Nový zdroj nepřerušovaného napájení Eaton 93PM je on-line třífázový polovodičový systém s dvojitou konverzí a s beztransformátorovou technologií. Poskytuje upravené a nepřerušované střídavé napájení pro spotřebiče a chrání je před výpadky napájení.

Produktová řada Online S společnosti CyberPower přináší UPS s topologií dvojité konverze zajišťující nulový přechodový čas, díky čemuž poskytne za všech podmínek čistou sinusoidu na výstupu a bezproblémové záložní napájení pro kritické aplikace s nulovým přechodovým časem.

Výrobce musí poskytnout bezpečnostní pokyny, aby se zabránilo vzniku nebezpečí při provozu, instalaci, údržbě, převozu nebo skladování UPS. Například zvláštní opatření se mohou požadovat na vodič ochranného uzemnění při instalování zásuvného UPS obsahujícího oddělené kryty.

Účinnost 98,5 % v režimu High-Efficiency, vysoký účiník, o 50 % delší výdrž baterie a téměř o třetinu menší konstrukce než u obdobných produktů řadí UPS 93E mezi nejefektivnější zařízení v dané třídě. Nové zdroje záložního napájení UPS Eaton 93E jsou s dvojitou konverzí. UPS jsou s nabízeným výkonem 80, 100, 120, 160 a 200 kVA vhodné pro malá a střední datová centra.

Schneider Electric, globální specialista v energetickém managementu, uvádí na trh nový MGE Galaxy 300i UPS značky APC by Schneider Electric. Zařízení poskytuje 3fázovou ochranu při výpadku napájení a před ztrátou dat pro kritické obchodní aplikace, a to jak pro malé a střední firmy, tak pro komerční budovy a technická zařízení.

Datová centra se stala nutnou součástí mnohých elektroinstalací a klíčovou infrastrukturou moderních společností. Prudce roste jejich výstavba zejména v telekomunikacích, v bankovním sektoru a u poskytovatelů datového prostoru.

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, září 2023

Číslo je zaměřené na elektrické pohony, měniče frekvence, řízení polohy a pohybu.

Zajímavé odkazy

Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS
Z elektrárny rovnou do vaší firmy Rezervujte si dodávku elektřiny přímo v elektrárně. Výhodná nabídka elektřiny pro velkoodběratele přímo od výrobce.
METRA BLANSKO zakázková výroba dle požadavků zákazníka AC a DC voltmetry a ampérmetry, otáčkoměry, vysokonapěťové děliče, převodníky elektrických veličin, proudové transformátory, revizní přístroje, multimetry, bočníky, kalibrace a servis. S přístroji Metra můžete spolehlivě měřit dalších 100 let.
Panasonic - Přesná detekce laserovým měřicím senzorem HG-F Dosah až 3 metry, robustní hliníkové pouzdro a snadné nastavení. Miniaturními rozměry 20 x 44 x 25 mm a krytí IP67 včetně digitálního displeje.

Oblíbené normy

Najdete nás na Facebooku