Aplus je kompletní zařízení pro univerzální měření, hlídání a analýzu kvality sítě v silnoproudých sítích. Hlavním kritériem je nejvyšší švýcarská kvalita a maximální užitné vlastnosti pro zákazníka. Přístroj je koncipován pro použití při distribuci energie, v silně zkreslených sítích v průmyslovém prostředí a v automatizaci budov. Jmenovitá napětí do 690 V je možno napojit přímo.

Osciloskopy americké firmy LeCroy byly odedávna těmi, kdo přinášel do světa měřicí techniky ty nejzásadnější technické inovace. A není tomu jinak ani dnes. Zatímco ostatní výrobci osciloskopů stále častěji přicházejí s novými modely osciloskopů, které jsou ve skutečnosti jen variací stávajícího modelu, nebo jeho zjednodušenou verzí plnou kompromisů, s cílem být za každou cenu levnější než konkurence.

V letošním roce uvádí firma GMC - měřicí technika Blansko na trh nový síťový analyzátor PQ-Box 200, jako pokračovatele úspěšného modelu PQ-Box 100 renomované německé společnosti A. Eberle GmbH & Co. KG se sídlem v Norimberku.

S produkty firmy Hameg je možné se setkávat již více než 50 let, přesněji od roku 1957 kdy se začala psát historie tohoto německého výrobce měřicí techniky. Významným milníkem pro firmu znamenal rok 2005, kdy se stala součástí skupiny Rohde & Schwarz, která přispěla k dalšímu rozvoji společnosti Hameg a jejích výrobků.

Před dvaceti lety se osciloskopy začaly stěhovat z laboratoře do provozu. Ruční verze se staly lehčími, robustnějšími a snadněji ovladatelnými i v těžkých pracovních podmínkách. Výrobce měřicích přístrojů, firma Fluke, rozšířil tuto revoluci v měření originálním přístrojem nazvaným ScopeMeter® a nastavil tak vysoký standard v ručních osciloskopech. ScopeMetery® se tak staly základem arzenálu přední linie průmyslové údržby.

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, březen 2023

Číslo je zaměřené na elektroinstalační techniku, elektrické rozvody a elektrozařízení pro prostředí s nebezpečím výbuchu.

Zajímavé odkazy

Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Špičkové nástroje pro odvíjení, protahování a tažení kabelů Profesionální nástroje a pomůcky, které maximálně zefektivní práci a zklidní nervy každého elektromontéra a elektrikáře. Ať se jedná o elektrikářská protahovací pera, odvíječky kabelů a cívek nebo tažení kabelů, vždy máme pořádná esa v rukávu!
Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS

Najdete nás na Facebooku