takového růstu datových středisek je fenomén nazývaný „Big Data".

Pro osoby provádějící údržbu, které se při nastavování nebo měření na UPS pod napětím nacházejí na dosah nad, pod, za a vedle neizolované elektrické části nebo pohyblivé části platí následující.

Společnost CyberPower uvedla na konci roku a na začátku letošního roku na trh několik novinek určených pro segment domácností, malých firem i do komerčního prostředí s nejvyššími nároky.

Centrální napájecí systémy jsou určeny pro napájení nouzového únikového osvětlení v případě poruchy normálního napájení a mohou být vhodné pro napájení dalších základních bezpečnostních zařízení jako například.

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cervenec 2022

ElektroPrůmysl.cz, červenec 2022

Číslo je zaměřené na spínací techniku, strojních zařízení, hromosvody a uzemnění.

Zajímavé odkazy

Monitorování systémy transformátorů v průmyslu Komplexní řešení pro on-line diagnostiku. Pomoc při optimalizaci údržby a využití strojů. Včasná indikace hrozících poruch.
Špičkové nástroje pro odvíjení, protahování a tažení kabelů Profesionální nástroje a pomůcky, které maximálně zefektivní práci a zklidní nervy každého elektromontéra a elektrikáře. Ať se jedná o elektrikářská protahovací pera, odvíječky kabelů a cívek nebo tažení kabelů, vždy máme pořádná esa v rukávu!
Termokamera pro mobilní telefon - HMINI1 Modul pro mobilní telefon s OS Android a USB-C, rozlišení 160x120 a 25 Hz snímkování.

Najdete nás na Facebooku