Nový zdroj nepřerušovaného napájení Eaton 93PM je on-line třífázový polovodičový systém s dvojitou konverzí a s beztransformátorovou technologií. Poskytuje upravené a nepřerušované střídavé napájení pro spotřebiče a chrání je před výpadky napájení.

Produktová řada Online S společnosti CyberPower přináší UPS s topologií dvojité konverze zajišťující nulový přechodový čas, díky čemuž poskytne za všech podmínek čistou sinusoidu na výstupu a bezproblémové záložní napájení pro kritické aplikace s nulovým přechodovým časem.

Výrobce musí poskytnout bezpečnostní pokyny, aby se zabránilo vzniku nebezpečí při provozu, instalaci, údržbě, převozu nebo skladování UPS. Například zvláštní opatření se mohou požadovat na vodič ochranného uzemnění při instalování zásuvného UPS obsahujícího oddělené kryty.

Účinnost 98,5 % v režimu High-Efficiency, vysoký účiník, o 50 % delší výdrž baterie a téměř o třetinu menší konstrukce než u obdobných produktů řadí UPS 93E mezi nejefektivnější zařízení v dané třídě. Nové zdroje záložního napájení UPS Eaton 93E jsou s dvojitou konverzí. UPS jsou s nabízeným výkonem 80, 100, 120, 160 a 200 kVA vhodné pro malá a střední datová centra.

Schneider Electric, globální specialista v energetickém managementu, uvádí na trh nový MGE Galaxy 300i UPS značky APC by Schneider Electric. Zařízení poskytuje 3fázovou ochranu při výpadku napájení a před ztrátou dat pro kritické obchodní aplikace, a to jak pro malé a střední firmy, tak pro komerční budovy a technická zařízení.

Datová centra se stala nutnou součástí mnohých elektroinstalací a klíčovou infrastrukturou moderních společností. Prudce roste jejich výstavba zejména v telekomunikacích, v bankovním sektoru a u poskytovatelů datového prostoru.

Napájecí vodiče k zařízení a měřicím přístrojům pod víky nebo za dvířky UPS se musí instalovat tak, aby nedošlo k mechanickému poškození vodičů jako následek pohybu těchto vík nebo dvířek. Nulové vodiče v trojfázových UPS se musí dimenzovat při respektování proudů harmonických sčítajících se v tomto vodiči jako následek jednofázových zátěží.

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cervenec 2022

ElektroPrůmysl.cz, červenec 2022

Číslo je zaměřené na spínací techniku, strojních zařízení, hromosvody a uzemnění.

Zajímavé odkazy

Monitorování systémy transformátorů v průmyslu Komplexní řešení pro on-line diagnostiku. Pomoc při optimalizaci údržby a využití strojů. Včasná indikace hrozících poruch.
Špičkové nástroje pro odvíjení, protahování a tažení kabelů Profesionální nástroje a pomůcky, které maximálně zefektivní práci a zklidní nervy každého elektromontéra a elektrikáře. Ať se jedná o elektrikářská protahovací pera, odvíječky kabelů a cívek nebo tažení kabelů, vždy máme pořádná esa v rukávu!
Termokamera pro mobilní telefon - HMINI1 Modul pro mobilní telefon s OS Android a USB-C, rozlišení 160x120 a 25 Hz snímkování.

Najdete nás na Facebooku