Záznam: Konfigurace výkonových jističů v E-Configu

Správná konfigurace výkonového jističe s jeho příslušenstvím dokáže být občas pěkně tvrdý oříšek. Nicméně s E-configem jej rozlousknete lusknutím prstu. Přijďte se přesvědčit.

Záznam živého přenosu

 

Jak položit dotaz? I vy se můžete zúčastnit diskuze a vložit svůj vlastní dotaz k tématu zde.

Pro koho je E-Config určen?

  • Obchodní, výrobní a montážní firmy (kterým usnadní vytváření seznamu výrobků, které mají být nabídnuty zákazníkovi, nebo které mají být objednány).
  • Výrobce rozváděčů (kterým umožní rychlé vytvoření montážního výkresu a přesnou specifikaci všech komponentů potřebných pro sestavení rozváděče).
  • Projektanty (kterým usnadní základní návrh rozváděče – určení rozměrů, kontrolu osazení přístrojů, výpočet oteplení a stanovení orientační ceny).

Kontaktujte Eaton – užitečné odkazy

Materiály z webináře budou k dispozici ke stažení po odvysílání webcastu. Stáhnout
Potřebujete-li další technické informace k probranému tématu, případně máte zájem, aby Vás kontaktoval obchodní zástupce EATON, vyplňte formulář níže. Do formuláře nám napište, o co máte zájem. Co nejdříve se Vám ozveme.Chci poradit
Program pro přípravu cenových nabídek, objednávek, konfiguraci výrobků a návrh rozváděčů Eaton. Stáhnout E-Config

Eaton mánie – prodejní akce vybraných produktů EATON

Zúčastněte se prodejní akce EATON mánie, sbírejte body a vyměňte je za atraktivní dárky na letní dovolenou. Za registraci obdržíte 50 bodů, dalších extra 90 bodů můžete získat za zhlédnutí našich webcastů v rámci Eaton On-line Tour. Zhlédněte naše přednášky vysílané po spuštění Eaton mánie, stáhněte si materiály k tématu a zadejte e-mailovou adresu, pod kterou jste se zaregistrovali v Eaton mánii a automaticky tak získáte 10 bodů za zhlédnutý webinář. Více informací o získání extra bodů a jednotlivých přednáškách získáte na našich stránkách www.eaton.cz