Chytré řešení pro spínání, stmívání, topení a rolety s ovládáním ze Smartphonu

Již Vás nebaví vstávat z gauče ztlumit osvětlení k televizi, chtěli byste vypínač u postele nebo v blízkosti vany? Žádný problém, sledujte náš seminář a zjistíte jak na to. Též Vám pomůžeme vyřešit regulaci vytápění nebo řízení ventilační jednotky a zvyšit tak efektivitu spotřeby energií. Může to být též první krok k chytré elektroinstalaci tvořící základ chytrého domu.

Živý přenos

 

Jak položit dotaz? I vy se můžete zúčastnit diskuze a vložit svůj vlastní dotaz k tématu zde.

Bezdrátové ovládání Go Wireless

Pro novostavby, rekonstrukce nebo modernizace jsou bezdrátové vypínače společnosti Eaton skutečně efektivní alternativní řešení ke klasickým vypínačům a navíc šetří čas i nepříjemnosti.

Žádné další vrtání a prach, protože bezdrátové vypínače mohou být nainstalovány kdekoliv a kdykoliv je budete potřebovat, a je možné je snadno integrovat do designu 55x55 mm vaší preferované značky.

Kontaktujte Eaton – užitečné odkazy

Materiály z webináře budou k dispozici ke stažení po odvysílání webcastu. Stáhnout
Potřebujete-li další technické informace k probranému tématu, případně máte zájem, aby Vás kontaktoval obchodní zástupce EATON, vyplňte formulář níže. Do formuláře nám napište, o co máte zájem. Co nejdříve se Vám ozveme.Chci poradit
Naše sady Go Wireless vám umožňují umístit vypínače kamkoliv, kde je váš zákazník potřebuje, a to bez jakéhokoli sekání do zdi, pokládání trubek nebo opravy omítek a malby. Sady Go Wireless

Chcete připomenout začátek vysílání?

Zadejte své jméno a e-mail do formuláře níže a my Vám cca 30 minut před začátkem vysílání živého přenosu pošleme e-mail s připomenutím, abyste vysílání nezmeškali.