Eaton Tour proběhne opět formou webcastů

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Od 9. února se zájemci mohou opět zúčastnit odborně technických online školení v rámci Eaton On-line Tour. Po velkém úspěchu z podzimu 2020, kdy se webcastů zúčastnilo více než 2 500 osob, se společnost Eaton rozhodla cyklus přednášek zopakovat. Každé úterý od 13 hodin tak budou opět probíhat živé webcasty přímo na www.elektroprumysl.cz, stačí se v daný čas připojit.

Školení jsou zcela zdarma a není potřeba se registrovat.

Interaktivní praktická školení jsou určená pro konstruktéry, projektanty a elektrikáře, kteří v jejich rámci poznají novinky z produktového portfolia společnosti Eaton. Odborníci v rámci webcastů nabídnou tak praktické ukázky a předají účastníkům své odborně-technické znalosti. Dostatečný prostor bude také věnován dotazům. Po odvysílání budou mít účastníci k dispozici materiály ke stažení k danému tématu, archiv odvysílaných školení, možnost kontaktovat obchodního zástupce s dotazy na danou problematiku.

Mezi tématy se objeví například chytrá elektroinstalace a její ovládání z mobilu, základy k instalačním jističům a obloukovým ochranám, propojovací systémy Eaton, představení programu E-Config a další.

Eaton tour 2021

Společnost Eaton vždy organizovala mnoho přednášek a školení pro odborníky na nejrůznější témata jako elektroinstalace, projektování instalace, srovnávání různých systémů ovládání a mnoho dalších. Vzhledem k nové situaci na trhu, kterou způsobila pandemie koronaviru, změnil Eaton koncept školení, aby i v této situaci mohl nadále školit zájemce a pomáhat jim s dotazy na produkty a realizace. „Praktická školení pro odborníky považujeme za velmi důležitá, protože to je nejlepší způsob, jak ukázat kvalitu řešení, která naše společnost nabízí a také umožnit účastníkům, aby si je sami vyzkoušeli. Vzhledem k současné situaci jsme školení už na podzim přesunuli do online světa a byli jsme moc rádi, že i v tomto formátu přilákalo Eaton Tour tolik zájemců. Jsem si jistý, že účastníci budou spokojeni i s obsahem našeho jarního cyklu,“ řekl Ľuboš Reviľák, manažer marketingu pro Českou a Slovenskou republiku ve společnosti Eaton.

Témata a termíny:

eaton webinar 2021 1b

9. 2.
Představení programu E-Config

Sledovat

eaton webinar 2021 1b

16. 2.
Návrh bytového rozváděče v programu E-Config

Sledovat

eaton webinar 2021 1b

23. 2.
Kreslení jednopólových schémat v E-Configu

Sledovat

eaton webinar 2021 1b

2. 3.
Konfigurace výkonových jističů v E-Configu

Sledovat

eaton webinar 2021 1b

9. 3.
Chytré řešení pro spínání, stmívání, topení a rolety s ovládáním ze Smartphonu

Sledovat

eaton webinar 2021 1b

16. 3.
Základy k proudovým chráničům

Sledovat

eaton webinar 2021 1b

23. 3.
Proudové chrániče podrobněji

Sledovat

eaton webinar 2021 1b

30. 3.
Základy k instalačním jističům

Sledovat

eaton webinar 2021 1b

6. 4.
Základy k obloukovým ochranám (AFDD)

Sledovat

eaton webinar 2021 1b

13. 4.
Propojovací systémy Eaton

Sledovat

eaton webinar 2021 1b

20. 4.
Návrh univerzálních rozváděčových skříní xEnergy Basic (ProfiPlus)

Sledovat

eaton webinar 2021 1b

27. 4.
Chytrý dům jednoduše s chytrou elektroinstalací xComfort

Sledovat

TIP: Na stránce každého webináře si můžete zažádat o zaslání připomenutí e-mailem 30 minut před vysíláním nebo si rovnou webinář přidat do kalendáře pomocí tlačítka "Přidat do kalendáře".

Sledovat živé vysílání můžete přímo na našem zpravodajském portále www.elektroprumysl.cz/webinare nebo na stránkách www.eaton.com

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz unor 2021

ElektroPrůmysl.cz, únor 2021

Číslo je zaměřené na osvětlovací techniku, software v automatizační technice, elektrotechnice a energetice.

Zajímavé odkazy

Volně svorkovatelné konektory s technologií ecolink Volně svorkovatelné konektory jsou vhodné pro hygienická a vlhká prostředí, do drsných a obtížných podmínek, pro elektromagentická pole při svařování a pro oblasti s nebezpečím výbuchu.
Bezpapírový zapisovač OMR 700 Modulový registrační přístroj do provozů, kde je potřeba na jednom místě zobrazovat a zaznamenávat větší množství elektrických či neelektrických veličin.
Nová barva, snadná identifikace! NKT představila barevnou identifikaci instalačních kabelů NKT instal PLUS CYKY-J a CYKYLo-J 3 x 1,5 mm2 modrým pruhem a 3 x 2,5 mm2 zeleným pruhem.

Najdete nás na Facebooku